reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

A1 BG przedstawia ofertę telewizji satelitarnej

dodano: 2023-05-22 14:05
autor: RO | źródło: digitaltveurope.com

A1 Bułgaria Należący do A1 Telekom Austria Group bułgarski dostawca A1 Bulgaria zaprezentował swoją ofertę telewizji satelitarnej, która oferuje pakiet A1TV 100 za 7,99 lewów miesięcznie (ok. 18,50 zł) przez cały okres subskrypcji po zawarciu dwuletniej umowy. Platforma A1 BG jest dystrybuowana przez satelitę Hellas Sat 3 (39°E) w najnowszym kodeku wideo HEVC/H.265, z rozdzielczością SD lub HD. Oferta jest zaszyfrowana w systemie Conax.

a1.bg
Pakiet ponad 100 kanałów telewizji satelitarnej A1 BG za 7,99 lewów miesięcznie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet telewizji satelitarnej A1TV składa się z ponad 100 kanałów, z których ponad 10 w jakości HD. Według firmy ten pakiet to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie nie ma sieci stacjonarnej. Firma telekomunikacyjna zapewnia cały niezbędny sprzęt na czas trwania umowy oraz bezpłatny montaż.

Usługa A1 oferuje również szereg dodatkowych funkcji dla użytkowników, w tym możliwość sparowania pilota odbiornika satelitarnego z pilotem telewizora, tak aby można było używać tylko jednego.

Klienci mogą przeglądać harmonogram wszystkich kanałów telewizyjnych, ustawić przypomnienie o nadchodzącym programie, tworzyć listy ulubionych kanałów i nagrywać programy.

Bułgarski serwis sportowy MAX Sport, którego właścicielem jest A1 Bulgaria, nabył prawa do pokazywania na żywo Pucharu Francji od Francuskiego Związku Piłki Nożnej (FFF) na początku tego roku. Umowa jest ważna przez najbliższe 4 sezony.

Oferta jest ważna dla nowych klientów firmy i dostępna w sklepach stacjonarnych i online.

Źródło: digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...