reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Dr Pryszczylla” 5 na kanale TLC

dodano: 2023-05-10 10:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TLC „Dr Pryszczylla” W środę, 10 maja br. o godz. 22:00 na kanale TLC wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 5. sezonu amerykańskiego programu „Dr Pryszczylla” („Dr. Pimple Popper”). Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee”, znana jako Doktor Pryszczylla, zawodowo i prywatnie. Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie swojego programu będzie jak zwykle leczyć dolegliwości skórne pacjentów, a jednocześnie pomagać odzyskać im wiarę w siebie. Premierowe odcinki 5. serii emitowane będą w środy, od 10 maja br., o godz. 22:00. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TLC i Discovery Life.

TLC „Dr Pryszczylla”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Doktor Pryszczylla na co dzień niesie pomoc tym, którzy stracili nadzieję na normalne życie. Jak zapewnia nadawca, tej dermatolożce nieobce są ekstremalne i nietypowe problemy skórne. Jednak w tym sezonie na jej drodze pojawią się przypadki, z którymi do tej pory nie miała do czynienia. Kto znajdzie się pośród jej pacjentów?

Kenny urodził się z niezwykle rzadką chorobą genetyczną, która spowodowała, że na całym jego ciele wyrosło 400 guzów. Mężczyzna uwielbia podróżować i marzy o zdobyciu licencji płetwonurka. Niestety, guzki uniemożliwiają mu dopasowanie maski. Kenny liczy na to, że doktor Sandra Lee pomoże mu odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

W gabinecie lekarki pojawi się też James z naroślą na policzku. Jest ona bardzo uciążliwa i nie przestaje rosnąć. Narośl zaczyna blokować pole widzenia Jamesa, który podejrzewa, że ten stan będzie się jeszcze pogarszać. Za namową narzeczonej, postanowił przezwyciężyć strach i skonsultować się z dermatolożką.

Doktor Pryszczyllę odwiedzi również Jennifer, piękna kobieta z ciemnymi plamami na całej twarzy. Przez ostatnich 12 lat przebarwienia tylko się potęgowały. Jennifer codziennie nakłada grube warstwy makijażu, żeby ukryć wstydliwe plamy. Kobieta zdała sobie sprawę, że problem sam nie zniknie i nadszedł najwyższy czas, aby zgłosić się po pomoc.

- Sandra Lee każde wyzwanie przyjmuje z uśmiechem. Przekonajcie się czy i tym razem pacjenci wyjdą z jej gabinetu odmienieni. Ale to nie wszystko - zapowiada nadawca. Jak czytamy w opisie, nowy sezon „Dr Pryszczylli” będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na osobliwe przypadki. Kamery zajrzą za kulisy do życia prywatnego doktor Sandry Lee. Z pomocą najlepszej przyjaciółki, Raquel, widzowie poznają osobowość kobiety kryjącej się za skalpelem. Czy jej życie osobiste znacząco różni się od zawodowego?

Premierowe odcinki piątej serii „Dr Pryszczylli” emitowane będą w środy, od 10 maja br., o godzinie 22:00 na kanale TLC.
 
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” w programie „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” w programie „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” (z prawej) i bohaterowie programu „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” (z prawej) i bohaterowie programu „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” i bohater programu „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery
Sandra Siew Pin Lee Rebish „Sandra Lee” i bohater programu „Dr Pryszczylla”, foto: Warner Bros. Discovery


„Dr Pryszczylla” - sezon 5., emisja w środy (od 10 maja 2023 roku) o godz. 22:00 w TLC. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Discovery Life i TLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...