reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tajemnice w czerwcu w Polsat Viasat History

dodano: 2023-05-09 20:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History W czerwcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat History poleca swoim widzom takie programy jak „Królowe starożytnego Egiptu” (sezon 1.) i „Przeklęte skarby” (sezon 1.).

Polsat Viasat History


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat History:

„Królowe starożytnego Egiptu” („Queens of Ancient Egypt”)
emisja: w piątki (od 2 czerwca br.) o 21:00

Słynna Kleopatra była tylko jedną z długiej linii egipskich królowych na przestrzeni 3 tys. lat. W tym programie widzowie poznają życie trzech fascynujących i charyzmatycznych monarchiń starożytnego Egiptu. Należą one do najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci tej wielkiej cywilizacji. Pierwszy odcinek opowiada o królowej Teje, która rządziła 3300 lat temu; w drugim widzowie poznają szokującą historię Kleopatry II, poprzedniczki słynnej Kleopatry VII; trzeci ukazuje mało znane dzieje Kleopatry Selene II, córki Kleopatry VII i Marka Antoniusza, która po samobójstwie swoich rodziców odzyskała majątek i stała się jedną z największych królowych Afryki - choć nie w Egipcie.

„Przeklęte skarby” („Cursed Treasures”)
emisja: w czwartki (od 15 czerwca br.) o 21:00

Największe skarby ludzkości, poszukiwane od wieków, mają niekiedy bardzo mroczną historię: ich twórców lub właścicieli opętało szaleństwo i dotknęły liczne nieszczęścia; niektórzy wierzą, że właśnie dlatego ci, którzy te skarby znaleźli, narazili się na choroby, śmierć i zły los. W tej serii widzowie podróżują po świecie w poszukiwaniu najsłynniejszych skarbów w historii, takich jak grobowiec Tutanchamona, Terakotowa Armia, diament Hope czy Bursztynowa Komnata. Wszystkie te przedmioty i miejsca jednocześnie hipnotyzowały i przerażały tych, którzy ich szukali. Opowiedzą widzom o nich eksperci z różnych dziedzin, którzy postarają się rozwikłać zagadki i tajemnice związane z „przeklętymi skarbami”. - Wybierzmy się w tę niezwykłą podróż i zobaczmy z bliska fascynujące skarby, za które wielu ludzi zapłaciło życiem - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...