reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i filmy w czerwcu w AMC

dodano: 2023-05-27 17:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W czerwcu br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Preacher” (sezony 2. i 3), „Fear the Walking Dead” (sezon 8.) i „Eli Roth: Historia horroru” (sezon 3.), takie filmy jak „Nędzne psy”, „Uliczny wojownik”, „Dzikie żądze” i „Czas wymierania”, a w ramach pasma „Mocne kino akcji” takie produkcje jak „Snajper 2”, „Snajper: Niewidzialny zabójca”, „The Raid 2: Infiltracja”, „Uciec, ale dokąd?”, „Policja i rasizm”, „Proud Mary”, „Zdrada” i „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. stacja AMC poleca swoim widzom ósmy i zarazem ostatni sezon serialu „Fear the Walking Dead” - w poniedziałki o godzinie 22:00. W każdą sobotę czerwca (od 3 czerwca br.) od godziny 22:00 kanał AMC zaprasza do oglądania pasma filmowego „Mocne kino akcji”, w którym pojawią się takie produkcje jak „Snajper 2”, „Snajper: Niewidzialny zabójca”, „The Raid 2: Infiltracja”, „Uciec, ale dokąd?”, „Policja i rasizm”, „Proud Mary”, „Zdrada” i „Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych”. Ponadto w czerwcowe środy (od 7 czerwca br.) o godzinie 22:00 nadawca poleca filmy „Nędzne psy”, „Uliczny wojownik”, „Dzikie żądze” i „Czas wymierania”. W czerwcu br. stacja polecamy również drugi i trzeci sezon serialu „Preacher” (w czwartki o godzinie 22:00) i trzeci sezon serii dokumentalnej „Eli Roth: Historia horroru” (od poniedziałku, 26 czerwca br. o godzinie 22:00).

Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału AMC:

„Preacher” 2
emisja: w czwartki o 22:00

Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. „Preacher” to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tym samym tytule. W kolejnych odcinkach widzowie spotykają Jessego w momencie, gdy Herr Starr planował stanąć między nim a Tulip i zasiać wątpliwości co do losu Zabójcy Świętych. Kaznodzieja będzie zmuszony kontynuować poszukiwania Boga w samotności. Finałowy odcinek drugiego sezonu wyemitowany zostanie w czwartek, 8 czerwca br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji”:
emisja: w soboty (od 3 czerwca br.) o 22:00
Pasmo filmowe w ofercie kanału AMC.

„Mocne kino akcji”:
„Snajper 2” („Sniper 2”)
reżyseria: Craig R. Baxley, występują: Tom Berenger, Bokeem Woodbine i Dan Butler
emisja: w sobotę, 3 czerwca br. o 22:00

Tom Berenger i Bokeem Woodbine występują w sequelu filmu „Snajper”. Sierżant Thomas Beckett powraca - tym razem wraz z więźniem z celi śmierci B.J. Colem wyrusza na samobójczą misję na Bałkany. Ich celem jest nieuczciwy generał, oskarżony o prowadzenie tajnej operacji polegającej na przeprowadzaniu czystek etnicznych na obszarze znanym jako Ziemia Niczyja. Ale kiedy Beckett odkrywa, że rząd wykorzystuje go jako pionka w większej misji, rośnie liczba trupów i pociski naprawdę zaczynają latać.

„Mocne kino akcji”:
„Snajper: Niewidzialny zabójca” („Ghost Shooter”)
reżyseria: Don Michael Paul, występują: Chad Michael Collins, Billy Zane i Dennis Haysbert
emisja: w sobotę, 3 czerwca br. o 23:50

Elitarni snajperzy Brandon Beckett i Richard Miller walczą z ekstremistami na Bliskim Wschodzie, gdy otrzymują nową misję - ochronę gazociągu biegnącego od Gruzji do Europy Zachodniej. Kiedy jednak potyczki z wrogiem doprowadzają do śmierci amerykańskich żołnierzy przez strzelca widmo, który, pojawia się podejrzenie naruszenia bezpieczeństwa. Dochodzi do wskazywania winnych i wytyczania kolejnych linii frontu, a wszystko to prowadzi do wybuchowego finału (więcej tutaj).

