dodano: 2023-05-05 23:42 | aktualizacja:
2023-05-06 22:25
autor: Janusz Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Family
18:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Cazoo Baskonia - Gran Canaria
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Sport
12:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela
15:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
17:05
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny
20:00
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
21:30
Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas
CANAL+ Sport 2
12:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - Unicaja Malaga
15:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
21:30
Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas
CANAL+ Sport 3
12:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Stal Mielec
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Sport 5
14:00
Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ebebe PSŻ Poznań - ROW Rybnik
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
16:30
Żużel: PGE Ekstraliga:
Platinium Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra
19:15
Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
CANAL+ Now
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
Eleven Sports 1
12:30
Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
15:00
Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00
Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
Eleven Sports 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
17:05
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny
20:45
Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
Eleven Sports 3
21:30
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira - Sporting CP
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
Eleven Sports 4
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - AS Monaco
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Clermont Foot 63
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - Montpellier HSC
Komentarz: Remigiusz Kula, Rafał Nahorny
20:45
Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Hellas Verona
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
Eurosport 1
12:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 2
Eurosport 2
12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Montmeló:
Wyścig 2
13:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló:
Wyścig 2
15:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Dżakarta:
Wspinaczka na czas
16:05 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Arroyomolinos:
Wyścig 2
17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Arroyomolinos:
Wyścig 2
19:00 Golf: PGA Tour, Charlotte:
Finał
Golf Channel
13:00 Golf: DP World Tour, Rzym:
Finał
Motowizja
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
Polsat Sport Premium 1
17:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Mecz o 3. miejsce
20:00 Futsal: Liga Mistrzów UEFA:
Finał
Polsat Sport Premium 2
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905
Polsat Sport Premium 3
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA:
EA7 Emporio Armani Mediolan - Banco Di Sardegna Sassari
Polsat Sport
12:30
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stal Rzeszów - Arka Gdynia
14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Exact Systems Norwid Częstochowa - Chemeko-System Gwardia Wrocław
23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Botafogo FR - Atlético Mineiro
Polsat Sport Extra
12:30 Tenis: LOTTO Superliga:
KS Górnik Bytom - CKT Grodzisk Mazowiecki
14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
SBV Excelsior - Feyenoord
18:30 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
Finał
Polsat Sport Fight
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport News
15:15 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Heart of Midlothian FC - Celtic FC
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A:
Athletico Paranaense - CR Flamengo
Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - Unicaja Malaga
15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Türk Telekom - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
19:00
Piłka nożna: Super League Ellada:
Aris Saloniki - AEK Ateny
23:30 Żeglarstwo: SailGP, San Francisco:
Dzień 2
TVP Sport
09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Praga:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Jacek Wosiek
11:30 Wioślarstwo: Puchar Świata, Zagrzeb:
Finał
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Komentarz: Piotr Dębowski, Tomasz Rosiński
17:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Jakub Wawrzyniak
19:45 Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga:
KS SMS Łódź - GKS Katowice
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska
Viaplay
09:00 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Missano:
Wyścig 3
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran
13:00 Dart: Belgian Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek
13:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Sheffield Wednesday - Derby County
Komentarz: Kamil Kania
13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Juza
13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Szymczak
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - 1. FC Magdeburg
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - 1. FC Kaiserslautern
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - SV Sandhausen
14:00 Piłka ręczna meżczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski
14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AC Milan
15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Uppsala Fotboll
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - Hannover Burgdorf
17:30 Baseball: Liga MLB:
Braves - Orioles
17:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban
17:30
Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Arsenal FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Fojut
19:00 Dart: Belgian Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek
19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Everton FC
Komentarz: Dawid Szymczak
20:00
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
21:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - New Jersey Generals
21:30
Formuła 1: Grand Prix Miami:
Wyścig
22:00 Baseball: Liga MLB:
Giants - Brewers
00:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida - Toronto
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Michał Ruszel
01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Padres - Dodgers
03:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle - Dallas
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.