reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 28.04.2023

dodano: 2023-04-26 21:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Bundesligi: VfL Bochum - Borussia Dortmund. Transmisje live z WTA World Tour Madryt tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk

 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda

20:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
2. runda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Wisła Płock

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon

 
Eleven Sports 1

17:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions KS Apator Toruń

20:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
ebut.pl Stal Gorzów - Platinum Motor Lublin
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
US Lecce - Udinese Calcio

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Spezia Calcio - AC Monza
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Real Sociedad

 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
US Lecce - Udinese Calcio

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - Olympique Lyon
 
Eurosport 1

10:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Eurosport 2

13:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Seul:
Zawody

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 1

21:30 Golf: PGA Tour, Puerto Vallarta:
2. runda
 
Golf Channel

19:00 Golf: LPGA Tour, Los Angeles:
1. runda

 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa

09:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa

14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Sesja treningowa
 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa

20:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź

23:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Zawody
 
Polsat Sport Fight

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - Żalgiris Kowno



 
Polsat Sport News

17:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
2. runda
 
TVP Sport

17:00 Pływanie: Mistrzostwa Polski:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

09:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja treningowa

11:15 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
1. sesja treningowa

13:00 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna

13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
1. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon

15:00 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Sesja kwalifikacyjna

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Norrköping

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Linköping

18;30 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
FC Nordsjælland - Brøndby IF

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846 
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Eintracht Braunschweig

19:00 Dart: Dutch Darts Championship:
1. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon

20:15 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum - Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Blackpool FC - Millwall FC

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad Casablanca - Simba FC

22:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Royals

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Dallas Stars

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche

02:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Rangers - Yankees

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...