reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królik Bugs: nowe konstrukcje” w maju w Cartoonito

dodano: 2023-05-14 15:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoonito „Królik Bugs: nowe konstrukcje” Łap za kask i zapnij pas z narzędziami - ekipa zwariowanych budowlańców podąża do miasta. W maju br. Cartoonito zaprasza na amerykański serial animowany „Królik Bugs: nowe konstrukcje” („Bugs Bunny Builders”). Bugs, Lola, Daffy, Porky i Tweety pomagają mieszkańcom miasteczka budując fantastyczne, elastyczne i zakrzywiające prawa fizyki konstrukcje. Zrobienie nowego ekscytującego toru wyścigowego, tworzenie największego na świecie deseru lodowego dla Taza - żadne zadanie nie jest zbyt trudne dla tej zwariowanej ekipy. Serial nawiązuje do amerykańskiej produkcji animowanej „Zwariowane Melodie” („Looney Tunes”).

Cartoonito „Królik Bugs: nowe konstrukcje”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, serial „Królik Bugs: nowe konstrukcje” łączy szalony humor slapstickowej komedii z ikonicznymi postaciami. Premierowa produkcja „Królik Bugs: nowe konstrukcje” oferuje rodzicom szansę na pokazanie pociechom swoich ulubionych postaci z dzieciństwa - Bugsa, Loli i reszty ferajny ze „Zwariowanych Melodii” - i zapewnia edukacyjną ramę. Serial będzie inspirować dzieci do tworzenia własnych wyobrażonych budowli, pomagając im w praktykowaniu podstawowych umiejętności, takich jak autoekspresja, rozwiązywanie problemów, współpraca czy komunikacja. Serial ma jedną myśl przewodnią: „Jeżeli możesz to sobie wyobrazić, możesz to zbudować!”.

W premierowych odcinkach ekipa specjalistów od budowy otrzyma zadanie skonstruowania mostu nad płynącą rzeką makaronu. Zawadiackim bohaterom trudno skupić się na pracy w tak niecodziennych warunkach - zaczną szalone harce. Innym razem mieszkańcy poproszą ich o wybudowanie toru wyścigowego. Ale postaci będą musiały również ścigać się z czasem, bo zawody już tuż-tuż. Budowy nie ułatwia im Daffy. Kaczor zaburzy plan pracy, a wszystko to przez jego wielką miłość do rywalizacji i prześcignięcia innych postaci. - Dołącz do zwariowanej ekipy, aby uczestniczyć w jednych z najbardziej zwariowanych prac budowlanych - zachęca nadawca.

Premiera produkcji „Królik Bugs: nowe konstrukcje” w stacji Cartoonito odbyła się w poniedziałek, 24 kwietnia br. (więcej tutaj).

„Królik Bugs: nowe konstrukcje” - sezon 1., emisja w Cartoonito.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...