reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Plus Światłowód dla 13 mln mieszkańców Polski

dodano: 2023-05-25 10:47 | aktualizacja: 2023-05-25 15:21
autor: Jan Borejko | źródło: Polkomtel

Plus Światłowód 13 milionów mieszkańców 360px Dostępność Internetu stacjonarnego Plus Światłowód została poszerzona o lokalizacje, w których znajduje się infrastruktura operatora Światłowód Inwestycje. Dzięki temu możliwość skorzystania z oferty Plus Światłowód ma już około 13 mln mieszkańców Polski.
Po dołączeniu infrastruktury Światłowód Inwestycje oferta Plus Światłowód jest dostępna dla ponad miliona nowych punktów adresowych. Łącznie Plus Światłowód dociera już do około 5,4 mln domów i mieszkań we wszystkich województwach. Dzięki współpracy ze Światłowód Inwestycje nowe lokalizacje z dostępem do oferty światłowodowej Plusa pojawiły się m. in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin.


Plus.pl
Plus Światłowód 13 milionów mieszkańców 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Światłowód Inwestycje/POPC) już od 45 zł/mies.:

Użytkownicy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty Internetu stacjonarnego Plusa mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów i uzyskać nawet 40 zł zniżki miesięcznie. Oferta Plus Światłowód S (do 300 Mb/s) z umową na 12 miesięcy na łączach Światłowód Inwestycje jest dostępna już za 45 zł/mies. przy dokupieniu lub przedłużeniu oferty telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub abonamentu głosowego Plus za min. 59 zł/mies. Dla klientów, którzy nie spełniają powyższych warunków, miesięczna opłata za łącze światłowodowe do 300 Mb/s wynosi 75 zł.

Oferta Plus Światłowód (infrastruktura Netii) już od 19 zł/mies.:

W przypadku klientów Plusa i Polsat Box, którzy wybiorą ofertę Plus Światłowód korzystając z infrastruktury sieciowej Netii, miesięczny koszt dostępu do Internetu stacjonarnego z łączem o prędkości do 300 Mb/s (Plus Światłowód S) wyniesie jedynie 19 zł/mies. Opłata w tej wysokości jest dostępna dla klientów, którzy jednocześnie dokupią bądź przedłużą umowę telewizyjną Polsat Box za min. 30 zł/mies. albo głosową Plusa za min. 59 zł/mies. Dla osób, które nie skorzystają z tej promocji, miesięczny koszt Plus Światłowód S wyniesie 49 zł/mies.

Dla wszystkich powyższych abonamentów dopłata do oferty Plus Światłowód M (do 600 Mb/s) wynosi 10 zł/mies., a do Plus Światłowód L (do 1 Gb/s) – 20 zł/mies. Wybierając usługę Internetu światłowodowego od Plusa, w cenie abonamentu, klienci otrzymują router stacjonarny oraz kartę SIM z pakietem 5 GB do wykorzystania na telefonie lub tablecie. Jednorazowa opłata aktywacyjna w przypadku mieszkań wynosi 79 zł, a w zabudowie jednorodzinnej 259 zł.

Użytkownicy, którzy skorzystają z oferty Plus Światłowód mogą skorzystać z dostępu do Disney+ w prezencie na rok. Po upływie 12 miesięcy opłata miesięczna za dostęp do platformy wynosi 28,99 zł.

Dostępność oferty Plus Światłowód oraz regulamin promocji dostępny na: https://www.plus.pl/swiatlowod.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...