reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Książę Ivandoe w czerwcu w Cartoon Network

dodano: 2023-05-28 23:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” Jak zachęca nadawca, dołącz do epickich przygód Księcia Ivandoe, pewnego siebie młodego jelonka i jego lojalnego giermka Berta. Wyruszają w największą wyprawę ich życia do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. W czerwcu br. kanał Cartoon Network zaprasza widzów na brytyjsko-duński serial animowany „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”). Za produkcję odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe. Ponadto widzowie tego kanału mogą oglądać serię „Mini Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe - Shorts”).

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio odpowiedzialne za produkcję Cartoon Network EMEA, „Niesamowity świat Gumballa”, zaprasza na nowy serial oryginalny „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”. W świecie charakternych postaci, dworskich rywalizacji i magicznych stworków podążamy za młodym, nazbyt pewnym siebie jelonkiem podczas największej przygody jego życia. Wiernym towarzyszem jest lojalny giermek Bert. Książę Ivandoe wyrusza na wyprawę do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. To podróż, która zaprowadzi go do krain z dala od domu. Do ścieżki, na której spotka niepojęte niebezpieczeństwa oraz niesamowitych matołków.

Premierowa produkcja to pięć rozdziałów, w których pojawiają się nowe kolorowe królestwa i postaci, a także bohaterowie i bohaterki, jak największy przeciwnik Ivandoe, okropny Książę Łabędź, podstępna Księżniczka Złodzei imieniem Jezebel. A któż mógłby zapomnieć o zdumiewająco osobliwych Przebiegłych Gnomach. W rozdziale pierwszym Książę Ivandoe żegna się z Królestwem Potężnego Jelenia i wyrusza na wyprawę przez Pięć Królestw, która doprowadzi go do niesamowicie tajemniczej Orlej Góry i legendarnego Złotego Pióra. Każde z Pięciu Królestw znajdzie się w jednym z pięciu rozdziałów.

Za produkcję najnowszej serii odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe w Londynie. Christian Bøving-Andersen i Eva Lee Wallberg objęli stanowiska creator, writer i series director. Daniel Lennard objął stanowiska co-creator, writer i executive story editor. Produkcją animacji zajęło się wielokrotnie nagradzane Sun Creature Studio w Danii.

- Dołącz do Księcia Ivandoe podczas podróży przez Łabędziowo i Las Złoczyńców w dwóch pierwszych rozdziałach „Bohaterskiej wyprawy dzielnego księcia Ivandoe” - zachęca nadawca. Premiera serialu „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”) w stacji Cartoon Network odbyła się w sobotę, 13 maja br. Ponadto widzowie tego kanału mogą oglądać serię „Mini Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe - Shorts”) (więcej tutaj).

„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” - sezon 1., emisja codziennie w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...