reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Trwam: Koncert w rocznicę urodzin Jana Pawła II

dodano: 2023-05-18 14:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

TV Trwam Telewizja Trwam W czwartek, 18 maja br. o godz. 19:00 w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się „Koncert z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła: Koncert ku czci papieża Polaka”, który zorganizowany został z okazji 103. rocznicy urodzin Karola Wojtyły, czyli papieża Jana Pawła II. Wystąpią Grażyna Cesarczyk, Eliza Sikora, Roman Wawreczko, Daniel Woźniak, Krzysztof Zanussi i Chór Filharmonii Narodowej. Organizatorami koncertu są Filharmonia Narodowa i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a współorganizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Warszawie. Transmisję z tego wydarzenia zapowiadają TV Trwam i Radio Maryja.

TV Trwam Telewizja Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 18 maja br. o godzinie 19:00 w Warszawie odbędzie się koncert w wykonaniu Chóru Filharmonii Narodowej. Artyści zaprezentują program muzyczny, który łączy utwory o tematykach sakralnej i patriotycznej, nawiązujące do dziedzictwa Karola Wojtyły. Wystąpią Grażyna Cesarczyk, Eliza Sikora, Roman Wawreczko, Daniel Woźniak, Krzysztof Zanussi i Chór Filharmonii Narodowej.

Organizatorami koncertu są Filharmonia Narodowa i Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, współorganizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Warszawie, sponsorami są PKO Bank Polski, PGE Polska Grupa Energetyczna, Fundacja BNP Paribas i Tavex, partnerami Bilety 24, Carolina Car Company i Fundacja PZU, a patronami medialnymi Dwójka Polskie Radio, „Rzeczpospolita”, TVP Kultura i TVP3 Warszawa.

Dodajmy, że „Koncert z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła: Koncert ku czci papieża Polaka” odbędzie się w czwartek, 18 maja br., czyli w dniu 103. rocznicy urodzin Karola Wojtyły - papież urodził się 18 maja 1920 roku w Wadowicach, w Polsce, a zmarł 2 kwietnia 2005 roku w Rzymie, w Watykanie (więcej tutaj).

„Koncert z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła: Koncert ku czci papieża Polaka” - transmisja w czwartek, 18 maja 2023 roku o godz. 19:00 w TV Trwam i Radiu Maryja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...