reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.05.2023

dodano: 2023-05-11 11:31 | aktualizacja: 2023-05-12 11:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w CANAL+ Sport 2, w tym mecz Igi Świątek.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Korona Kielce
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Marcin Baszczyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Reims
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Korona Kielce
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
2. runda
Iga Świątek - Anastasia Pawliuczenkowa
Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
2. runda
Ons Jabeur - Paula Badosa 
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
2. runda
Markéta Vondroušová - Bianca Andreescu

Komentarz: Bartosz Ignacik, Maciej Zaręba

21:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym: [w CANAL+ online]
2. runda
Jasmine Paolini - Jelena Rybakina


 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Korona Kielce
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Marcin Baszczyński

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Żużel: eWinner 1. Liga: 
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Edward Durda, Robert Sitnicki

20:30 Żużel: eWinner 1. Liga: 
Enea Falubaz Zielona Góra - ebebe PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Piotra Kaczorek
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - Stade Reims
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Cádiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 7

14:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 7

17:45 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Wyścig kobiet

18:40 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Wyścig mężczyzn
 
Eurosport 2

16:30 Żużel: Grand Prix Polski:
Kwalifikacje

22:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
2. runda
 
Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 16:
Gala

02:00 (pt/so) Sporty walki: BKFC 42:
Gala
 
Golf Channel

13:00 Golf: DP World Tour, Antwerpia:
2. runda

19:30 Golf: LPGA Tour, Clifton:
2. runda
 
Motowizja

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

10:55 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

12:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

13:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

14:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

15:35 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

16:35 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

09:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa
 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

17:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 
Polsat Sport Extra

16:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino

23:00 Boks: Gala, Londyn: 
Ellis Zorro - Hosea Burton
 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Babilon Boxing Show & K-1:
Ceremonia ważenia

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
Ellis Zorro - Hosea Burton

03:10 (pt/so) Triatlon: ITU World Triathlon Series, Jokohama:
Wyścig kobiet
 
Polsat Sport News

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - BM Stal Ostrów Wielkopolski



 
Sportklub

17:00 Piłka nożna: 2. Liga Słoweńska: 
Rogaska - NK Krka

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia Basket - Real Madryt
 
TVP Sport

19:30 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity:
Łotwa - Kanada
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
 
Viaplay

13:00 Bilard: World Pool Masters:
1/4 finału

13:00 Dart: Czech Darts Open:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Häcken

18:00 Żużel: eWinner 1. Liga: 
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - F.C. Hansa Rostock

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - 1. FC Nürnberg

19:00 Dart: Czech Darts Open:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, GMR Grand Prix:
Sesja treningowa

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Piotr Chłystek

19:30 Bilard: World Pool Masters:
1/4 finału

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Hertha BSC

20:30 Żużel: eWinner 1. Liga: 
Enea Falubaz Zielona Góra - ebebe PSŻ Poznań

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis - Al Ahly SC

21:00 Piłka nożna: Sky Bet League One: 
Peterborough United - Sheffield Wednesday

22:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, GMR Grand Prix:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Tigers - Mariners

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto - Florida

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Giants

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Edmonton


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...