dodano: 2023-04-22 12:18
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału WTA Stuttgart:Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Transmisje live z PGE Ekstraligi tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
13:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart: Iga Świątek - Aryna Sabalenka
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski CANAL+ 4K Ultra HD
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała CANAL+ Family
13:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Elche CF - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Joventut Badalona - Real Madryt
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Stade Rennais
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Sevilla FC - Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
15:00 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Joventut Badalona - Real Madryt
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Golden State Warriors - Sacramento Kings
Komentarz: Bartosz Tomczak, Kamil Chanas CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź - Piast Gliwice
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała
17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski CANAL+ Sport 5
13:45 Żużel: eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: Empoli FC - Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nomomiejski
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona - Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Serie A: AC Monza - ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Brighton&Hove Albion - Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Olympique Marsylia
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio - US Cremonese
Komentarz: Michał Grzyb
18:00 Piłka nożna: Serie A: AC Milan - US Lecce
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice - Clermont Foot 63
Komentarz: Eryk Szpruch
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Stade Rennais
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: SL Benfica - GD Estoril Praia
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński Eurosport 1
11:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Liege-Bastogne-Liege: Wyścig
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: UNAhotels Reggio Emilia - Germani Brescia Sportklub
11:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona: Wyścig
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Joventut Badalona - Real Madryt TVP Sport
14:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Barlinek Industria Kielce - Górnik Zabrze
16:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski: Chód 20 km