reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 14.05.2023

dodano: 2023-05-13 09:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Everton FC - Manchester City. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Real Madryt

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Komentarz: Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Sevilla FC
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Angers SCO
Komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda

13:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
3. runda

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Komentarz: Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - LOSC Lille
Komentarz: Tomasz Smokowski, Rafał Nahorny

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Real Madryt
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - Torino FC
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - FC Barcelona 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Lyonn
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Atlético Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - US Cremonese
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - Angers SCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Lyon
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - Casa Pia FC
Komentarz: Eryk Szpruch
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Wyścig kobiet

13:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 9

17:45 Jeździectwo: Global Champions Tour, Madryt:
Zawody
 
Eurosport 2

11:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Segedyna:
Zawody

14:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Wyścig mężczyzn

19:00 Golf: PGA Tour, McKinney:
Finał
 
Golf Channel

13:30 Golf: DP World Tour, Antwerpia:
Finał

22:00 Golf: LPGA Tour, Clifton:
Finał
 
Motowizja

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

09:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

10:35 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

12:30 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

14:40 Rajdy samochodowe: Rajd Portugalii:
Zawody

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 - 1. FC Slovacko

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
 
Polsat Sport Premium 2

09:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Francji:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Francji:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Francji:
Wyścig

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - Go Ahead Eagles
 
Polsat Sport

12:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
BKS Visła Bydgoszcz - Chemko-System Gwardia Wrocław

20:30 Tenis: ATP World Tour, Rzymi:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rzymi:
2. runda

12:30 Tenis: Lotto Superliga: 
CKT Grodzisk Mazowiecki - BKT Advantage Bielsko-Biała

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzymi:
2. runda

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - King Szczecin
 
Polsat Sport Fight

12:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Madryt:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Madryt:
Finał mężczyzn

14:30 Piłka nożna: Ereidivisie: 
FC Groningen - AFC Ajax

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Gremio Porto Alegre - Fortaleza EC
 
Polsat Sport News

12:30 Tenis: ATP World Tour, Rzymi:
2. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Rzymi:
2. runda
 
Sportklub

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CB: 
UCAM Murcia - Surne Bilbao Basket

19:00 Piłka nożna: Super League Ellada: 
PAOK FC - Olympiakos SFP
 
TVP Sport

11:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Szeged:
Finały

12:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17: 
Anglia - Polska

14:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

19:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity:
Czechy - Kazachstan
Komentarz: Stanisław Snopek, Patryk Rokicki
 
Viaplay

13:00 Dart: Czech Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Örebro

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza, Paula Duda

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City - Middlesbrough FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - SV Darmstadt 98

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg: 
Wyścig 2

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein Neckar Löwen - Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski, Jan Korczak-Mleczko

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala Fotboll - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Hammarby

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Norrköping

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Everton FC - Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - West Ham United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spielberg: 
Wyścig 2

15:30 Piłka nożna kobiet: Vitality Women's FA Cup:
Chelsea FC - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Sale Sharks - Leicester Tigers

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Bergischer - Füchse Berlin

17:30 Baseball: Liga MLB:
Guardians - Angels

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - SV Werder Brema
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Jersey Generals - Philadelphia Stars

19:00 Dart: Czech Darts Open:
3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Piłka nożna: Sky Bet League Two: 
Bradford City - Carlisle United
Komentarz: w języku angielskim

21:15 Wyścigi samochodowe: IMSA Sportscar Championship, Monterey:
Wyścig

22:00 Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Padres

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Cardinals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...