reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Nasz nowy dom” 20 - finał w telewizji Polsat

dodano: 2023-05-18 07:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Nasz nowy dom Polsat W czwartek, 18 maja br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 12. odcinek 20. sezonu polskiego programu „Nasz nowy dom”. Będzie to finał tej serii. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, a remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej”), Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy - Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Wcześniejsze odcinki tego produkowanego przez Constantin Entertainment Polska programu emitują kanały Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4. Ponadto rozpoczęły się nagrania 21. sezonu, z Elżbietą Romanowską („Barwy szczęścia”) w roli prowadzącej.

Polsat „Nasz nowy dom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Finał sezonu z Katarzyną Dowbor

Co wydarzy się w finałowym odcinku dwudziestego sezonu programu „Nasz nowy dom”? W starym domku w Dęblinie mieszka Aleksandra wraz z córkami, Oliwią i Alicją. Kobieta wychowała się w sierocińcu. Przez lata odkładała każdy grosz, by w końcu kupić zrujnowany budynek przy pasie startowym. Bieżąca woda jest tylko w jednym kranie. Aleksandra cały wolny czas poświęca na rąbanie drewna i grzanie wody, praktycznie nie ma czasu dla córek. Oliwia jest niezwykle zdolna, nie ma jednak warunków, by rozwijać swoje pasje. Ekipa Polsatu spróbuje wygospodarować dodatkową przestrzeń w budynku.

Prowadzącą program jest obecnie Katarzyna Dowbor, a remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej” w stacji TV4 - więcej tutaj), Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy - Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Finałowy odcinek dwudziestego sezonu wyemitowany zostanie premierowo w czwartek, 18 maja br. o godzinie 20:05 w telewizji Polsat (więcej tutaj).

Rozpoczęły się nagrania nowego sezonu „Naszego nowego domu” z Elżbietą Romanowską w roli prowadzącej

W poniedziałek, 15 maja br. rozpoczęły się nagrania kolejnego, dwudziestego pierwszego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Nową prowadzącą została Elżbieta Romanowska („Barwy szczęścia” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj). Za aktorką pierwszy dzień na planie i spotkanie m.in. z Maciejem Pertkiewiczem i ekipą Przemysława Oślaka.

- Jest we mnie wiele emocji od ekscytacji po stres czy sobie poradzę, czy nie zawiodę. Na szczęście stres działa na mnie motywująco. Cieszę się, że będę częścią tak wspaniałej ekipy działającej w tak słusznej sprawie. „Nasz nowy dom” to program, który realnie zmienia życie ludzi i daje nadzieję tym, którym niejednokrotnie tej nadziei zabrakło. Cieszę się, że będę mogła w tych ważnych momentach towarzyszyć rodzinom, które tej pomocy potrzebują. To oni i ich poruszające, często bardzo trudne historie są głównymi bohaterami tego programu

- mówi Elżbieta Romanowska.


Odcinki dwudziestej pierwszej serii „Naszego nowego domu”  pojawią się na antenie Polsatu premierowo jesienną br. (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk


„Nasz nowy dom” - sezon 20., emisja w czwartki o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą oglądać widzowie kanałów Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...