reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Tajemnice w czerwcu w Polsat Viasat History

dodano: 2023-05-09 20:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat History poleca swoim widzom takie programy jak „Królowe starożytnego Egiptu” (sezon 1.) i „Przeklęte skarby” (sezon 1.).

Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat History:

„Królowe starożytnego Egiptu” („Queens of Ancient Egypt”)
emisja: w piątki (od 2 czerwca br.) o 21:00

Słynna Kleopatra była tylko jedną z długiej linii egipskich królowych na przestrzeni 3 tys. lat. W tym programie widzowie poznają życie trzech fascynujących i charyzmatycznych monarchiń starożytnego Egiptu. Należą one do najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci tej wielkiej cywilizacji. Pierwszy odcinek opowiada o królowej Teje, która rządziła 3300 lat temu; w drugim widzowie poznają szokującą historię Kleopatry II, poprzedniczki słynnej Kleopatry VII; trzeci ukazuje mało znane dzieje Kleopatry Selene II, córki Kleopatry VII i Marka Antoniusza, która po samobójstwie swoich rodziców odzyskała majątek i stała się jedną z największych królowych Afryki - choć nie w Egipcie.

„Przeklęte skarby” („Cursed Treasures”)
emisja: w czwartki (od 15 czerwca br.) o 21:00

Największe skarby ludzkości, poszukiwane od wieków, mają niekiedy bardzo mroczną historię: ich twórców lub właścicieli opętało szaleństwo i dotknęły liczne nieszczęścia; niektórzy wierzą, że właśnie dlatego ci, którzy te skarby znaleźli, narazili się na choroby, śmierć i zły los. W tej serii widzowie podróżują po świecie w poszukiwaniu najsłynniejszych skarbów w historii, takich jak grobowiec Tutanchamona, Terakotowa Armia, diament Hope czy Bursztynowa Komnata. Wszystkie te przedmioty i miejsca jednocześnie hipnotyzowały i przerażały tych, którzy ich szukali. Opowiedzą widzom o nich eksperci z różnych dziedzin, którzy postarają się rozwikłać zagadki i tajemnice związane z „przeklętymi skarbami”. - Wybierzmy się w tę niezwykłą podróż i zobaczmy z bliska fascynujące skarby, za które wielu ludzi zapłaciło życiem - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...