reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.06.2023

dodano: 2023-06-01 21:10 | aktualizacja: 2023-06-03 11:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału The Emirates FA CupManchester City - Manchester United. Transmisje live z Ligi Narodów siatkarek w Polsacie i TVP Sport (mecz Polek). Multifoot z ostatniej kolejki francuskiej Ligue 1 w CANAL+ Sport i Multifeed w Eleven Sports 4.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Family

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Clermont Foot
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica

 
CANAL+ Sport

10:00 Padel: World Padel Tour, Marbella:
Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański

12:00 Padel: World Padel Tour, Marbella:
Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański

16:30 Padel: World Padel Tour, Marbella:
Zawody
Komentarz: Leszek Orłowski

18:30 Padel: World Padel Tour, Marbella:
Zawody
Komentarz: Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski

 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Albacete Balompié - UD Levante
Komentarz: Remigiusz Kula, Dominik Woźniak

 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Start Gniezno - Grupa Azoty Unia Tarnów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński

16:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ebebe PSŻ Poznań
Komentarz: Mateusz Dziopa, Wojciech Dankiewicz

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

 
Eleven Sports 1

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: 
RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Patryk Mirosławski, Artur Wichniarek
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - Inter Mediolan
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk

21:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
SD Eibar - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - US Salernitana 1919
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
SD Eibar - Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifeed
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

11:45 Tenis: Roland Garros:
Jelena Rybakina - Sara Sorribes Tormo 
Komentarz: Maciej Łuczak

13:15 Tenis: Roland Garros:
Holger Rune - Genaro Alberto Olivieri 
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

15:15 Tenis: Roland Garros:
Iga Świątek - Wang Xinyu
Komentarz: Marek Furjan, Lech Sidor

20:15 Tenis: Roland Garros:
Alexander Zverev - Frances Tiafoe
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor

 
Eurosport 2

10:00 Formuła E: ePrix Indonezji:
Wyścig 1

11:00 Tenis: Roland Garros:
Zhang Zhizhen - Casper Ruud 
Komentarz: Hubert Błaszczyk

13:00 Tenis: Roland Garros:
Mirra Andriejewa - Covo Gauff 
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:30 Tenis: Roland Garros:
Francisco Cerundolo - Taylor Fritz 
Komentarz: Karol Stopa, Dawid Żbik

16:30 Tenis: Roland Garros:
Olga Danilović - Ons Jabeur
Komentarz: Tomasz Wolfke, Anna Niemiec

21:00 Golf: PGA Tour, Dublin:
3. runda
 
Golf Channel

13:00 Golf: DP World Tour, Hamburg:
3. runda

22:00 Golf kobiet: LPGA Tour, Jersey City:
3. runda
 
Motowizja

08:00 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

09:03 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

10:05 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

11:16 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

13:00 Rajdy samochodowe: World RX, Portugalia:
Super Pole 

14:30 Rajdy samochodowe: World RX, Portugalia:
Wyścig

15:06 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

16:03 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

17:09 Rajdy samochodowe: World RX, Portugalia:
Wyścig

17:30 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody

18:27 Rajdy samochodowe: World RX, Portugalia:
Wyścig

18:44 Rajdy samochodowe: Rajd Sardynii:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Ruch Chorzów - GKS Tychy
Komentarz: Bożydar Iwanow, Artur Derbin

 
Polsat Sport Premium 2

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
Komentarz: Marcin Feddek, Tomasz Łapiński

 
Polsat Sport Premium 3

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Maciej Żurawski

 
Polsat Sport Premium 4

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź - Odra Opole
Komentarz: Cezary Kowalski, Marcin Kaczmarek

 
Polsat Sport Premium 5

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
Komentarz: Piotr Przybysz, Adrian Stawski

 
Polsat Sport Premium 6

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa
Komentarz: Przemysław Pawlak, Przemysław Łagożny
 
Polsat Sport

05:40 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Dominikana

08:40 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Holandia

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Serbia

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Multiliga

Prowadzący: Szymon Rojek

20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: 
RB Lipsk - Eintracht Frankfurt

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Athletico Paranaense - Botafogo FR

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Kai Kara-France - Amir Albazi
 
Polsat Sport Extra

05:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Brazylia - Dominikana
 
12:10 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Bułgaria - Japonia

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Ruch Chorzów - GKS Tychy
Komentarz: Bożydar Iwanow, Artur Derbin

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wielkopolski
 
Polsat Sport Fight

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA - Korea Południowa

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja - Włochy
 
Polsat Sport News

13:30 Wyścigi konne: Epsom Derby:
Zawody

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
USA - Korea Południowa

17:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Hamburg Sea Devils - Panthers Wrocław

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Turcja - Włochy
 
Sportklub

15:15 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Bourg-en-Bresse - Monaco

17:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahce Beko - Anadolu Efes

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
MHP Riesen Ludwigsburg - Telekom Baskets Bonn
   
Super Polsat

20:00 Piłka nożna: DFB Pokal: 
RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
 
TVP Sport

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Polska - Serbia
Komentarz: Jacek Laskowski, Magdalena Śliwa

16:00 Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń UEFA: 
FC Barcelona - VfL Wolfsburg

Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

18:15 Pływanie: Finał Grand Prix Polski:
Dzień 2
Komentarz: Szymon Borczuch

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Puchar Polski: 
Orlen Wisła Płock - Barlinek Industria Kielce
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

23:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20:
Kolumbia - Włochy
Komentarz: Jakub Kazula, Rafał Ulatowski

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Detroit: 
Claressa Shields - Maricela Cornejo
 
Viaplay

10:30 Formuła 3: Grand Prix Hiszpanii:
Sprint
Komentarz: Paweł Baran, Jan Olejniczak

13:00 Bilard: UK Open:
Dzień 5

12:30 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Robert Smoczyński

14:15 Formuła 2: Grand Prix Hiszpanii:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Jan Olejniczak

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Uppsala - Linköping

15:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Detroit:
Sesja treningowa

16:00 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Aldona Marciniak, Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:21 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Aldona Marciniak, Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź

16:42 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii:
Kwalifikacje
Komentarz: Aldona Marciniak, Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

17:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - Kolding IF

19:00 Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Rays

19:00 Sporty walki: KSW Colosseum 2:
Gala

19:00 Bilard: UK Open:
Dzień 5

19:00 Dart: North American Championship:
Zawody
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Detroit:
Sesja kwalifikacyjna

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
USM Alger - Young Africans

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Twins - Guardians

01:00 (so/nd) Dart: US Masters:
Zawody
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas - Florida
Komentarz: Marcin Iwankiewicz, Patryk Rokicki

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Padres - Cubs


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...