reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN zrealizuje polską wersję „The Traitors”

dodano: 2023-05-15 14:54
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

The Traitors All3Media Powstanie polska wersja „The Traitors”. TVN nabyło prawa do realizacji tej produkcji. Program w niecałe dwa lata od powstania został sprzedany do 20 krajów i bije rekordy popularności. Format trafi też na antenę TVN. Zdjęcia do programu wystartują jeszcze w tym roku.

All3Media
The Traitors All3Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po takich tytułach, jak „Big Brother”, „Azja Express” czy „Mask Singer” czas na kolejną nowość z zagranicy na antenie TVN. Stacja nabyła prawa do polskiej wersji „The Traitors” – jednego z najbardziej popularnych programów ostatnich lat.

Uważaj, komu ufasz

Formuła „The Traitors" jest inspirowana popularną i angażującą grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych" i „zdrajców”. Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Wszyscy przebywają w zamku, stanowiącym mroczną scenerię i tło dla wydarzeń podczas trwania programu. Zadaniem tytułowych zdrajców będzie wyeliminowanie „lojalnych”. Natomiast ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim - ochronić siebie. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry. Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym?
 

– Długo czekaliśmy na taki telewizyjny format. Z jednej strony symboliczna walka dobra ze złem, a z drugiej – widowiskowe show, będące świetną i angażującą rozrywką. „The Traitors” ma w sobie wszystkie elementy, które doceniają widzowie – emocje, rozmach i przygodę. Potwierdzają to też wyniki oglądalności zagranicznych wersji, za każdym razem znacząco przewyższające średnie udziały w danych pasmach. Mam nadzieję, że nasi widzowie również pokochają ten program – komentuje Lidia Kazen, dyrektor kanału TVN.

20 lokalnych wersji w niecałe dwa lata

Pierwsza odsłona „The Traitors” miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. „The Traitors” zostało docenione zarówno przez widzów, jak i branżę telewizyjną, okrzykując program jednym z najlepszych tytułów adventure reality ostatnich lat. Formatowi został poświęcony specjalny panel w Cannes, doczekał się też nominacji w tegorocznych edycjach BAFTA TV Awards oraz MTV Awards.
 

– Cieszę się, że mogę powitać TVN jako kolejnego partnera „The Traitors”. Format, który jest już globalnym fenomenem, został zamówiony w 20 krajach. I nie mogę się doczekać, aż dotrze on także do polskich widzów. Zobaczą tę pełną napięcia psychologiczną rozrywkę, porywające zwroty akcji i charyzmatycznych bohaterów, których TVN i Jake Vision z pewnością dostarczą – komentuje Ben Packwood, VP of CEE z All3Media International.

Ruszyły przygotowania do produkcji polskiej wersji.

Format został stworzony w Holandii przez IDTV, firmę All3Media. Seria zadebiutowała w telewizji RTL4, nad jej rozwojem pracowało RTL Creative Unit.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...