reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„48h. Zaginieni” 2 na kanale Polsat Seriale

dodano: 2023-05-11 07:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Nowa TV „48h. Zaginieni” W czwartek, 11 maja br. o godz. 11:00 na kanale Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. polskiego serialu „48h. Zaginieni”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. Występują Joanna Kupińska, Izabela Perez, Karina Seweryn, Andrzej Hausner, Bartosz Waga, Paweł Iwanicki, Tomasz Okarmus, Tadeusz Chudecki, Arkadiusz Detmer, Marcin Urbanke i Piotr Pręgowski. 2. seria składa się z 80 odcinków. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i Nowa TV, a wcześniejsze odcinki kanałów Polsat 2, Super Polsat i Polsat Seriale.

Nowa TV „48h. Zaginieni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„48h. Zaginieni” to serial o pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Największym wrogiem tych policjantów jest czas - w przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, by odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu. Jak zapowiada nadawca, tajemnicze zniknięcia, ludzkie dramaty, śledztwa trzymające w napięciu do ostatniej sekundy i nie mniej emocjonujące prywatne perypetie głównych bohaterów - to wszystko w premierowych odcinkach drugiego sezonu serialu „48h. Zaginieni” na kanale Polsat Seriale. W rolach głównych ponownie wystąpią Joanna Kupińska, Izabela Perez, Karina Seweryn, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga i Tomasz Okarmus. W drugim sezonie do obsady dołączą Piotr Pręgowski, Arkadiusz Detmer oraz Marcin Urbanke.

Co dzieje się, gdy bliska osoba ginie bez śladu? Wypadek? Ucieczka? A może zabójstwo? Te wątpliwości wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. To grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają dochodzenie pod presją czasu: analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków i potencjalne konflikty. Wydział Zaginięć zrobi wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia. Każdy odcinek „48h. Zaginieni” to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa, która kończy się rozwiązaniem zagadki.

Komisarze mierzą się z presją czasu i ze wszystkich sił starają się odnaleźć zaginionego. W tych historiach nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie i dlatego w Policyjnym Centrum Poszukiwania Zaginionych pracują najwyższej klasy profesjonaliści. W rolach głównych ponownie wystąpią: Joanna Kupińska jako komisarz Jagoda Strzelecka, Andrzej Hausner jako komisarz Jerzy Bąkowski, Izabela Perez jako podkomisarz Zofia Aminu, Bartosz Waga jako komisarz Kamil Janicki, Paweł Iwanicki jako komisarz Ireneusz Zalewski, Tomasz Okarmus jako sierżant sztabowy Antoni Godula, Tadeusz Chudecki jako Roman Kulicki, szef Wydziału Kryminalnego sekcji do spraw poszukiwań, oraz Karina Seweryn jako Zuzanna Król, właścicielka Fundacji ds. Osób Zaginionych. W drugim sezonie do obsady dołączą: Arkadiusz Detmer jako komisarz Miron Leśniak, Marcin Urbanke jako starszy aspirant Łukasz Mierzejewski oraz Piotr Pręgowski jako Zygmunt, kuzyn Romana; obieżyświat, którego wiedza o świecie bywa przydatna w śledztwach prowadzonych przez tę policyjną drużynę.

Drugi sezon „48h. Zaginieni” składa się z 80 odcinków, każdy trwa 44 minuty netto. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska (więcej tutaj).

„48h. Zaginieni” - sezon 2., opisy postaci:

Jagoda Strzelecka (w tej roli Joanna Kupińska) to 34-letnia komisarz. Podkochuje się w swoim policyjnym partnerze, Jerzym. Jagoda złożyła pozew o rozwód z Wiktorem, który był damskim bokserem. Policjantka mieszka chwilowo u matki, 70-letniej hipiski, której infantylność i fantazja raz po raz doprowadzają ją do szewskiej pasji. Mąż Jagody podejmuje próbę powstrzymania rozwodu i przekonuje ją, że przeszedł całkowitą metamorfozę. Jagoda nie ufa mu, ale upór Wiktora robi na niej wrażenie, w końcu mu ulega, co doprowadza do tragedii.

Jerzy Bąkowski (Andrzej Hausner) to 37-letni komisarz. Żona Jerzego po kolejnej wpadce hazardowej przebywa na odwyku a ich małżeństwo wydaje się nie do uratowania. Mężczyzna ma na głowie opiekę nad dziećmi i z trudem łączy to z obowiązkami zawodowymi. Jerzy jest zakochany w Jagodzie i ze złamanym sercem śledzi, jak policjantka daje kolejną szansę swojemu przemocowemu mężowi. Do tego zaskakuje go wyjście z więzienia jego młodszego brata, Daniela, który wprowadza się do Jurka, żeby stanąć na nogi. Sytuacja między braćmi jest napięta, Daniel zna tajemnicę z przeszłości Jerzego, która może zaważyć na jego karierze i jego życiu.

Zofia Aminu (Izabela Perez) to 28-letnia podkomisarz. Urodzona w Nigerii, mieszka w Polsce od 10. roku życia. Wychowywali ją dziadkowie. Po śmierci ojca jej mama i brat przenoszą się z Nigerii do Polski, zamieszkują razem z nią, co wywołuje rewolucję w życiu Zofii. Bardzo ambitna, młoda policjantka, która nie boi się stosować niestandardowych procedur w czasie poszukiwań. Nie ma chłopaka, ale życie szykuje dla niej niespodziankę - miłość jest bardzo blisko.

Kamil Janicki (Bartosz Waga) to 31-letni komisarz. Przystojny i charyzmatyczny policjant z dnia na dzień zostaje samotnym ojcem rocznej dziewczynki. Zofia pomaga mu łączyć rolę policjanta i ojca, choć nie jest to łatwe zadanie. Kiedy udaje mu się oswoić z nową sytuacją rodzinną, jego świat znowu staje na głowie. Dziadkowie Pauliny chcą odzyskać prawo do opieki nad dziewczynką. Jakie decyzje podejmie Kamil? Czy rola samotnego ojca jest dla niego do udźwignięcia?

Ireneusz Zalewski (Paweł Iwanicki) to 49-letni komisarz. Wspólnie ze znacznie młodszym Antonim tworzą bardzo zgrany policyjny duet. Ireneusz towarzyszy swojej odnalezionej miłości, Anastazji w powrocie do zdrowia. Powoli małymi krokami pomaga jej odzyskać wspomnienia. Anastazja bardzo broni się przed tym, przychodzi jednak moment, kiedy otwiera się w pełni przed Jerzym i zdradza mu tajemnicę sprzed lat, która zmieni całe ich życie.

Antoni Godula (Tomasz Okarmus) to 28-letni sierżant sztabowy. Młody i ambitny policjant. Szuka w życiu miłości, ale wydaje się, że patrzy tylko oczami a nie sercem. Zakochuje się w Oliwii, która wykorzystuje go, żeby zrobić karierę piosenkarki. Ale dziewczyna nie ma talentu. Czy związek tych dwojga ma szansę? Miłość jest na wyciągnięcie ręki, jednak Antoni zdaje się tego nie zauważać.

