reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-03 - 2023-06-04

Sport w polskiej TV 13.05.2023

dodano: 2023-05-12 10:35 | aktualizacja: 2023-05-13 13:13
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayern Monachium - FC Schalke 04. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AC Ajaccio

Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

14:15 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda
Magda Linette - Beatriz Haddad Maia

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda
Coco Gauff - Marie Bouzkova

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Getafe CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - UD Almería
Komentarz: Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Athletic Club
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Getafe CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Portimonense SC - SL Benfica

Komentarz: Michał Grzyb 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Girona FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - AC Ajaccio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - CS Marítimo
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Girona FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Portimonense SC - SL Benfica

Komentarz: Michał Grzyb 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - CS Marítimo
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 8

14:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 8
 
Eurosport 2

11:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Segedna:
Zawody

22:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
3. runda
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Antwerpia:
3. runda

22:00 Golf: LPGA Tour, Clifton:
3. runda
 
Motowizja

08:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

11:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

13:45 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

15:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

17:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

19:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

20:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Goldm Nairobi:
Zawody

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - SK Slavia Praga

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Virtus Segafredo Bolonia - Happy Casa Brindisi
 
Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
2. sesja kwalifikacyjna

12:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Francji:
Wyścig

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
2. sesja kwalifikacyjna

15:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Sprint

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Francji:
Wyścig

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda
 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda
Hubert Hurkacz - Jeffrey John Wolf

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów

18:00 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź

21:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Jairzinho Rozenstruik - Jailton Almeida

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Rolando Romero - Ismael Barroso
 
Polsat Sport Extra

14:45 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Arka Gdynia - Ruch Chorzów

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Atletico Mineiro - SC Internacional
 
Polsat Sport Fight

06:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Jokohama:
Wyścig mężczyzn

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
2. runda

19:00 Boks: Babilon Boxing Show & K-1: 
Jan Lodzik - Konrad Dąbrowski
 
Polsat Sport News

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Rangers FC - Celtic FC

15:30 Lekkoatletyka: Continental Tour Goldm Nairobi:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Galatasaray NEF

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahceśehir Koleji - Besiktas

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes - Turk Telekom

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Asteras Tripolis - Atromitos Halkidonia
 
TVP Sport

11:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Szeged:
Finały
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Beata Sokołowska

14:45 Lekkoatletyka: Mityng, Duszniki:
Zawody
Komentarz: Przemysław Babiarz

17:00 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2023:
Nagroda Rulera

17:45 Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa: 
Constract Lubawa - Dreman Opole Komprachcice
Komentarz: Michał Zawacki, Klaudiusz Hirsch

19:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Komentarz: Krzysztof Lenarczyk, Rafał Grodzicki

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Stockton:
Gala w Stockton:
J. Alimkhanuly – S. Butler i J. Moloney – V. Astrolabio

Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Inter Mediolan - AFC Fiorentina

13:00 Dart: Czech Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Fortuna Hjørring - Brøndby

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Turbine Potsdam - Bayer 04 Leverkusen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - Karlsruher SC

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - DSC Arminia Bielefeld

13:30 Bilard: World Pool Masters:
1/2 finału

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg:
Wyścig 1

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - AS Roma

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - FC Schalke 04
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Michał Skiba, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim
Komentarz: Mateusz Juza, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - FC Augsburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Tottenham Hotspur
Komentarz: Kamil Kania, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Nottingham Forest
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - AFC Bournemouth
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Fulham FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Sky Bet League One: 
Bolton Wanderers - Barnsley FC

16:00 Rugby: United Rugby Championship:
Stormers - Connacht

16:30 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Northampton Saints

17:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg:
Wyścig 1

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Kamil Kania, Marcin Borzęcki

18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Luton Town

18:30 Rugby: United Rugby Championship:
Leinster - Munster

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Rays

19:00 Dart: Czech Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Sporty walki: KSW 82:
Gala
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:15 Sporty walki: Enfusion 122:
Gala

20:00 Bilard: World Pool Masters:
Finał

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Dawid Król

20:45 Piłka nożna: Sky Bet League Two: 
Salford City - Stockport County

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad AC - Mamelodi Sundowns

21:30 WYścigi samochodowe: IndyCar Series, GMR Grand Prix:
Wyścig
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Pokrzywiński

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle - Dallas


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...