„Fear the Walking Dead” 8
emisja: od nocy z niedzieli na poniedziałek, z 14 na 15 maja br. o 3:00

Akcja ósmego sezonu „Fear the Walking Dead” rozpoczyna się siedem lat po finale sezonu siódmego, w którym Morganowi (w tej roli Lennie James) i Madison (Kim Dickens) nie udało się uratować Mo przed PADRE. Teraz Morgan, Madison i reszta ludzi sprowadzonych przez nich na wyspę żyją pod cynicznymi rządami PADRE. I to właśnie rolą ośmioletniej Mo (Zoey Merchant), kiedy przygnębieni bohaterowie stracą już resztki nadziei, będzie przywrócenie wiary w lepszy świat. Finał pierwszej części ósmego sezonu odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 18 na 19 czerwca br. o godzinie 3:00 (więcej tutaj).

„Nędzne psy” („The Straw Dogs”) 
reżyseria: Rod Lurie, występują: Kate Bosworth, Alexander Skarsgård i James Marsden
emisja: w środę, 7 czerwca br. o 22:00

David i Amy Sumner, hollywoodzki scenarzysta oraz aktorka, wracają do jej rodzinnego miasteczka na głębokim amerykańskim południu, by przygotować na sprzedaż dom zmarłego ojca kobiety. Na miejscu między małżonkami często dochodzi do spięć. Odradza się także stary konflikt z lokalnymi mieszkańcami, w tym z byłym chłopakiem Amy - Charliem, który staje się zagrożeniem dla nich obojga (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji”:
„The Raid 2: Infiltracja” („The Raid 2”)
reżyseria: Gareth Evans, występują: Julie Estelle, Iko Uwais i Yayian Ruhian
emisja: w sobotę, 10 czerwca br. o 22:00

Rama (Iko Uwais) zmuszony jest ponownie wcielić się w rolę tajnego policjanta, by zapewnić ochronę swojej żonie i dziecku. Pracując dla antykorupcyjnej grupy zadaniowej prowadzonej przez Bunawara - jedyną osobę, której może zaufać, otrzymuje misję polegającą na zatrudnieniu się jako egzekutor lokalnego bossa mafii, Banguna. Udaje mu się wejść do gry dzięki Uco, synowi mafioza. Rama stara się znaleźć informacje pozwalające na powiązanie Banguna z korupcją w policji. Jednocześnie prowadzi niebezpieczną, osobistą wendetę, która może doprowadzić zarówno jego misję, jak i zorganizowane grupy przestępcze do upadku (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji”:
„Uciec, ale dokąd?” („Nowhere to Run”)
reżyseria: Robert Harmon, występują: Rosanna Arquette, Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin i Ted Levine
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 10 na 11 czerwca br. o 0:55

Po brawurowej ucieczce z transportu więziennego Sam Gillen szuka miejsca, w którym mógłby się ukryć. Clydie, młoda wdowa z dwójką małych dzieci, potrzebuje kogoś do pomocy w sprawie, która jest z góry skazana na niepowodzenie. Kobieta walczy ze skorumpowanymi deweloperami, którzy próbują wypędzić ją z jej własnej ziemi wysyłając między innymi bezwzględnego najemnika, aby „przekonał” Clydie do pozbycia się posiadłości. Mookie, syn Clydie, zaprzyjaźnia się z Samem - mężczyzną ukrywającym się na ich posiadłości. Chłopcu wydaje się, że znalazł rozwiązane wszystkich ich problemów. Sam wkrótce zaczyna angażować się w życie Clydie i jej dzieci, które dają mu poczucie celu i spełnienia, jakiego nigdy nie zaznał. Sam odkrywa w sobie coś, co sprawia, że zrobi wszystko, by chronić rodzinę, która dała mu schronienie (więcej tutaj).

