reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 30.04.2023

dodano: 2023-04-27 19:30 | aktualizacja: 2023-04-30 10:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Premier League: Liverpool FC - Tottenham Hotspur. Transmisje live z Mistrzostw Świata Dywizji 1A tylko w TVP. Transmisja meczu WTA Madryt: Iga Świątek - Bernarda Pera w CANAL+ Sport 2. Mecz Huberta Hurkacza z Borna Coricem na ATP Madryt na kanale Polsat Sport Extra.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Aston Villa
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze

Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - Basquet Girona

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Lorient
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Laboga, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Stal Mielec - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Athletico Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
3. runda

13:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
3. runda

16:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
Iga Świątek - Bernarda Pera

20:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
3. runda

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Play-off
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Laboga, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Stal Mielec - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Górnik Zabrze

Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Cellfast Wilki Krosno - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF - Valencia CF
Komentarz: Remigiusz Kula, Leszek Orłowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Celta Vigo
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AJ Auxerre
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
SSC Napoli - US Salernitana 1919
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AFC Fiorentina - UC Sampdoria
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC 1909 - Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Montpellier HSC
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Stade de Reims
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Empoli FC
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - FC Lorient
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Stade de Reims
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Porto - Boavista FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Sporting CP - FC Famalicão
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Montpellier HSC
Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Stade de Reims
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Getafe CF

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

11:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Seul:
Bouldering mężczyzn

14:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Finał

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Finał
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
Etap 5

17:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 2

18:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Agueda:
Wyścig 2

19:00 Golf: PGA Tour, Puerto Vallarta:
Finał
 
Fightklub

06:35 Sporty walki: ONE Friday Fight 13:
Gala

17:40 Sporty walki: ONE Friday Fight 14:
Gala

21:45 Sporty walki: WGP 69:
Gala
 
Golf Channel

19:00 Golf: LPGA Tour, Los Angeles:
3. runda

 
Motowizja

11:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

11:30 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

13:30 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

15:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

16:05 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

17:00 Wyścigi samochodowe: Mistrzostwa Świata Rallycross, Nyirád:
Zawody

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Dover:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Rugby: Challenge Cup: 
Toulon - Benetton

16:00 Rugby: Challenge Cup: 
La Rochelle - Exeter
 
Polsat Sport Premium 2

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Rozgrzewka

12:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Hiszpanii:
Rozgrzewka

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Hiszpanii:
Rozgrzewka

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

18:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
Mecz o 3. miejsce kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn
 
Polsat Sport Premium 3

17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Bertram Yachts Derthona Tortona - EA7 Emporio Armani Milano



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
1/2 finału
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
3. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
3. runda

15:30 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
Hubert Hurkacz - Borna Coric

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arriva Twarde Pierniki Toruń

20:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
3. runda

22:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
3. runda
 
Polsat Sport Fight

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Slovan Liberec - AC Sparta Praga

17:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
3. runda

20:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
Finał kobiet

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
Finał mężczyzn
 
Polsat Sport News

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
1/2 finału kobiet

14:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
1/2 finału kobiet

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
1/2 finału mężczyzn

16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour:
1/2 finału mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Puchar Holandii: 
AFC Ajax - PSV Eindhoven

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
CR Flamengo - Botafogo FR
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Casademont Zaragoza

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
AS Monaco - Cholet Basket

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga - Joventut Badalona
 
TVP Sport

12:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce - MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Obrusiewicz

14:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Komentarz: Maciej Piotrowski, Maciej Szcześniewski

17:00 (1. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 
Wielka Brytania - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

17:45 (2. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 
Wielka Brytania - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

18:30 (1. połowa) Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska - Łotwa
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs

18:35 (3. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 
Wielka Brytania - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

19:15 (2. połowa) Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska - Łotwa
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs

20:30 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: 
Włochy - Korea Południowa
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki
 
Viaplay

09:30 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

11:30 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu:
Wyścig 

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Rosengård

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Cardiff - Huddersfield

13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
3. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf - Karlsruher SC
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - SV Darmstadt 98

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen - Jahn Regensburg

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Enea Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile:
AC Milan - Juventus FC

14:30 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Örebro

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Växjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Uppsala Fotboll

15:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Leeds United
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Borkowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Manchester City
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Aston Villa
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Southampton FC
Komentarz: Adam Delimat, Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium - Hertha BSC

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Gutka

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
ASEC Mimosas - Monastir

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Marumo Gallants - Pyramids

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Young Africans - Rivers United

19:00 Dart: Dutch Darts Championship:
3. kolejka
Komentarz: Arkadiusz Salomon

19:30 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Mariners

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
FAR Rabat - USM Algier

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Birmingham:
Wyścig

22:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Jersey Generals - Michigan Panthers

00:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Florida Panthers

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Astros - Phillies

03:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Seattle Kraken


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...