reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 27.05.2023

dodano: 2023-05-26 11:46 | aktualizacja: 2023-05-26 22:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Multiligi+ PKO BP Ekstraklasy. Transmisja live z Multiligi Bundesligi w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Tenis: WTA World Tour, Strasbourg:
Finał
Anna Blinkowa - Elina Svitolina
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans- Ignacik

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multiliga
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Smokowski
 
CANAL+ Sport 3

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
 
CANAL+ Sport 4

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Mirosław Jabłoński

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Paris Saint-Germain
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Filip Kapica
 
CANAL+ Now

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Korona Kielce
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Mateusz Rokuszewski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio - Torino FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - AS Roma
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg Alsace - Paris Saint-Germain
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrin Gątarek
 
Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - CD Santa Clara
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multiliga
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto - Vitória SC
Komentarz: Eryk Szpruch

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - AS Monaco
Komentarz w Eleven Sports: Julian Kowalski
 
Eurosport 1

11:15 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 20

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 20
 
Eurosport 2

19:00 Golf: PGA Tour, Fort Worth:
3. runda

 
FightBox

16:00 Sporty walki: NFC 14:
Gala

 
Fightklub

16:00 Sporty walki: NFC 14:
Gala

20:00 Boks: Gala, Bournemouth:
Lawrence Okolie - Chris Billam-Smith
 
Golf Channel

12:30 Golf: DP World Tour, Cromvoirt:
3. runda

 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Victoria Pilzno



 
Polsat Sport

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Aberdeen FC

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Katowice - Ruch Chorzów

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław

22:00 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold, Los Angeles:
Zawody 
 
Polsat Sport Extra

14:30 Tenis: ATP World Tour, Lyon:
Finał
Arthur Fils - Francisco Cerundolo

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - Gremio Porto Alegre
 
Polsat Sport Fight

11:00 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig kobiet

15:15 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig mężczyzn

19:00 Sporty walki: FEN 46: 
Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski
 
Polsat Sport News

14:00 Siatkówka plażowa: Nations Cup:
Finał

15:00 Siatkówka plażowa: Nations Cup:
Finał

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Viktoria Pilzno
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: FEN 46: 
Piotr Kuberski - Kamil Wojciechowski



 
Sportklub

12:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

13:00 Tenis stołowy: Drużynowe Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

15:45 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

17:00 Tenis stołowy: Drużynowe Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

19:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahce Beko - Tofas
 
TVP Sport

10:15 Kolarstwo: Orlen Wyścig Narodów:
Etap 4
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

13:15 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak, Marek Kolbowicz

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-17:
Polska - Serbia
Komentarz: Aleksander Roj, Rafał Ulatowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

20:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Komentarz: Dominik Pasternak, Maciej Szcześniewski

 
Viaplay

09:45 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Oschersleben:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Fiałkowski

11:00 Formuła 3: Grand Prix Monako:
Sprint
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

11:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Oschersleben:
Wyścig 1

12:30 Formuła 1: Grand Prix Monako:
3. sesja treningowa
Komentarz: Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski

13:00 Dart: European Darts Grand Prix:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Oschersleben:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

14:15 Formuła 2: Grand Prix Monako:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Bartosz Budnik

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - AS Roma

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Inter - Milan

14:30 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

15:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Liverpool FC - Manchester United

15:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Reading - Chelsea

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Multiliga
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - FC Schalke 04
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - Werder Brema
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
Komentarz: Piotr Chłystek

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Komentarz: Marcin Pawłowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Hertha BSC
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Wojciech Piela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - TSG Hoffenheim
Komentarz: Przemysław Pozowski

16:00 Formuła 1: Grand Prix Monako:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Maciej Jermakow, Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Sale Sharks

17:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City - Luton Town
Komentarz: Adam Targowski, Piotr Domagała

18:30 Rugby: United Rugby Championship:
Stormers - Munster

19:00 Boks: Gala, Malmö:
Zawody

19:00 Dart: European Darts Grand Prix:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Padres

20:00 Sporty walki: Glory 86:
Gala
Komentarz: Daniel Dziubicki

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Cardinals

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Dallas

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Marlins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...