reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Urszula Rzepczak wraca do TVP

dodano: 2023-05-17 11:56
autor: Jan Borejko | źródło: TVP

Urszula Rzepczak fot. TVP Urszula Rzepczak znów będzie relacjonować dla widzów TVP wydarzenia z Włoch, po tym jak odeszła z Telewizji Polsat. Dziennikarka wcześniej już była związana z TVP, dla której przygotowywała relacje z Rzymu w latach 2005-2014. Najbliższe łączenie z korespondentką 17 maja w związku z obchodami 79. rocznicy zwycięstwa pod Monte Cassino.

Urszula Rzepczak, fot. TVP
Urszula Rzepczak fot. TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wyznaję zasadę, że dziennikarz powinien być rzetelny i bezstronny, a korespondent jest jak oczy i uszy Cezara. Dlatego w swoich relacjach staram się rzetelnie dostarczać widzom informacje z pierwszej ręki i opinie różnych środowisk. Bardzo sobie cenię sympatię telewidzów i cieszę się, że po 8 latach ponownie będę mogła spotkać się z nimi na antenie Telewizji Polskiej - powiedziała Urszula Rzepczak.

Urszula Rzepczak pracę korespondentki w Rzymie dla TVP rozpoczęła w roku 2005 - gdy Jan Paweł II był już ciężko chory, relacjonowała też śmierć Papieża Polaka oraz przebieg konklawe. Przez ostatnie lata, a także przed podjęciem pracy korespondentki, była związana z Polsatem, wcześniej pracowała m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Tygodniku Solidarność” i Nowej Telewizji Warszawa. Współpracowała z telewizją CNN ramach programu dla zawodowych dziennikarzy w centrum CNN w Atlancie oraz realizując materiały z Polski i ze świata dla programu „World Report” emitowanego w CNN International. Na zaproszenie Departamentu Stanu USA uczestniczyła w programie International Visitor Leadership Program, skierowanym do liderów z krajów partnerskich, który służy wymianie doświadczeń w mediach, polityce, edukacji, biznesie, nauce i kulturze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...