„Uliczny wojownik” („Street Fighter”)
reżyseria: Steven E. de Souza, występują: Kylie Minogue i Jean-Claude Van Damme
emisja: w środę, 14 czerwca br. o 22:00

Jean-Claude Van Damme i Raul Julia w wybuchowym filmie akcji opartym na jednej z gier interaktywnych. Akcja „Ulicznego wojownika” rozpoczyna się w świecie na krawędzi chaosu, podczas trwającej wojny domowej w południowo-wschodniej Azji, która może osiągnąć skalę globalnego konfliktu. Siły alianckie, prowadzone przez pułkownika Williama F. Guile'a (Jean-Claude Van Damme), mają za zadanie zlokalizować i uratować 63 pracowników organizacji międzynarodowej, którzy zostali wzięci jako zakładnicy przez generała M. Bisona (Raul Julia). Jednakże misterny plan może zostać zniweczony, kiedy do gry miesza się reporterka Chun-Li Zang (Ming-Na), pragnąca czegoś więcej niż tylko materiału do reportażu (więcej tutaj).

„Preacher” 3
emisja w czwartki (od 15 czerwca br.) o 22:00

Poszukiwania Boga prowadzą Jesse'ego Custera z powrotem do miejsca, którego unikał przez całe życie: do domu. Jesse, Tulip i Cassidy wracają do Angelville, plantacji w Luizjanie, gdzie wychował się kaznodzieja. Na miejscu odkrywają, że czekają na nich stare urazy i śmiertelne zobowiązania. Z pomocą przyjaciół (i kilku wrogów) Jesse będzie musiał uciec od swojej przeszłości, bo od tego zależy przyszłość świata.

„Mocne kino akcji”:
„Policja i rasizm” („Black and Blue”)
reżyseria: Deon Taylor, występują: Naomie Harris, Tyrese Gibson i Frank Grillo
emisja: w sobotę, 17 czerwca br. o 22:00

Thriller opowiadający o Alicii - początkującej policjantce, która przypadkowo rejestruje na swojej kamerze morderstwo młodego dilera narkotyków. Po uświadomieniu sobie, że za zabójstwem chłopaka stoją skorumpowani gliniarze, funkcjonariuszka łączy siły z jedyną osobą z lokalnej społeczności, która jest skłonna jej pomóc. Jednocześnie Alicia próbuje uciec zarówno przed żądnymi zemsty przestępcami, jak i przed policją, która desperacko próbuje zniszczyć obciążające ją nagrania.

„Mocne kino akcji”:
„Proud Mary” („Proud Mary”)
reżyseria: Babak Najafi, występują: Taraji P Henson, Danny Glover i Neal McDonough
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 17 na 18 czerwca br. o 0:05

Mary jest profesjonalną płatną morderczynią. Pracuje dla najbardziej znanej rodziny przestępczej w mieście, na czele której stoi Benny (Danny Glover). Kiedy ratując młodego chłopca Mary strzela do ochroniarza, musi zmierzyć się z całą grupą zbirów - od rosyjskiej mafii po osoby jej najbliższe, w tym byłego kochanka. Uzbrojona w swój spryt i szafę pełną broni, kobieta musi zrobić wszystko, by zostać przy życiu (więcej tutaj).

„Dzikie żądze” („Wild Things”) 
reżyseria: John McNaughton, występują: Neve Campbell, Denise Richards, Matt Dillon, Kevin Bacon i Bill Murray
emisja: w środę, 21 czerwca br. o 22:00

Witamy w luksusowej enklawie Blue Bay na Florydzie. Tam, za imponującymi, muśniętymi słońcem fasadami okazałych rezydencji należących do wpływowych i bogatych ludzi, czai się mroczny niczym bagna Everglades skandalizujący świat pełen zemsty, seksu i morderstw (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji”:
„Zdrada” („The Devil’s Own”) 
reżyseria: Alan J. Pakula, występują: Margaret Colin, Brad Pitt i Harrison Ford
emisja: w sobotę, 24 czerwca br. o 22:00

Brad Pitt wciela się w rolę Frankiego McGuire'a, młodego Irlandczyka zaangażowanego w walkę z Brytyjczykami, który przybywa do Stanów Zjednoczonych Ameryki z tajną misją. Szuka schronienia w Ameryce, podszywając się pod Rory'ego Devaneya. Wprowadza się do podmiejskiego domu sierżanta nowojorskiej policji, Toma O'Meary (Harrison Ford), i jego żony Sheili (Margaret Colin), którzy nie wiedzą nic o przeszłości Rory'ego. Twardy, zasadniczy policjant zaczyna darzyć sympatią charyzmatycznego młodego emigranta. Ten natomiast widzi w Tomie ojca, którego mu brakuje. Kiedy w domu Toma dochodzi do aktów przemocy, policjant zaczyna podejrzewać, że Rory jest w to zamieszany. Policjant w końcu odkrywa prawdę o tajemniczym przybyszu i teraz to on podejmuje misję - pościgu, który ma na celu nie tylko postawienie przestępcy przed sądem, ale także uratowanie życia swojego przyjaciela (więcej tutaj).

