reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVMonaco będzie nadawane w całej Francji

dodano: 2023-05-16 17:29 | aktualizacja: 2023-05-16 20:24
autor: RO | źródło: telesatellite.com

TVMonaco Nowy kanał publiczny z Księstwa Monako, który wystartuje 1 września 2023 roku, ma uzyskać możliwie najszerszy zasięg. W planach jest wprowadzenie TVMonaco do ofert największych dostawców usług internetowych we Francji, takich jak Free, Orange, Bouygues Télécom i SFR, a także do pakietu Canal+.

TVMonaco
TVMonaco logo Monako TVM 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto TVMonaco będzie również dystrybuowany za pośrednictwem satelity na całym świecie, w tym w Azji i Stanach Zjednoczonych. Z kolei producent elektroniki użytkowej, którego nazwa nie została ujawniona, zintegruje aplikację TVMonaco ze swoimi telewizorami.

Nowy kanał telewizji publicznej będzie finansowany przez państwo Monako i francuską telewizję TV5Monde. Ramówka zostanie oparta na czterech filarach treści: środowisko, wiadomości, sport i styl życia. Seriale i filmy nie są planowane, a przynajmniej nie na początku działalności nadawczej.

TVMonaco twierdzi, że wprowadzi nowy model telewizyjny, skierowany do wszystkich pokoleń i mający na celu zwrócenie uwagi na Monako i Riwierę Francuską na całym świecie dzięki zestawowi wysokiej klasy filmów dokumentalnych, talk-show, programów informacyjnych (ale bez najświeższych wiadomości) i raportów.

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...