Miron Leśniak (Arkadiusz Detmer) to 48-letni komisarz. Policjant, który zna gangsterskie lata 90. ubiegłego wieku. Nie wierzy w sprawiedliwość, dla niego to pojęcie względne. Miron ma kontakty z półświatkiem. Cały czas trzyma formę, jest bardzo wysportowany. Chce pomścić syna, który kilka lat wcześniej został porwany i zmarł w wyniku obrażeń. Po tragicznej śmierci dziecka rozpadło się jego małżeństwo. Wytyka swojemu młodszemu koledze, Łukaszowi, błędy, ale bardzo go ceni jako policjanta.

Łukasz Mierzejewski (Marcin Urbanke) - 27-letni starszy aspirant. Minimalista, idealista - wierzy w sprawiedliwość. Wartości materialne się dla niego nie liczą, choć pochodzi z bardzo zamożnej rodziny. Jest wykształcony, elokwentny, ma bardzo wysokie IQ. Jego rodzice przeciwni są jego zawodowym wyborom, liczyli, że przejmie rodzinny interes - fabrykę słodyczy. Jego zawodowy wybór traktują jako chłopięcą fanaberię. Łukasz jednak uwielbia swoją pracę i tworzy z Mironem kipiący testosteronem zespół, gotowy rozwiązać najtrudniejsze zagadki kryminalne.

Roman Kulicki (Tadeusz Chudecki) to 57-letni młodszy inspektor, szef wydziału kryminalnego sekcji ds. poszukiwań. Jego żona, Mirosława, regularnie bywa na komendzie i podważa jego autorytet. Powoduje to między nimi napięcia i konflikty. Jednak kiedy Roman widzi jak Mirosława flirtuje z klientami w swojej restauracji, napięcie między parą sięga zenitu. Czy uda im się ułożyć relacje na nowo?

Zygmunt (Piotr Pręgowski) - kuzyn Romana. Ma naturę nomada, przez lata jeździł po świecie. Mieszkał na wszystkich kontynentach, oprócz Antarktydy. Zygmunt imał się przeróżnych prac. Był: murarzem, mechanikiem, elektrykiem, kucharzem, ochroniarzem, hodowcą kóz. A w jednym z krajów afrykańskich dostrzeżono nawet u niego talent szamański! Barwny człowiek, zna się na wszystkim poza polityką. Przyjeżdża do Warszawy, bo karty tarota powiedziały mu, że to jego czas, by osiąść w kraju i ustatkować się. Na komendzie bywa z wizytami u Romana - swojego brata ciotecznego. Stopniowo staje się dla policjantów „złotą rączką” - potrafi naprawić i spłuczkę i radiowóz, a z drugiej strony jest skarbnicą wiedzy o świecie, która przydaje się w śledztwie.

Zuzanna Król (Karina Seweryn) to 40-letnia psycholożka. Kobieta bardzo sprawna i miła. Jej cechą charakterystyczną są rude włosy. Świeżo po rozwodzie, samotnie wychowuje nastoletnią córkę - Anetę. Zuzanna zajęła się szukaniem osób zaginionych i pomocą rodzinom po traumatycznej sytuacji z własnego doświadczenia - w liceum, gdy jej najbliższy przyjaciel popełnił samobójstwo, a wcześniej zaginął. Zuzanna czuje podświadomą winę. Fundacja to praca jej marzeń, jednocześnie też największe obciążenie. Kobieta ma poczucie humoru i umie zażegnywać konflikty. Jest empatyczna, ale i asertywna, bardzo pracowita. Współpracuje z policją np. podczas przesłuchań, bo jest specjalistką do spraw mikroekspresji i wykrywania kłamstwa na podstawie analizy mowy ciała. 

„48h. Zaginieni” - sezon 2., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.: „Niewolnica”
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Z przystanku autobusowego zostaje porwana siedemnastoletnia Nadia. Podejrzanym jest jej były chłopak, Maks, który ma problemy z narkotykami. Tymczasem na komendzie pojawia się świadek. Widział na przystanku dwóch mężczyzn, którzy próbowali wciągnąć dziewczynę do auta. Sprawa niebezpiecznie krzyżuje się z poszukiwaniami Mołdawianki, która uciekła z rąk gangu pseudokibiców, zajmującego się handlem kobietami. Być może zaginiona Nadia trafiła w ich ręce.

Odcinek 2.: „Teatr uczuć”
emisja: w czwartek, 11 maja br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Zaginął znany reżyser teatralny i dyrektor jednego z teatrów - Jarosław. Mężczyzna przygotowywał na przyszły miesiąc najważniejszą premierę sezonu, której zapowiedzi już zdążyły zmobilizować prawicową stronę opinii publicznej do protestów. Poprzedniego dnia reżyser wyszedł z teatru po próbie i zniknął. Podczas wstępnych rozpytań ekipy teatralnej wychodzi na jaw, że o główną rolę walczyły ze sobą do końca dwie aktorki - Amelia i Wiktoria. Kobiety nie przepadają za sobą, Amelia zarzuca Wiktorii, że dostała rolę przez łóżko. Z kolei Wiktoria twierdzi, że Amelia mogła chcieć zemścić się na reżyserze za odebranie jej roli. Poszukiwania prowadzone przez Jagodę i Jurka obnażają patologie panujące w teatrze. Lista osób, którym zaszedł za skórę Jarosław, wydłuża się.

Odcinek 3.: „Na pełnej adrenalinie”
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Policjanci otrzymują zgłoszenie o zaginięciu instruktora wspinaczki, Konrada. Jego żona, Marta, twierdzi, że Konrad pojechał na wieczorny trening pływacki na jeziorze. Nie lubiła, gdy pływał po ciemku, bała się o niego i zrobiła mu awanturę przed wyjściem. Obawia się, że jej mąż mógł utonąć. Poszukiwania nad jeziorem nie przynoszą jednak rezultatu, nurkowie nie znajdują ciała. W klubie wspinaczkowym, w którym Konrad pracował jako instruktor, policjanci rozmawiają z jego współpracownicą, Justyną. Kobieta twierdzi, że Konrad męczy się w małżeństwie, żyje sportem, nie pasuje do Marty i być może zrobił sobie jakiś wypad rowerowy, żeby odpocząć - zdarzało mu się to w przeszłości. Wkrótce policjanci odkrywają, że Konrad i Damian organizowali nielegalne rozrywki dla klientów żądnych adrenaliny. Zofia i Kamil dowiadują się również, że Konrad miał romans z Justyną, dla której miał zamiar porzucić rodzinę. Czy Konrad schował się przed światem, żeby przemyśleć swoją życiową sytuację? A może troskliwa żona ma rację i stało mu się coś złego?

