reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-03 - 2023-06-04

Sport w polskiej TV 7.05.2023

dodano: 2023-05-05 23:42 | aktualizacja: 2023-05-06 22:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: West Ham United - Manchester United. Transmisja live z wyścigu Formuły 1 tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

18:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Cazoo Baskonia - Gran Canaria

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 2

12:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Unicaja Malaga

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ebebe PSŻ Poznań - ROW Rybnik
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Platinium Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Now

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - ACF Fiorentina 

Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
 
Eleven Sports 3

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 2

 
Eurosport 2

12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Montmeló:
Wyścig 2

13:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló:
Wyścig 2

15:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Dżakarta:
Wspinaczka na czas

16:05 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Arroyomolinos:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Arroyomolinos:
Wyścig 2

19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
Finał
 
Golf Channel

13:00 Golf: DP World Tour, Rzym:
Finał

 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Mecz o 3. miejsce

20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Finał
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905



 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
EA7 Emporio Armani Mediolan - Banco Di Sardegna Sassari



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stal Rzeszów - Arka Gdynia

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
Exact Systems Norwid Częstochowa - Chemeko-System Gwardia Wrocław

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - Atlético Mineiro
 
Polsat Sport Extra

12:30 Tenis: LOTTO Superliga: 
KS Górnik Bytom - CKT Grodzisk Mazowiecki

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Excelsior - Feyenoord

18:30 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
Finał
 
Polsat Sport Fight

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova



 
Polsat Sport News

15:15 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Heart of Midlothian FC - Celtic FC

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - CR Flamengo
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Unicaja Malaga

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada:
Aris Saloniki - AEK Ateny


23:30 Żeglarstwo: SailGP, San Francisco:
Dzień 2
 
TVP Sport

09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Praga:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Jacek Wosiek

11:30 Wioślarstwo: Puchar Świata, Zagrzeb:
Finał
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Komentarz: Piotr Dębowski, Tomasz Rosiński

17:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jakub Wawrzyniak

19:45 Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga: 
KS SMS Łódź - GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska
 
Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Missano:
Wyścig 3
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

13:00 Dart: Belgian Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Sheffield Wednesday - Derby County
Komentarz: Kamil Kania

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - 1. FC Kaiserslautern

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - SV Sandhausen

14:00 Piłka ręczna meżczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AC Milan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Uppsala Fotboll

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Hannover Burgdorf

17:30 Baseball: Liga MLB:
Braves - Orioles

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Arsenal FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Fojut

19:00 Dart: Belgian Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Everton FC
Komentarz: Dawid Szymczak

20:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - New Jersey Generals

21:30 Formuła 1: Grand Prix Miami:
Wyścig

22:00 Baseball: Liga MLB:
Giants - Brewers

00:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida - Toronto
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Michał Ruszel

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Padres - Dodgers

03:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle - Dallas


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...