reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 21.05.2023

dodano: 2023-05-20 12:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester City - Chelsea FC. Transmisje live z Rajdu Polski tylko w Motowizji.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Komentarz: Filip Surma, Adam Szała 

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Paris Saint-Germain

Komentarz: Rafał Dębiński, Filip Kapica

02:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat - Boston Celtics
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - RCD Espanyol
Komentarz: Remigiusz Kula, Dominik Woźniak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - CA Osasuna
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski 

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Komentarz: Filip Surma, Adam Szała 

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

13:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ebebe PSŻ Poznań

16:45 Żużel: PGE Ekstraliga:
Cellfast Wilki Krosno - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski

19:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
For Nature Solutions KS Apator Toruń - Platinium Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Spezia Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Inter Mediolan

Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Real Betis
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AC Ajaccio - Stade Rennais
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Clermont Foot 63
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Real Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Mateusz Majak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - SL Benfica
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Club Brugge - Royal Antwerp FC

Komentarz: Patryk Mirosławski

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - RC Lens
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - SS Lazio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AC Ajaccio - Stade Rennais
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Clermont Foot 63
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - RC Lens
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Paris Saint-Germain

Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 15

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 15

19:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race:
Etap 5
 
Eurosport 2

13:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata, Villars sous Ecot:
Wyścig 1

14:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata, Villars sous Ecot:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata, Villars sous Ecot:
Wyścig 2

17:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata, Villars sous Ecot:
Wyścig 2
 
Fightklub

17:00 Sporty walki: BKB 32:
Gala

 
Motowizja

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS9 Barczewo 1 / OS10 Biskupiec 1

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS11 Gmina Mrągowo 1

11:01 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS12 Mikołajki 1

13:10 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS13 Barczewo 2 / OS14 Biskupiec 2

15:30 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS15 Mikołajki 2

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS16 Gmina Mrągowo 2
 
Polsat Sport Premium 1

08:00 Badminton: Puchar Sudirman:
Zawody

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Emmen - Feyenoord

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
CR Flamengo - SC Corinthians Paulista
 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - sc Heerenveen



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów

16:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał singla
 
Polsat Sport Extra

08:15 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold. Jokohama:
Zawody 

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał debla

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - FC Utrecht

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

19:30 Golf: PGA Championship:
Dzień 4
 
Polsat Sport Fight

123:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Hibernian FC - Rangers FC

16:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Ayr:
Finał kobiet

17:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Ayr:
Finał kobiet

20:00 Lekkoatletyka: Continental Tour Gold, Bermudy:
Zawody
 
Polsat Sport News

12:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Madryt:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Madryt:
Finał kobiet

16:00 Koszykówka mężczyzn: Final Four Turkish Airlines Euroligi:
Mecz o 3. miejsce

19:00 Koszykówka mężczyzn: Final Four Turkish Airlines Euroligi:
Finał
 
Sportklub

12:15 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja - Lenovo Teneryfa

14:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
BG Göttingen - FC Bayern Monachium

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Turk Telekom - Petkim Spor
 
TVP Sport

09:00 Badminton: Lotto Ekstraliga:
Finał

12:20 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

14:45 Lekkoatletyka: Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki 2023:
Zawody
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Barlinek Industria Kielce - Orlen Wisła Płock

Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

19:15 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Elity: 
Czechy - Szwajcaria
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

23:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20: 
Włochy - Brazylia
 
Viaplay

04:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring: 
Wyścig

10:05 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Barcelona:
Wyścig 2
Komentarz: Maciej Jermakow

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Piteå

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Vittsjö

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - Hannover 96
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - F.C. Hansa Rostock

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano: 
Wyścig 3

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moli Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Tomasz Górski

13:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano: 
Wyścig 4

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Devils Landshut

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - Juventus FC

14:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Leeds United
Komentarz: Michał Gutka, Andrzej Twarowski

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Uppsala Fotboll

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Southampton FC
Komentarz: Paweł Grabowski, Piotr Domagała

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart

Komentarz: Wojciech Górski, Mateusz Juza

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Meppen - Wolfsburg
Komentarz: Piotr Chłystek

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moli Handball Bundesliga:
Hannover Burgdorf - Rhein Neckar Löwen

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Chelsea FC

Komentarz: Maciej Łuczak, Przemysław Pełka

17:30 Baseball: Liga MLB:
Reds - Yankees

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - Borussia Dortmund

Komentarz: Marcin Borzęcki, Mateusz Borek

17:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Sesja treningowa

18:00 Futbol amerykański: Liga USFL:
New Orleans Breakers - Philadelphia Stars

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Manchester City
Komentarz: Tomasz Górski

20:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Pokrzywiński, Bartosz Budnik

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Dallas
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Piotr Chłystek

22:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Pokrzywiński, Bartosz Budnik

22:00 Baseball: Liga MLB:
Padres - Red Sox

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Mets - Guardians


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...