reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.05.2023

dodano: 2023-05-18 11:03 | aktualizacja: 2023-05-19 12:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: SC Freiburg - VfL Wolfsburg. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Trela
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - AS Monaco
Komentarz: : Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Trela

02:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Miami Heat
Komentarz: Bartosz Tomczak, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

15:30 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/2 finału
Weronika Kudiermietowa - Anhelina Kalinina
Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/2 finału
Elena Rybakina - Jelena Ostapenko
Komentarz: Zelisław Żyżyński, Joanna Sakowicz - Kostecka
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Lech Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Trela
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

18:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Michał Korościel, Maciej Markowski

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Marcin Musiał, Marcin Kuźbicki
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

10:45 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 13

14:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 13
 
Eurosport 2

14:45 Skateboarding: World Series, Montpellier:
1/2 finału streetu mężczyzn

 
Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 17:
Gala

02:00 (pt/so) Sporty walki: BKFC 43:
Gala
 
Motowizja

12:30 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
Zawody

18:30 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Rugby: Challenge Cup: 
Glasgow Warriors - TC Toulon



 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona Lassa - Real Madryt



 
Polsat Sport

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Odra Opole



 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 
Hugo Nys/Jan Zieliński - Marcel Granollers/Horacio Zeballos

17:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Olympiacos Pireus - AS Monaco

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sztuki walki: King Promotion Boxing Night 3: 
Dawid Romański - Yaroslav Chokobok



 
Polsat Sport News

19:00 Golf: PGA Championship:
Dzień 2



 
Sportklub

16:30 Piłka nożna: 2. Liga słoweńska: 
NK Krsko - NK Rogaska

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Telekom Baskets Bonn - NINERS Chemnitz
 
TVP Sport

17:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MKS Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Komentarz: Jakub Kazula, Michał Matysik

20:00 Boks: Złotów Boxing Night 18:
Gala
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 
Viaplay

17:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring:
Kwalifikacje

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Djurgården

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Linköping

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - 1. FC Magdeburg
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - FC St. Pauli

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Hoffenheim - Werder Bremen

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Sky Bet League One: 
Barnsley FC - Bolton Wanderers
Komentarz: Tomasz Górski

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly SC - ES Tunis

22:30 Wyścigi konne: Preakness Black Eyed Susan:
Zawody

00:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Rays - Brewers

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Dallas

03:30 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Padres - Red Sox

04:30 (pt/so)Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring:
Wyścig


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...