„Mocne kino akcji”:
„Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych” („Boondock Saints II: The All Saints Day”)
reżyseria: Troy Duffy, występują: Norman Reedus, Sean Patrick Flanery, Billy Connolly, Willem Dafoe i Clifton Collins Jr.
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 24 na 25 czerwca br. o 0:10

Przez osiem lat bracia mieszkali razem ze swoim ojcem na owczej farmie położonej w odludnych rejonach Irlandii. Pewnego dnia ich wuj oznajmił im, że zostali wrobieni w morderstwo katolickiego księdza z Bostonu. Mężczyźni muszą wrócić do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by nie tylko odzyskać swoje dobre imię, ale także odnaleźć ludzi, przez których znaleźli się w takim położeniu (więcej tutaj).

„Eli Roth: Historia horroru” 3
emisja: w poniedziałki (od 26 czerwca br.) o 22:00

Jak zapowiada nadawca, wielokrotnie nagradzany reżyser horrorów, scenarzysta, producent i aktor Eli Roth przedstawia mistrzów horroru – kultowe postaci oraz aktorów, których twórczość i dorobek wpisują się w definicję gatunku. Zaproszeni goście przedstawiają najważniejsze spośród tematów podejmowanych w ramach gatunku, opowiadają o swoich inspiracjach oraz trudnościach napotykanych zarówno w przeszłości, jak i współcześnie. Każdy z godzinnych odcinków zabierze widzów w mrożącą krew w żyłach podróż w głąb gatunku. Przekonają się jak horror jako gatunek zmieniał się na przestrzeni lat, jaki miał wpływ na społeczeństwo oraz postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego wierni fani gatunku są uzależnieni od uczucia strachu. W serii widzowie zobaczą wywiady z takimi sławami jak Stephen King, Quentin Tarantino, Linda Blair oraz wieloma innymi (więcej tutaj).

„Czas wymierania” („Extinction”) 
reżyseria: Ben Young, występują: Lizzy Caplan, Amelia Crouch i Michael Pena
emisja: w środę, 28 czerwca br. o 22:00

Po kilkuset tysiącach lat ewolucji i supremacji, ludzkość w ciągu zaledwie kilku dni została strawiona przez infekcję, która zmieniła ich w dzikie istoty pozbawione intelektu, okrutne i brutalne. Jedynymi ocalonymi są Patrick, Jack oraz córka Jacka, Lu. Pomiędzy mężczyznami panuje napięcie - nie chcą ze sobą rozmawiać ani się znać.
 
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Karen David i Avaya White w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Karen David i Avaya White w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Christine Evangelista w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Christine Evangelista w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Kim Dickens w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Kim Dickens w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Lennie James i Kim Dickens w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Lennie James i Kim Dickens w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Jenna Elfman w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Jenna Elfman w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Taraji P. Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Taraji P. Henson w filmie „Proud Mary”, foto: AMC Networks International
Naomie Harris w filmie „Policja i rasizm”, foto: AMC Networks International
Naomie Harris w filmie „Policja i rasizm”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson i Danny Glover w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Taraji Penda Henson i Danny Glover w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Matt Dillon i Denise Richards w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Matt Dillon i Denise Richards w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Kevin Bacon i Daphne Rubin-Vega w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Kevin Bacon i Daphne Rubin-Vega w filmie „Dzikie żądze”, foto: AMC Networks International
Kylie Minogue, Jean-Claude Van Damme i Gregg Rainwater w filmie „Uliczny wojownik”, foto: AMC Networks International
Kylie Minogue, Jean-Claude Van Damme i Gregg Rainwater w filmie „Uliczny wojownik”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...