Odcinek 4.: „Pani Krysia”
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Na policję zgłasza się Irena, która niepokoi się zniknięciem Krystyny, starszej sąsiadki ze swojej kamienicy. Z Krystyną nie ma kontaktu od kilku dni, a jej syn, Artur, który z nią mieszka, twierdzi, że wyjechała do sanatorium, co zdaniem Ireny jest bzdurą. Artur przyciśnięty przez policjantów przyznaje, że nie wie, co się stało z jego matką. Nie przejmuje się jej zniknięciem, bo jej nie znosi,  za to potrzebuje pieniędzy, dlatego postanowił nikomu o tym nie mówić i pobierać jej emeryturę. Policjanci podejrzewają, że Artur mógł zabić matkę, tym bardziej, że w domu zaginionej zostają znalezione ślady krwi. Irena bardzo przeżywa zaginięcie sąsiadki, opowiada Łukaszowi i Mironowi, że Krystyna ostatnio była zakochana, zaczęła spotykać się z Waldemarem. Policjanci jadą do mężczyzny i odkrywają tajemnice z przeszłości. Czy odnajdą Krystynę?

Odcinek 5.: „Kucharz”
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Małgorzata zgłasza zaginięcie swojego męża, Filipa, który jest kucharzem. Razem prowadzą dobrze prosperującą restaurację w małym miasteczku pod Warszawą. Trop prowadzi do właściciela konkurencyjnej restauracji -  Waldemara Zawiślaka, z którym Filip był w konflikcie. Podejrzany jest też miejscowy recydywista, którego zaginiony wyrzucił z pracy, a także kelnerzy z restauracji. Kiedy komisarze podjeżdżają pod konkurencyjną restaurację, ich uwagę zwraca dostawczak, którego bagażnik jest cały we krwi. Czyżby to Zawiślak zamordował Filipa z zazdrości, że mu się lepiej powodzi? A może miasteczko skrywa całkiem inną, mroczną tajemnicę?

Odcinek 6.: „Największa tajemnica”
emisja: w czwartek, 18 maja br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Lidia zgłasza zaginięcie swojej koleżanki, Weroniki. Dziewczyny znają się jeszcze z liceum. Po maturze Lidia poszła na studia a Weronika, mimo że była wzorową uczennicą, zaczęła imprezować,  stoczyła się i skończyła jako prostytutka w nocnym klubie. Wszyscy znajomi odwrócili się od niej i zerwali z nią kontakt, z wyjątkiem Lidii, która próbowała pomóc koleżance wyjść na prostą. Policjanci sprawdzają nocny klub, w którym pracowała Weronika. Jego właścicielem jest niejaki Buła, groźny gangster. Zofia, prowadząc sprawę, dowiaduje się od swojej informatorki, że Buła jest dumny, bo w jego klubie pracują egzotyczne kobiety ze wszystkich stron świata. Właśnie szuka nowej kelnerki. Zofia postanawia iść na rozmowę o pracę, liczy, że uda się jej rozejrzeć w klubie od środka. Jaką tajemnice odkryją policjanci i czy Weronika odnajdzie się?

Odcinek 7.: „Nieważny człowiek”
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Zuzanna Król, psycholożka z Fundacji Zuzy Król, zgłasza zaginięcie bezdomnego Marka. Mężczyzna codziennie przychodził na jej osiedle, grzebał w śmietniku. Było jej żal, że takiemu młodemu człowiekowi tak źle życie potoczyło się. Często dawała mu drobne pieniądze i częstowała go jedzeniem. Zuzana jest przekonana, że coś mu się stało, bo ostatnio nie pojawia się na jej osiedlu. Policjanci jadą do pobliskiego squotu rozpytać o bezdomnego, jednak nikt nie chce z nimi rozmawiać. Gdy Miron i Łukasz odchodzą, dogania ich jeden z bezdomnych i mówi, że Marek ciągle kłócił się z Grubym, innym mieszkańcem squotu, kilka razy nawet pobili się. Czy Gruby pozbył się nielubianego współlokatora?

Odcinek 8.: „Fit-influencerzy”
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Oskar wraca do domu po weekendzie u mamy i nigdzie nie można znaleźć swojej żony, Blanki. Oboje są popularnymi fit-influencerami w sieci. Ich kanał śledzi kilkaset tysięcy subskrybentów. Mają też własny klub fitness. Oskar zgłasza zaginięcie Blanki. Policjanci odkrywają, że wysportowani, zdrowi i prowadzący na pozór idealne życie vlogerzy tak naprawdę skrywają niejedną tajemnicę. Kilka miesięcy temu podczas prywatnego treningu zdarzył się wypadek, w wyniku którego ich podopieczny wylądował na wózku inwalidzkim. Blanka i Oskar starali się to ukryć, żeby uratować swoje dobre imię. Poszukiwania ujawniają kolejne sekrety, które pozornie wzorowe małżeństwo starało się ukryć przed światem. Czy Jagoda i Jerzy zdołają uratować Blankę?

Odcinek 9.: „Zaginiony aniołek”
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Na policję przychodzi zrozpaczona Edyta, matka 12-letniej Amelii. Jej córka zaginęła. Wysiadła ze szkolnego autobusu, miała do przejścia kilometr i nigdy nie dotarła do domu. Edyta podejrzewa swojego byłego męża Łukasza, od którego uciekła, bo ćpał i się nad nimi znęcał. Jej zdaniem Łukasz mógł porwać Amelkę, by zrobić jej na złość - od lat nienawidzą się. Wkrótce jej podejrzenia potwierdzają się, bo policjanci znajdują nagranie z monitoringu ulicznego, na którym widać Łukasza z Amelką. Szybko namierzają jego samochód w okolicy lasu i jadą na miejsce. W samochodzie znajdują postrzelonego Łukasza. Mężczyzna w stanie śpiączki trafia do szpitala. Po Amelce nie ma śladu. Zofia i Kamil dowiadują się, że Łukasz miał powiązania ze znanym handlarzem narkotyków, Mariuszem Burzyńskim. Czy to możliwe, że dziewczynka została porwana dwa razy?

Odcinek 10.: „Niebezpieczna gra”
emisja: w czwartek, 25 maja br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Łucja zgłasza zaginięcie swojej siostry, Marty. Marta jest wielką pasjonatką historii i tuż przed zniknięciem brała udział w grze miejskiej o tematyce historycznej. Policjanci szybko ustalają, że Marta miała romans z żonatym mężczyzną, Adamem - właścicielem firmy eventowej. Podejrzewają, że żona Adama, Patrycja, mogła chcieć pozbyć się Marty, by ratować swoje małżeństwo. Szybko ustalają, że Marta dostała od Patrycji specjalnie spreparowaną mapę do gry miejskiej, która miała spowodować, że oddzieli się od grupy. Zazdrosna żona pobiła ją, jednak Marta wyszła z tej awantury o własnych siłach. Policjanci szukają dalej. Kolejny trop, na który wpadają, to graficiarz, z którym Marta pokłóciła się o to, że zniszczył elewację budynku. Ale graficiarz ma alibi. Miron i Łukasz trafiają na kolejny ślad. W zaparkowanej furgonetce znajdują krew i włosy Marty. Czy policjantom uda się ocalić kobietę?

