reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyjątkowi bohaterowie w maju w Disney Channel

dodano: 2023-04-30 23:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

Disney Channel nowe logo od 1.09.2022 W maju br. kanał Disney Channel poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje serialowe jak „Greenowie w wielkim mieście” (sezon 3.), „Herosi pół na pół” (sezon 1.) i „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” (sezony 5. i 6.).

Disney Channel nowe logo od 1.09.2022


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 w ofercie kanału Disney Channel:

Jak zapowiada nadawca, w maju br. na kanale Disney Channel najmłodsi widzowie będą mogli poznać dalsze losy Cricketa Greena z serialu animowanego „Greenowie w wielkim mieście”, Mo i Sama, czyli „Herosów pół na pół”, a także bohaterów z produkcji „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”.

Od poniedziałku do piątku na kanale Disney Channel na widzów czekać będą nowe odcinki seriali animowanych. Od poniedziałku, 8 maja br. o godzinie 17:50 emitowane będą premierowe odcinki „Herosów pół na pół” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50). Na Mo i Sama, dzieci połowicznie obdarzonych super mocami, czekać będą nowe przygody i wyzwania.

Następnie od poniedziałku, 15 maja br. o godzinie 16:50 będzie można oglądać nowe odcinki trzeciego sezonu „Greenów w wielkim mieście” (emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:50). Ta urocza rodzina, która porzuciła wiejskie życie i przeprowadziła się do tętniącego życiem miasta, będzie bawić najmłodszych przez 10 premierowych odcinków serialu.

Również od poniedziałku, 15 maja br. emitowane będą powtórki sezonu piątego serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”. Od poniedziałku, 22 maja br. w nowych odcinkach Biedronka i Czarny Kot wyruszą, by znów wspólnie ratować świat - kolejne części szóstego sezonu pojawiać się będą na kanale Disney Channel od poniedziałku do piątku o godzinie 18:50 (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Greenowie w wielkim mieście”, foto: The Walt Disney Company
Bohaterowie serialu animowanego „Greenowie w wielkim mieście”, foto: The Walt Disney Company
Alicja Szurkiewicz i bohaterowie serialu animowanego „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, foto: The Walt Disney Company
Alicja Szurkiewicz i bohaterowie serialu animowanego „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, foto: The Walt Disney Company


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...