reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

F1: GP Emilii-Romanii odwołane

dodano: 2023-05-17 13:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Formuła 1/satkurier.pl

Formuła 1 Viaplay F1 Organizator Formuły 1 poinformował, że wyścig o Grand Prix Emilii-Romanii planowany na najbliższy weekend został odwołany. Decyzję podjęto po rozmowach z prezydentem FIA, właściwymi władzami, w tym ministrami, prezesem Automobilklubu Włoch, prezydentem regionu Emilia-Romania, burmistrzem miasta i promotorem. Transmisja miała być dostępna w usłudze streamingowej Viaplay. Odwołany został też towarzyszący wyścig Porsche Supercup z transmisją w Viaplay i Eurosporcie.

facebook.com/Formula1
GP Emilii-Romanii odwołane Formuła 1 facebook.com/Formula1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Formuła 1 dnia 17 maja po godz. 13:00 opublikowała oświadczenie, że w jej ocenie nie jest możliwe bezpieczne zorganizowanie GP Emilii-Romanii.
 

- Społeczność Formuły 1 łączy się myślami z ludźmi dotkniętymi ostatnimi wydarzeniami w regionie Emilia-Romania. Chcemy również oddać hołd pracy służb ratunkowych, które robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc potrzebującym - czytamy w oświadczeniu Formuły 1.

- Decyzja została podjęta, ponieważ nie jest możliwe bezpieczne zorganizowanie imprezy dla naszych kibiców, teamów i naszego personelu, a biorąc pod uwagę sytuację, w jakiej znajdują się miasta regionu, jest to słuszne i odpowiedzialne działanie. Wywieranie dalszej presji na władze lokalne i służby ratownicze w tym trudnym czasie byłoby niewłaściwe.

 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...