Odcinek 11.: „Książe”
emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Na policję zgłasza się Magdalena, atrakcyjna kierowniczka w agencji reklamowej. Jest zaniepokojona zniknięciem swojego chłopaka, Dawida - syna znanego potentata z branży budowlanej. Kobieta od razu ujawnia, że chłopak ma wrogów, którzy grozili mu śmiercią. Chodzi o przestępców, którzy próbowali zmusić Dawida i jego ojca do sprzedania rodzinnej firmy za bezcen. Magdalena przyznaje, że przed zaginięciem wzięła w banku kilka pożyczek, by pomóc ukochanemu. Łącznie 90 tysięcy złotych. Komisarze Jagoda i Jerzy mają swoją teorią dotyczącą zaginięcia mężczyzny. Czy ich intuicja znajdzie potwierdzenie w faktach?

Odcinek 12.: „Tajemnica Daniela”
emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Znany psycholog i ekspert telewizyjny - Emil Wojtczuk, wraz z żoną Jadwigą, zgłaszają zaginięcie 15-letniego syna Daniela. Twierdzą, że nie mieli z chłopcem żadnych kłopotów, jest cudownym, bezproblemowym dzieckiem, nigdy nie uciekał z domu. Podejrzanym staje się pacjent Wojtczuka, który ma poważny problem alkoholowy. Janusz dostał obsesji na punkcie Daniela, który przypomina mu jego tragicznie zmarłego syna. W trakcie śledztwa okazuje się, że Daniel okłamywał rodziców. Mówił, iż chodzi do swojej koleżanki z klasy, Dagmary, a tak naprawdę spotykał się z podejrzanymi chłopakami. Czy policjantom uda się odkryć, jaką tajemnicę skrywa Daniel?

Odcinek 13.: „Taka piękna dziewczyna”
emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Do policjantów zgłasza się Alina, matka instagramerki Leny. Dwa dni wcześniej dziewczyna dzwoniła do rodziców, ale nagle przerwała rozmowę. W tle słychać było głos nieznajomego mężczyzny. Potem Lena już się nie odzywała. Przestała też wrzucać posty na swój profil, a do tej pory była bardzo aktywna, bo Internet to jej pasja i praca jednocześnie. Rodzice Leny próbowali się z nią skontaktować, ale bez skutku. W końcu przejęta zniknięciem córki Alina przyjechała ze swojej wsi, żeby sprawdzić, co się stało. Niestety, Leny nie ma w jej mieszkaniu. Alina rzuca podejrzenie na chłopaka córki - Miłosza. Lena i Miłosz tworzą na potrzeby internetu „power couple”, jednak rzeczywistość często jest inna od instagramowego ideału. Miłosz jest zaskoczony zaginięciem Leny, ale próbuje przekonać policjantów, że jego dziewczyna wyjechała na tydzień w Bieszczady. Czy Lena rzeczywiście postanowiła odpocząć? A może grozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo?

Odcinek 14.: „Wychowawca z domu dziecka”
emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Jagoda i Jerzy podejmują sprawę zaginięcia wychowawcy w domu dziecka - Krzysztofa. Wizyta w ośrodku pozwala policjantom ustalić, że Krzysztof bardzo ostro traktował swoich podopiecznych. Jego szykany wobec ciężarnej nastolatki z ośrodka doprowadziły nawet do tego, że dziewczyna i jej chłopak tego dnia rano uciekli z domu dziecka. Czy ma to jakikolwiek związek ze zniknięciem wychowawcy? Policjanci przeszukują mieszkanie Krzysztofa i znajdują wyraźne ślady walki i szamotaniny. Po przeprowadzeniu badań okazuje się, że ślady w pokoju zaginionego należą do byłego wychowanka domu dziecka - Pawła Drożdża. Policjantów zaskakuje jednak wiadomość, że mężczyzna od trzech miesięcy siedzi w więzieniu skazany za gwałt. Policjanci ustalają, że nie miał możliwości nawet na moment wyrwać się zza krat - funkcjonariusze stają przed trudną do rozwikłania zagadką.

Odcinek 15.: „Matka i córka”
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Roztrzęsiona i załamana Bożena zgłasza zaginięcie swojej córki, Iwony, i wnuczki Sary. Policjanci w domu zaginionych kobiet znajdują liczne ślady krwi oraz zakrwawiony nóż - pojawia się podejrzenie, że obie mogły zostać zamordowane. Bożena rzuca podejrzenie na Andrzeja, byłego męża Iwony, który niedawno wyszedł z więzienia i jej groził. Trop prowadzi też do niepełnosprawnego intelektualnie Krzysztofa - sąsiada zaginionych. Tymczasem policjanci sprawdzają bar, w którym w tajemnicy przed matką i babcią bywała Sara. Czyżby ktoś stamtąd zrobił coś złego matce i córce?

Odcinek 16.: „Gdzie jest Staś”
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Na policję zgłasza się Irena, matka Stanisława. Gdy przyszła odebrać chłopca ze szkoły, okazało się, że uciekł z ostatniej lekcji i ślad po nim zaginął. Kobieta boi się, że ktoś mógł go porwać. Przybrana siostra chłopca, Sara, zdradza policjantom, że Stanisława zawsze fascynowały samoloty, a dzisiaj na Okęciu miał wylądować wielki transportowiec, który Stanisława bardzo chciał zobaczyć. Policjanci jadą na górkę spotterską, z której można oglądać lądujące samoloty, okazuje się jednak, że nikt tam chłopca nie widział. Pojawia się natomiast nowy trop. Koledzy Stanisława zeznali, że ostatnio pod szkołą kręcił się dziwny typ, który ich zaczepiał. Policjanci podejrzewają, że chłopiec mógł zostać porwany przez pedofila. Łukasz i Miron namierzają podejrzanego. To Dawid, który uciekł niedawno ze szpitala psychiatrycznego. Od razu przyznaje się do zabicia Stanisława. Jednak fakty się nie zgadzają. Czy jest szansa, że Stanisława odnajdzie się żywy? Kto stoi za jego zaginięciem?

Odcinek 17.: „Paolo”
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Zaginięcie młodego Włocha Paolo zgłasza jego mama Benedetta. Kobieta, nie mogąc się z nim skontaktować, pełna złych przeczuć, specjalnie przyleciała do Polski, żeby sprawdzić, co się stało z jej ukochanym synem. Benedetta rzuca podejrzenie na Justynę, w której niedawno zakochał się Paolo. Podejrzewa, że to prostytutka. Policjanci jadą do mieszkania Paolo. Justyna twierdzi, że nie jest żadną panną lekkich obyczajów, tylko matka Paolo jej nie znosi, bo woli jego poprzednią partnerkę. Co do Paolo, to pojechał dostarczyć pizzę na wieczór panieński i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Nie wiadomo, czy Paolo zaszalał na wieczorze panieńskim i dlatego nie wrócił do domu, czy też naprawdę grozi mu niebezpieczeństwo, bo policjantów ktoś śledzi.

