Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
CANAL+ Family
18:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon
CANAL+ Sport
18:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock
20:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
CANAL+ Sport 2
11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
20:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
CANAL+ Sport 3
18:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock
20:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
CANAL+ Sport 5
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon
Eleven Sports 1
17:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions KS Apator Toruń
20:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ebut.pl Stal Gorzów - Platinum Motor Lublin
Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Udinese Calcio
20:45 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio - AC Monza
Eleven Sports 3
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Real Sociedad
Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Udinese Calcio
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon
Eurosport 1
10:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Eurosport 2
13:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Seul:
Zawody
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 1
21:30 Golf: PGA Tour, Puerto Vallarta:
2. runda
Golf Channel
19:00 Golf: LPGA Tour, Los Angeles:
1. runda
Polsat Sport Premium 2
09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
09:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Zawody
17:30
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
20:20
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
23:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Zawody
Polsat Sport Fight
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
FC Barcelona - Żalgiris Kowno
Polsat Sport News
17:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
19:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
21:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
TVP Sport
17:00 Pływanie: Mistrzostwa Polski:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz
20:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
Viaplay
09:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja treningowa
11:15
Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
1. sesja treningowa
13:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna
13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
1. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon
15:00
Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna
18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Norrköping
18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Linköping
18;30 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
FC Nordsjælland - Brøndby IF
18:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Dawid Król
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Eintracht Braunschweig
19:00 Dart: Dutch Darts Championship:
1. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon
20:15 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak
20:30 P
iłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum - Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki
21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Blackpool FC - Millwall FC
21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad Casablanca - Simba FC
22:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Royals
22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Dallas Stars
22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche
02:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Rangers - Yankees
04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.