reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kiedy ślub?” - nowy serial Canal+

dodano: 2023-04-19 10:35
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: CANAL+

Kiedyś ślub Canal+ fot. P. Pączkowski Kiedy ślub? Kiedy dzieci? Kiedy przestaniecie się wygłupiać? To pytania, które na pewnym etapie życia usłyszy większość wkraczających w dorosłość. Nowy serial CANAL+ to historia pary teoretycznie doskonałej, która przeżyła razem najpiękniejsze chwile, a dziś… chce się rozstać. Duet tuż przed trzydziestką: Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm Jr.), chociaż tak różni, od czasów liceum tworzą zgrany związek, który z biegiem czasu po prostu się wypala. Zamiast weselnych dzwonów nadchodzi rozstanie. Czy długoletnią więź można tak łatwo zerwać? Czy da się rozstać dobrze? „Kiedy ślub?” to współczesne oblicza miłości i komediowe panaceum na cierpienie w reżyserii Piotra Domalewskiego i Łukasza Ostalskiego.

fot. P. Pączkowski
Kiedyś ślub Canal+ fot. P. Pączkowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Opowieść o rozstaniu, dochodzeniu do siebie po „końcu świata”, nawigacji po współczesnych związkach i relacjach, seksie oraz rzeczywistości ciągłych zmian. „Kiedy ślub?” to komediodramat opowiadający w naturalny sposób o świecie dzisiejszych młodych ludzi, ze współczesnymi dialogami i ironicznym, inteligentnym humorem.
 

– Siłą tego projektu jest niezwykle aktualna fabuła oraz bohaterowie, z którymi młodzi widzowie mogą się utożsamiać. Wyróżnikiem jest także lekkość tej opowieści i humor – inny niż ten w „Emigracji XD” i „THE Office PL”, ale wciąż otwarty na obserwacje i niuanse otaczającej nas rzeczywistości. To także opowieść o uczuciach i wątpliwościach, czy to jest właśnie ta jedyna miłość, czy może gdzieś czeka na nas, lepsza i ciekawsza połówka pomarańczy. „Kiedy ślub?” to także fantastyczni aktorzy oraz ekipa twórców i realizatorów, którzy przez swój wiek dodatkowo uwiarygadniają opowiadaną historię. To kolejna jakościowa, ale zarazem zupełnie nowa w formie, produkcja w portfolio CANAL+

– mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

„Kiedy ślub?” to pierwszy polski serial poruszający problemy okołotrzydziestolatków, napisany przez trzydziestolatków. To wyjątkowa wypowiedź pokoleniowa. Kiedy scenarzyści przynieśli pomysł i pierwszy odcinek tej produkcji, odczułem powiew świeżości. Serial opowiada o ludziach, którzy mierzą się z trudem relacji i uczuć, zmagają z wchodzeniem w dorosłość. W ich historii odnajduję siebie. To, co dla mnie równie istotne to fakt, że o trudach relacji i problemach opowiadamy z dużą dawką humoru i ironii, bo ja sam w każdej sytuacji – niezależnie od jej ciężaru dramatycznego – zawsze szukam humoru

– dodaje Piotr Domalewski, jeden z reżyserów serialu.

„Kiedy ślub?” to 8-odcinkowy komediodramat o współczesnych związkach, problemach młodych dorosłych i świecie, w którym gotowe rozwiązania już nie działają. W głównych bohaterów wcielają się Maria Dębska („Powrót”, „Bo we mnie jest seks”) i Eryk Kulm Jr. („Filip”). Reżyserami serialu są Piotr Domalewski („Cicha noc”, „Hiacynt”, „Jak najdalej stąd”, „Sexify”) i Łukasz Ostalski („Bracia”, „Gry rodzinne”, „O mnie się nie martw”, „Krucjata”). Scenariusz stworzył duet Katarzyna Wiśniowska („Tajemnica zawodowa”, „Cichosza”) i Marek Baranowski („Brokat”, „Noc w przedszkolu”). Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio – Michał Kwieciński („Teściowie”, „To musi być miłość”, „Atak paniki”, czy seriale „Sexify”, „Gry rodzinne”, „Szadź”).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...