Odcinek 18.: „Krwawy dowód”
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Agnieszka zgłasza zaginięcie przyjaciółki Aleksandry, zamożnej lekarki. W trakcie śledztwa na jaw wychodzi, że mąż Aleksandry - Mirek, miał romans, który próbował przed nią ukrywać. Para miała spisaną intercyzę. W razie rozwodu Mirosław zostałby z niczym, a w przypadku śmierci Aleksandry byłby jedynym spadkobiercą ich pokaźnego majątku. W domku letniskowym małżonków policja znajduje duże ilości nieudolnie startej krwi. Wyniki badań potwierdzają, że to krew Aleksandry. Mirosław przyznaje się do romansu, ale zaprzecza, że ma cokolwiek wspólnego z zaginięciem swojej żony. Dowody znalezione w domku letniskowym bardzo go pogrążają, brakuje jednak ciała. Czy Mirosław zamordował żonę, żeby rozpocząć nowe życie z młodszą kochanką?

Odcinek 19.: „Nie mam już siły”
emisja: w czwartek, 15 czerwca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Dwaj przypadkowi mężczyźni przyprowadzają na komendę policji Irenę. Kobieta błąkała się po ulicy, powtarzając, że zgubił się jej syn Dariusz. Nie była w stanie powiedzieć nic więcej, nie umiała podać swojego nazwiska ani adresu zamieszkania. Policjanci zauważają jednak na jej nadgarstku bransoletkę, na której jest jej imię i nazwisko oraz informacja, że choruje na Alzheimera. Policjanci próbują zadzwonić pod numer kontaktowy zapisany na bransoletce, jednak nikt nie odbiera. Odwożą Irenę pod adres podany na bransoletce. Tam spotykają Beatę, sąsiadkę Ireny. Kobieta potwierdza, że Irena mieszka z synem. Zdradza, że Dariusz pracuje jako trener w klubie fitness, a na co dzień samotnie opiekuje się chorą matką. Kobieta przyznaje, że od dwóch dni go nie widziała. Policjanci rozpoczynają poszukiwania. Udaje im się namierzyć telefon zaginionego. Z odzyskanych wiadomości SMS wynika, że Dariusz miał tajemniczą kochankę. Czy jego zaginięcie ma związek z jego sekretnym romansem?

Odcinek 20.: „Klub w podziemiach”
emisja: w czwartek, 15 czerwca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Jagoda i Jerzy rozpoczynają poszukiwania DJ’ki Dagmary. Zaginięcie zgłosił jej chłopak, 24-letni Julian. Dziewczyna pracuje w nocnym klubie. Po zakończonej pracy powiedziała wszystkim, że wraca do mieszkania, ale do niego nie dotarła. Chłopak zeznaje, że od niedawna pod ich blokiem wystawali jacyś dresiarze a Dagmara dwa tygodnie temu wróciła do domu pobita. Policjanci rozpytują pracowników klubu - właściciela Michała, barmana Olafa i ochroniarza Dariusza. Wydaje się, że nikt z nich nie przejmuje się zniknięciem Dagmary, jednak z czasem okazuje się, że jeden z mężczyzn nachalnie starał się poderwać DJ'kę. Wkrótce policjanci docierają do wiadomości wysyłanych Dagmary przez dresiarza z osiedla - wynika z nich, że Dagmara handlowała narkotykami na jego terenie. Czy dziewczyna zaginęła, bo podpadła niewłaściwym osobom?

Odcinek 21.: „Intuicja Wróżki”
emisja: w czwartek, 15 czerwca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Na komisariat zgłasza się wróżka Paloma. Kobieta od dwóch lat w każdą niedzielę rozmawiała z Iloną i doradzała jej w życiowych sprawach. Ale Ilona już drugą niedzielę milczy. To do niej niepodobne - zawsze dzwoniła, choćby się waliło i paliło. Niestety Paloma dużo więcej nie potrafi powiedzieć o zaginionej, nie zna nawet jej nazwiska, ma tylko numer telefonu. Wie też, że miała problem z jakimś mężczyzną. W tym samym czasie rodzice zgłaszają zaginięcie córki, z którą nie mogą skontaktować się od kilku dni. Policjanci odkrywają, że ich córka i Ilona to ta sama osoba. Jadą na wieś, do domu, w którym mieszkała zaginiona i znajdują w ogrodzie ślady krwi. Z telefonu Ilony odzyskują nagranie na poczcie głosowej. Kobieta z nagrania krzyczy, że zabije Ilonę za to, co jej zrobiła. Okazuje się, że głos należy do Kamili, przyjaciółki Ilony. Kobiety niedawno pokłóciły się o mężczyznę. Czy Kamila zrealizowała swoją groźbę i naprawdę zabiła Ilonę?

Odcinek 22.: „To moje dziecko”
emisja: w czwartek, 15 czerwca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Zofia i Kamil otrzymują zgłoszenie o zaginięciu 4-letniej Julii. Jej mama, Diana, jest zrozpaczona. W domu nie ma śladów włamania, nie wiadomo, co się stało. Czy drzwi były zamknięte na klucz? Czy ktokolwiek mógł wejść do środka? Czy dziewczynka mogła wyjść sama? W sprawie jest dużo znaków zapytania. Policjanci angażują psy policyjne do odnalezienia dziecka, jednak zwierzęta szybko gubią trop. Funkcjonariusze podejrzewają, że ktoś wziął Julię do samochodu i z nią odjechał. Matce dziewczynki wydaje się, że zamknęła wieczorem drzwi na klucz, ale nie ma pewności. Jest za to pewna, że klucze od mieszkania ma także jej mąż, Robert, z którym jest w separacji. Kobieta oskarża go o porwanie Julii. Okazuje się, że Diana utrudniała Robertowi kontakty z córką. Robert odgrażał się, że kiedyś zabierze jej Julię i Diana nigdy więcej jej nie zobaczy. Robert nie ma alibi, ale zaprzecza, by miał coś wspólnego z porwaniem. Czy to możliwe, że tak świetnie gra zatroskanego ojca, a w rzeczywistości uprowadził córkę?

Odcinek 23.: „Malarz”
emisja: w czwartek, 22 czerwca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Kamila zgłasza zaginięcie męża Juliana (38) - nauczyciela z prestiżowej, prywatnej szkoły rysunku i malarstwa. Julian wyszedł wczoraj wieczorem na piwo ze współpracownikami ze szkoły. Miał wrócić w nocy, ale rano nadal nie było go w domu. Mężczyzna ma wyłączony telefon. Policjanci jadą do szkoły i szybko odkrywają, że Julian nie był umówiony na żadne spotkanie. Przeciwnie - nikt nigdzie by go nie zaprosił, bo wygląda na to, że nie jest lubiany ani przez współpracowników, ani też przez uczniów. Jedna z jego uczennic - Iwona, niedawno nawet próbowała się zabić przez mobbing, jaki Julian stosuje w szkole. Podejrzaną staje się matka Iwony - Patrycja, która za problemy córki obwinia nauczyciela. W toku poszukiwań wychodzi też na jaw, że Julian miał podejrzanie bliskie relacje z pracownicą biurową szkoły a jej mąż jest agresywnym zazdrośnikiem.

