Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału The Emirates FA Cup: Manchester City - Manchester United. Transmisje live z Ligi Narodów siatkarek w Polsacie i TVP Sport (mecz Polek). Multifoot z ostatniej kolejki francuskiej Ligue 1 w CANAL+ Sport i Multifeed w Eleven Sports 4.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain - Clermont Foot
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
CANAL+ Sport
10:00 Padel: World Padel Tour, Marbella: Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański
12:00 Padel: World Padel Tour, Marbella: Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański
16:30 Padel: World Padel Tour, Marbella: Zawody
Komentarz: Leszek Orłowski
18:30 Padel: World Padel Tour, Marbella: Zawody
Komentarz: Leszek Orłowski
CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: Albacete Balompié - UD Levante
Komentarz: Remigiusz Kula, Dominik Woźniak
CANAL+ Sport 5
14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Start Gniezno - Grupa Azoty Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński
16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ebebe PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Now
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
Eleven Sports 1
16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Manchester City - Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Patryk Mirosławski, Artur Wichniarek Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A: Torino FC - Inter Mediolan
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk
21:00 Piłka nożna: Serie A: Empoli FC - SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: SD Eibar - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Serie A: US Cremonese - US Salernitana 1919
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: SD Eibar - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Multifeed
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek Eurosport 1
11:45 Tenis: Roland Garros: Jelena Rybakina - Sara Sorribes Tormo
Komentarz: Maciej Łuczak
13:15 Tenis: Roland Garros: Holger Rune - Genaro Alberto Olivieri
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt
15:15 Tenis: Roland Garros: Iga Świątek - Wang Xinyu
Komentarz: Marek Furjan, Lech Sidor
20:15 Tenis: Roland Garros: Alexander Zverev - Frances Tiafoe
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor
23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: Athletico Paranaense - Botafogo FR
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Kai Kara-France - Amir Albazi Polsat Sport Extra
05:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Brazylia - Dominikana
20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wielkopolski Polsat Sport Fight
16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: USA - Korea Południowa
19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Turcja - Włochy Polsat Sport News
13:30 Wyścigi konne: Epsom Derby: Zawody
17:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: Hamburg Sea Devils - Panthers Wrocław
19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Turcja - Włochy Sportklub
15:15 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: Bourg-en-Bresse - Monaco
17:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Fenerbahce Beko - Anadolu Efes
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: MHP Riesen Ludwigsburg - Telekom Baskets Bonn Super Polsat
20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt TVP Sport
13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: Polska - Serbia
Komentarz: Jacek Laskowski, Magdalena Śliwa