reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Style: Marzena Rogalska wyrusza w Polskę

dodano: 2023-04-22 14:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

TVN Style W niedzielę, 23 kwietnia br. o godz. 16:30 na kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Małe światy według Marzeny Rogalskiej”, którego gospodynią będzie Marzena Rogalska („Miasto kobiet” w TVN Style). Jak zapowiada nadawca, prowadząca przemierzy Polskę, aby odwiedzić domy ludzi, których życie daleko odbiega od schematów i przyjętych norm. W programie widzowie poznają kulisy funkcjonowania m.in. rodzin romskich czy góralskich.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzena Rogalska z kamerami swojego nowego programu zajrzy do domów rodzin, aby poznać ich sposób na życie. Traktując każdą familię jak osobny, mały świat, spróbuje poznać jej obyczaje, tradycje i tajemnice. Do swojego świata Marzenę Rogalską („Miasto kobiet” w TVN Style - więcej tutaj i tutaj) zaproszą między innymi Górale czy Romowie.

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu „Małych światów według Marzeny Rogalskiej” pojawi się na antenie kanału TVN Style premierowo w niedzielę, 23 kwietnia br. o godzinie 16:30. Marzena Rogalska odwiedzi w nim Dagmarę i Grzegorza. Ta para porzuciła miejskie życie, aby zamieszkać w Beskidach - ich domem stała się 26-metrowa, nieogrzewana jurta na szczycie góry. Zajmują się hodowlą psów i krów, więc dużą część ich czasu wypełnia fizyczna praca. Marzena Rogalska na własnej skórze doświadczy życia, które Dagmara i Grzegorz tak bardzo pokochali, a także postara się dowiedzieć, co popchnęło ich do tak wielkich zmian.
 
Marzena Rogalska w programie „Małe światy Marzeny Rogalskiej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marzena Rogalska w programie „Małe światy Marzeny Rogalskiej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Małe światy Marzeny Rogalskiej” - sezon 1., emisja w niedziele (od 23 kwietnia 2023 roku) o godz. 16:30 w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...