Odcinek 24.: „Strach”
emisja: w czwartek, 22 czerwca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Anna zgłasza zaginięcie swojego synka, Grzegorza, i jego opiekunki, Wali (64). Anna jest zrozpaczona. Czekała na synka i jego nianię przed galerią handlową, ale nie pojawili się o umówionej godzinie. Pierwszym podejrzanym jest Borys - ojciec Grzegorza, z którym Anna jest w trakcie rozwodu. Borys jest bezrobotny, nieodpowiedzialny, na dodatek żąda od Anny alimentów, a także orzeczenia winy z jej powodu. Wiele wskazuje na to, że to on porwał Borysa. Policjanci jadą do niego do mieszkania, ale zastają tam tylko jego kochankę. Maria twierdzi, że Borys nic by nie zrobił synowi, bo go bardzo kocha. Rzuca podejrzenie na Natana, nowego partnera Anny. Grzegorz bardzo go nie lubi i słyszała, jak chłopiec mówił, że go Natan bije. Obaj mężczyźni są podejrzani, ale który z nich odpowiada za porwanie chłopca i jego opiekunki?

Odcinek 25.: „Paparazzi”
emisja: w czwartek, 22 czerwca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Zaginięcie Grzegorza, studenta dziennikarstwa, zgłasza jego współlokator z akademika - Marek. Chłopak nie pojawił się w pokoju od dwóch dni i zostawił laptopa. Marek dzwonił do jego rodziców, ale też nie mieli z nim kontaktu. W dniu zaginięcia Grzegorz miał przeprowadzić wywiad z bokserem, czym chciał zaimponować redaktorowi naczelnemu z portalu sportowego. Policjanci ustalają, że rzeczywiście ostatnie logowanie telefonu Grzegorza miało miejsce w obszarze, gdzie znajduje się klub bokserski. Dodatkowo na laptopie zaginionego policja znajduje materiały ujawniające hipokryzję influencerki Pauliny, która udzielała porad na temat związków, a sama zdradzała swojego partnera. Jagoda i Jerzy jadą do niej. Paulina twierdzi, że tak naprawdę prowadziła tylko eksperyment i sprawdzała, jak działają portale randkowe. Tymczasem na monitoringu sprzed klubu bokserskiego widać jak jeden z pięściarzy dusi Grzegorza i teraz ratuje się ucieczką. Czy skompromitowana celebrytka i incydent spod klubu bokserskiego mają ze sobą coś wspólnego? I czy uda się odnaleźć młodego adepta dziennikarstwa?

Odcinek 26.: „Młoda ochroniarka”
emisja: w czwartek, 22 czerwca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Zaginęła Karina - młoda ochroniarka, która pracuje w sklepie wielobranżowym. Po powrocie ze sklepu poszła do szkoły szermierki, gdzie trenuje, i stamtąd już nie wróciła do domu. Karina jest rodziną zastępczą dla trójki młodszego rodzeństwa, którymi opiekuje się po śmierci mamy. Zaginięcie Kariny zgłasza jej 13-letnia siostra Klaudia. Dziewczynka jest przerażona tym bardziej, iż pod drzwiami znalazła anonim, w którym ktoś groził jej starszej siostrze. Ireneusz z Antonim jadą do klubu szermierki i przesłuchują Dorotę, jego właścicielkę. Dorota twierdzi, iż Karina miała problemy w sklepie, w którym pracowała, ale niestety nie zna szczegółów. Jednocześnie podejrzanym staje się Jan, młodszy brat Kariny. Uprawia razem z kolegą nielegalne graffiti, a Karina była przeciwna jego hobby. Policjanci jadą do miejsca pracy Kariny. Czy tam trafią na jej trop? A może to przesłuchanie Jaśka naprowadzi ich na ślad zaginionej?

Odcinek 27.: „Dobry wujek”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 29 czerwca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Laura zgłasza zaginięcie swojego brata, Rafała - urzędnika skarbówki. Mężczyzna zniknął nagle podczas zabawy na placu zabaw ze swoim siostrzeńcem, Jakubem. Chłopiec nie widział, co się stało z wujkiem. Rafał powiedział mu, że idzie do toalety, ale już po niego nie wrócił. W mieszkaniu mężczyzny policjanci odnajdują sporą ilość gotówki. Podejrzewają, że Rafał mógł przyjmować łapówki od petentów. Jego siostra zdecydowanie temu zaprzecza. W miejscu pracy Rafała też wszyscy są przekonani o jego uczciwości. Są zaskoczeni zniknięciem kolegi i nie mają pojęcia, co mogło się stać. Czy mężczyzna dał się skorumpować? Jednocześnie policjanci odkrywają, że Rafał regularnie chodził z Jakubem na różne place zabaw. Czy naprawdę tak bardzo lubił towarzystwo swojego siostrzeńca? A może miał inne powody, by spędzać z nim czas?

Odcinek 28.: „Adaś”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 29 czerwca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Z domu Tobiasza, właściciela wytwórni muzycznej, w nocy zniknęło jego trzyletnie dziecko - Adam. Tobiasz rzuca podejrzenie na swoją byłą żonę, matkę Adama - piosenkarkę Edytę. Po rozwodzie Adam został z ojcem, ponieważ Edyta prowadzi imprezowy styl życia i zaniedbywała syna. Policjanci zastają Edytę w studio nagraniowym, piosenkarka jest przerażona zniknięciem dziecka. Kobieta ma alibi na czas zaginięcia dziecka, jednak Jagoda i Jerzy nie wykluczają, że zleciła porwanie. Edyta  radzi jednak policjantom przyjrzeć się raperowi Kapiszonowi, czyli Marcinowi Kowalskiemu. Kapiszon zawalał sesje nagraniowe i Tobiasz rozwiązał z nim umowę na wydanie płyty. Raper afiszował się w sieci swoimi znajomościami ze światem gangsterskim. W toku poszukiwań policjanci trafiają również na wątek pedofilski.

Odcinek 29.: „Po kilku latach”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 29 czerwca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Damian zgłasza zaginięcie swojej narzeczonej, Agaty. Mężczyzna jest zrozpaczony, twierdzi, że byli szczęśliwą parą, zaręczyli się miesiąc wcześniej. Policjanci przyjmują zgłoszenie i rozpoczynają poszukiwania. Przebywającej w tym czasie na komendzie Zuzanniee Król, psycholożce z Fundacji Zuzy Król, przypadkowo rzuca się w oczy zdjęcie zaginionej. Zuzanna rozpoznaje na nim Agnieszkę, dziewczynę, która zaginęła 5 lat wcześniej w Krakowie. Zuzanna pracowała wtedy w krakowskim oddziale Fundacji, zajmowała się tą sprawą, dlatego jest przekonana, że to zaginiona przed laty Agnieszka. Analizując zdjęcia obu dziewczyn, policjanci rzeczywiście dopatrują się znacznego podobieństwa. Zuzanna kontaktuje się z Arturem, mężem zaginionej Agnieszki, i przekazuje mu informację o odnalezieniu jego żony. Szczęśliwy mężczyzna od razu przyjeżdża do Warszawy. Jest przekonany, że jego żonę porwał jej obecny narzeczony i to on przez te lata gdzieś ją przetrzymywał. Damian kategorycznie zaprzecza, twierdzi, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem narzeczonej. Czy to on ją porwał i przetrzymywał przez 5 lat? Jaką tajemnicę skrywa Agata - Agnieszka i kto stoi za jej zniknięciem?

