reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PGE Ekstraliga z akcją zbadaj #krocze

dodano: 2023-06-13 13:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: speedwayekstraliga.pl

zbadaj #krocze PGE Ekstraliga speedwayekstraliga.pl Od 13 do 16 czerwca br. żużlowa PGE Ekstraliga i kluby przeprowadzą szereg działań mających na celu edukację kibiców w kierunku profilaktyki związanej z samobadaniem jąder u mężczyzn. Akcję wspierać będą również CANAL+ oraz Eleven Sports podczas swoich transmisji lub programów poprzedzających 10. rundę PGE Ekstraligi.

speedwayekstraliga.pl
zbadaj #krocze PGE Ekstraliga speedwayekstraliga.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niecodzienny hasztag meczowy #KROCZE PGE Ekstraliga i drużyny CELLFAST Wilków Krosno oraz TAURON Włókniarza Częstochowa wykorzystują do promocji profilaktyki związanej z samobadaniem jąder u mężczyzn.

W dniu meczowym 16 czerwca na stadionie w Krośnie będzie można więcej dowiedzieć się o problemie, a jest nim prawidłowa diagnostyka. Okazuje się bowiem, że tylko około 40 proc. mężczyzn słyszało o samobadaniu jąder, a nieliczni znają jego prawidłową technikę.

Na zawodach obecny będzie m.in. dr n. med. Dariusz Sobieraj, który jest kierownikiem Oddziału Urologii i Urologii Onkologicznej WSP w Krośnie, nie zabraknie też specjalnego miejsca, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej od lekarzy.

To jednak nie wszystko, bo oprócz Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, który włączył się do akcji, a także miejscowego klubu CELLFAST Wilki Krosno, w działania zaangażowany został TAURON Włókniarz Częstochowa, który wraz z Kliniką Alfa Medica w Częstochowie oraz dr Katarzyną Bryc-Walczak, urologiem - odpowiedzą na pytanie: dlaczego mężczyźni powinni dbać o swoje #KROCZE, jak wygląda odpowiednia profilaktyka, jakie zagrożenia niesie ze sobą brak profilaktyki oraz jakie są ogólne stereotypy dotyczące wspomnianych badań.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Zdrowie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...