reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 6.05.2023

dodano: 2023-05-04 15:19 | aktualizacja: 2023-05-06 19:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału WTA Tour MadrytIga Świątek - Aryna Sabalenka. Transmisje live z PKO BP Ekstraklasy w Canal+ i TVP. Puchar Króla - Copa del Rey: Real Madryt - CA Osasuna w TVP1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade Rennais
Komentarz: Piotr Glamowski, Jakub Polkowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
Iga Świątek - Aryna Sabalenka
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - New York Knicks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:  [mecz odwołano]
Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Edward Durda

16:15 Żużel: Turniej o Złoty Kask:
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Patryk Malitowski

19:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa Ostrów - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Inter Mediolan (również w natywnym 4K)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 2

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade Rennais
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - SC Braga
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade Rennais
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

10:15 Kolarstwo szosowe kobiet: Grand Prix du Morbihan:
Wyścig

13:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 1
 
Eurosport 2

08:00 Triatlon: European Open:
Zawody

11:00 Triatlon: European Open:
Zawody

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Montmeló:
Wyścig 1

15:00 Formuła E: ePrix Monako:
Wyścig

19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
3. runda
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Rzym:
3. runda

 
Motowizja

10:45 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody

13:00 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody

14:10 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody

14:40 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody

18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody

19:05 Rajdy samochodowe: Rajd Wysp Kanaryjskich:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven

21:00  Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - AZ Alkmaar
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno - 1. FC Slovacko



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 288:
Aljamain Sterling - Henry Cejudo
 
Polsat Sport Extra

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Apklan Resovia Rzeszów

20:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała

22:00 Sporty walki: Cage Warriors 154: 
Dylan Hazan - Caolan Loughran
 
Polsat Sport Fight

17:30 Sporty walki: Cage Warriors 154: 
Dylan Hazan - Caolan Loughran



 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot

20:00 Sporty walki: Cage Warriors 154: 
Dylan Hazan - Caolan Loughran
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray NEF - Konyaspor Basketbol

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofas - Darussafaka Lassa

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada:
Pas Giannina – Asteras Tripolis

23:30 Żeglarstwo: SailGP, San Francisco:
Dzień 1
 
TVP 1

22:00 Piłka nożna: Copa del Rey:
Real Madryt - CA Osasuna

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

 
TVP Sport

13:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Galiczanka Lwów - KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Obrusiewicz

15:15 Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Mateusz Gołas

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Cracovia

Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

20:00 Boks: Gala, Birmingham: 
Joshua Buatsi - Paweł Stępień
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

12:15 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship:
Wyścig 1
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

13:00 Dart: Belgian Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Tomasz Górski

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Essen - Bayern Monachium

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - Holstein Kiel
Komentarz: Dawid Król

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - Hannover 96

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - FC THY-Thisted Q

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - RB Lipsk
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - VfL Bochum 1848
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Szymon Ratajczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Chelsea FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Leeds United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Crystal Palace
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Aston Villa
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

17:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Bristol Bears - Gloucester Rugby

17:00 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby - Saracens

17:30 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship:
Wyścig 2
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

18:00 Wyścigi konne: Kentucky Derby:
Zawody

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - Bayern Monachium

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

18:30 Formuła 1: Grand Prix Miami:
3. sesja treningowa

19:00 Dart: Belgian Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Tigers

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - FC St. Pauli
Komentarz: Kamil Kania

22:00 Formuła 1: Grand Prix Miami:
Sesja kwalifikacyjna

23:00 Wyścigi konne: Kentucky Derby:
Zawody

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Twins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Edmonton

03:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...