Odcinek 30.: „Cena życia”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 29 czerwca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Marek Stawecki zgłasza zaginięcie żony Magdaleny. Kobieta jest prokuratorką i wielu przestępcom zaszła za skórę. Pierwszą podejrzaną jest Sandra Wiśniak, która była członkiem gangu okradającego domy i mieszkania. Kilka dni wcześniej Marek widział ją, jak kłóciła się z Magdaleną, odgrażając się, że ją zniszczy. Ireneusz z Antonim dowiadują się, że w lesie niedaleko domu zaginionej znaleziono jej auto i zakrwawione rzeczy - niestety nie ma odcinków palców. Po przyjeździe do prokuratury policjanci odkrywają, że do kręgu podejrzanych zaliczyć można również członków gangu Bliźniacy. Zaginiona prokuratorka skutecznie skazywała działaczy tej grupy przestępczej. Sprawa nabiera tempa, kiedy do sprawy włącza się Martyna i trafia na ciekawy trop. Czy kobietę uda się odnaleźć żywą?

Odcinek 31.: „Kochane dzieci”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 6 lipca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Miron i Łukasz przyjmują zgłoszenie o zaginięciu 10-letniej Małgorzaty. Dziewczynka wyszła na plac zabaw i nie wróciła na czas na obiad. Zrozpaczona Agata rozpoczyna poszukiwania córki. Wiadomo, że Małgorzata bawiła się z dwiema koleżankami. Roża i Julia wróciły do domu, ale po Małgorzacie ślad zaginął. Koleżanki Małgorzaty są bardzo wystraszone jej zniknięciem. Jedna z nich zeznaje, że widziała jak Małgorzata wsiadała do samochodu jakiegoś mężczyzny. Jego opis idealnie psuje do Ludwika, jednego z sąsiadów. To samotny mężczyzna, dziwak. Policjanci w trakcie przeszukania jego domu odkrywają, że w piwnicy przechowuje ogromne ilości dziecięcych zabawek i ubranek. Funkcjonariusze podejrzewają, że mógł sprawdzić się najczarniejszy scenariusz. Czy Małgorzata padła ofiarą pedofila?

Odcinek 32.: „Fotografka”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 6 lipca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Dorota zgłasza na policję zaginięcie swojej córki Sary. Dziewczyna nie wróciła na noc, nie ma z nią kontaktu. Ostatnie logowanie telefon nastolatki zarejestrowano wieczorem w lesie, gdzie miała zaplanowaną sesję zdjęciową. Dziewczyna amatorsko zajmowała się fotografią. Policjanci dowiadują się od matki, że Sara niedawno zerwała z chłopakiem - Kajetanem. Śledczy rozpytują Kajetana, który twierdzi, że nie ma z nią kontaktu od dwóch tygodni, po tym kiedy zerwali ze sobą. W czasie rozpytania chłopak jednak rzuca silne podejrzenia na ojca dziewczyny - Ryszarda. Kajetan twierdzi, że Sara była od dziecka molestowana seksualnie przez ojca. Jagoda i Jerzy ściągają Ryszarda na przesłuchanie. Czy ojciec przyzna się do winy i czy dzięki jego zeznaniom uda się odnaleźć Sarę?

Odcinek 33.: „Mafia”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 6 lipca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Na policję zgłasza się Ewa - matka Alana, który w nocy zniknął z domu. Ostatni raz widziała syna, kiedy kładła się spać, a następnego dnia rano odkryła, że chłopaka nie ma. Prawdopodobnie gdzieś wyszedł, bo nie ma jego butów ani kurtki, ale Ewa nie jest w stanie się z nim skontaktować, bo on nie odbiera telefonu. Alan do tej pory nie sprawiał kłopotów, to jego pierwsze zniknięcie. Zofia i Kamil namierzają telefon nastolatka i jadą na miejsce ostatniego logowania. Na poboczu drogi pod Warszawą znajdują rozbity telefon. Na miejscu są też ślady butów chłopaka i opon furgonetki. Czyżby Alan został porwany? A może był ofiarą wypadku samochodowego? Co w ogóle robił szesnastolatek w środku nocy na obrzeżach Warszawy?

Odcinek 34.: „Grzybobranie”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 6 lipca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Ireneusz z Antonim jadą do wsi oddalonej 40 kilometrów od Warszawy. Podczas grzybobrania zaginęła 53-letnia Halina - miejscowa sołtyska. Kobieta oddaliła się od grupy w lesie i więcej już nikt jej nie widział. Okazuje się, że przyjaciółka zaginionej - Lucyna, wraz z mężem Markiem, znaleźli w okolicznym lesie wnyki ze śladami krwi oraz jej koszyk z grzybami oraz but. Trop prowadzi do miejscowych kłusowników, którym Halina wypowiedziała wojnę. Tymczasem Anna, córka Haliny, rzuca podejrzenie na biznesmena Witolda Karskiego, który chce zbudować spalarnię zwierząt we wsi. Halina była przeciwna tej budowie i zorganizowała nawet protest w tej sprawie, czym mu się mocno naraziła. Czy to on stoi za zaginięciem sołtyski? Czy też kłusownicy? Policjanci próbują rozwiązać tę zagadkę.

Odcinek 35.: „Niebezpieczna zwierzyna”
​​​​​​​emisja: w czwartek, 13 lipca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Roksana, świeżo upieczona mężatka, zgłasza zaginięcie swojego męża, Patryka. Mężczyzna dzień wczesnej wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Policjanci namierzają telefon zaginionego i w ten sposób znajdują jego samochód. Stoi zaparkowany na ścieżce w lesie. Telefon jest w aucie, ale po Patryku nie ma śladu. W samochodzie policjanci znajdują też krew. Roksana jest zrozpaczona. Właśnie dowiedziała się, że jest w ciąży, nie zdążyła nawet podzielić się z mężem tą radosną nowiną. Podejrzewa, że Patryk padł ofiarą zemsty swoich trzech byłych żon. Okazuje się, że Patryk ma słabość do kobiet, jego romanse zwykle kończyły się niechcianą ciążą i ślubem. Łącznie ma sześcioro dzieci. Według zeznań Roksany, Patryk przestał płacić byłym żonom alimenty. Miron i Łukasz dowiadują się, że Patryk miał długi u lichwiarza Olgierda. Podczas przeszukania lasu psy tropiące znajdują zakopane zwłoki mężczyzny. Czy to Patryk? Czy Olgierd posunął się do ostateczności i to on pozbył się dłużnika?

Odcinek 36.: „Pani prawda”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 13 lipca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Zofia i Kamil trafiają w Internecie na nagranie, podczas którego widać, jak dwaj mężczyźni atakują i porywają kobietę, która była w trakcie relacji „na żywo”. To znana vlogerka, która występowała w sieci pod pseudonimem Pani Prawda. Kobieta stała na straży prawa i moralności, ujawniając przekręty i romanse włodarzy swojego miasteczka. Tym samym narobiła sobie wielu wrogów. Równocześnie funkcjonariusze dostają zgłoszenie o zaginięciu Karoliny, asystentki burmistrza podwarszawskiego miasteczka. W jej mieszkaniu policjanci znajdują dowody, że to ona była tajemniczą vlogerką. Zofia i Kamil odkrywają, że w przerwanym programie Pani Prawda miała zamiar zdemaskować burmistrza, który mobbingował pracowników. Czy mężczyzna dowiedział się, kim naprawdę jest jego zaufana współpracownica i postanowił dać jej nauczkę?

Odcinek 37.: „Florentyna”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 13 lipca br. o 11:00 na kanale Polsat Seriale

Aneta z wnuczką Malwiną przychodzi na komendę, żeby zgłosić zaginięcie córki Florentyny. Florentyna jest korepetytorką angielskiego. Policjanci ustalają, że miała poprzedniego dnia udzielać prywatnych lekcji w domu adwokata, a potem przeprowadzić lekcję u biznesmena. Adwokat Marcin i jego żona, Lena, potwierdzają, że Florentyna u nich była, przeprowadziła lekcję, a potem odjechała do kolejnego klienta. Jagoda i Jerzy jadą do domu biznesmena Rafała. Jego narzeczona, Beata, twierdzi, że Florentyna nie pojawiła się na lekcji. Uwagę policjantów przykuwa zachowanie Beaty - kobieta wygląda na przestraszoną. Funkcjonariusze postanawiają prześwietlić parę. Wkrótce na jaw wychodzi, że Rafał próbował uwieść Florentynę, ale ta nie była zainteresowana. Policjanci ustalają też, że mężczyzna ma związki ze światem przestępczym. Rafał bierze udział w handlu kobietami, prowadzi agencje towarzyską, w której Białorusinki i Bułgarki są przetrzymywane siłą. Pojawia się obawa, że Florentyna została wywieziona za granicę - być może w ramach zemsty za to, że nie chciała ulec Rafałowi.

Odcinek 38.: „Noworodek”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 13 lipca br. o 12:00 na kanale Polsat Seriale

Policjanci zostali wezwani do szpitala na oddział położniczy. Zaginął Stanisław, czterodniowy noworodek. Michalina - mama chłopca, czekała razem z nim i ze swoim partnerem Jakubem na USG. Młodzi rodzice pokłócili się i kobieta poszła na chwilę do toalety. Kiedy wróciła, nie było ani jej partnera ani dziecka. Ireneusz z Antonim dowiadują się od Michaliny, iż pokłóciła się z Jakubem po tym, jak przyznała się mu do zdrady i oznajmiła, że Stanisław może nie być jego synem. Monitoring przed szpitalem zarejestrował Jakuba, który wychodzi z zawiniątkiem pod pachą. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna uciekł z dzieckiem. Czy możliwe jest, że zrozpaczony po szokującej wiadomości postanowił zrobić coś złego niemowlęciu?

Odcinek 39.: „Niegrzeczna dziewczyna”
​​​​​​​​​​​​​​emisja: w czwartek, 20 lipca br. o 9:00 na kanale Polsat Seriale

Policjanci dostają zgłoszenie o zaginięciu 10-letniej Marii. Zrozpaczona matka dziewczynki, Jadwiga  informuje Zofię i Kamila, że tego dnia jej córka wróciła ze szkoły z uwagą od nauczycielki, dlatego za karę zabroniła jej korzystania z komputera. Dziewczynka zagroziła jej, że ucieknie z domu.  Jadwiga poszła robić obiad, potem brała długą kąpiel. Po wyjściu z łazienki zorientowała się, że Marii nie ma w domu. Funkcjonariusze rozpoczynają intensywne poszukiwania. W okolicznym parku psy tropiące znajdują plecaczek Marii, ale po dziewczynce nie ma śladu. Rodzice Marii są zrozpaczeni zniknięciem córki. Mąż Jadwigi - Mariusz, obwinia żonę o niedopilnowanie dziewczynki. Tymczasem policjanci odkrywają, że był on kiedyś oskarżony o molestowanie swojej pasierbicy z poprzedniego małżeństwa. Co prawda sąd go uniewinnił, bo niczego mu nie udowodniono, ale to właśnie on staje się teraz głównym podejrzanym. Czy to możliwe, że ojciec zrobił krzywdę własnej córce i to on stoi za zaginięciem Marii?

Odcinek 40.: „Dziewczyna z tatuażami”
emisja: w czwartek, 20 lipca br. o 10:00 na kanale Polsat Seriale

Zaniepokojona Anita zgłasza zaginięcie córki Igi, która nie zjawiła się na jej urodzinach, chociaż wcześniej potwierdziła obecność. Iga to utalentowana tatuatorka. Zofia i Kamil dostają informację, że telefon dziewczyny ostatni raz logował się w studiu tatuażu, w którym pracowała. Policjanci jadą przesłuchać jej współpracowników. Krystian, również tatuator, jest bardzo przejęty zaginięciem koleżanki z pracy. Jednocześnie przyznaje, że Iga była ostatnio nerwowa, słyszał, jak kłóciła się z ich szefem, Wiktorem. Iga miała świadomość, że jest najlepszą tatuatorką w studiu i że przynosi firmie największe zyski, dlatego domagała się podwyżki. Gdy Wiktor kategorycznie odmówił, więc ona zagroziła, że odejdzie. Wiktor zeznaje, że doszli z Igą do porozumienia, w dokumentach Igi technicy znajdują jednak potwierdzenie, że dziewczyna wynajęła niedawno lokal i chciała założyć własne studio tatuażu. Policjanci jeszcze raz przesłuchują Wiktora. Ten przyznaje się do kłamstwa. Tym samym przez fałszywe zeznania staje się głównym podejrzanym. Czy Wiktor kłamał tylko w tej sprawie? Czy to on stoi za zaginięciem Igi?
 
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Izabela Perez w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Grzegorz Broniatowski/Cyfrowy Polsat
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat


„48h. Zaginieni” - sezon 2., emisja w czwartki (od 11 maja 2023 roku) o godz. 9:00 (11 maja 2023 roku o godz. 11:00) na kanale Polsat Seriale. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i Nowa TV, a wcześniejsze odcinki kanałów Polsat 2, Super Polsat i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...