reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

FX zamiast FOX od jesieni

dodano: 2023-06-28 12:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: The Walt Disney Company

FX FOX 7 listopada br. należący do portfolio The Walt Disney Company kanał telewizyjny FOX zmieni się w FX. Poza nazwą przedstawiona będzie również nowa identyfikacja wizualna tego kanału serialowo-filmowego.

FX FOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, FX pozostanie miejscem z najwyższej jakości rozrywką, z której znany jest FOX. Oferta programowa ma uwzględniać zarówno dobrze znane przez widzów pozycje, w tym „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „Agenci NCIS: Hawaje”, „Dr House”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” oraz „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, jak i premierowe tytuły.
 

– Wraz ze zmianą z nazwy, FX nadal pozostanie miejscem, do którego widzowie wracają, szukając rozrywki, którą znają i uwielbiają. Nowa odsłona kanału podkreśla nasze zaangażowanie w biznes linearnej telewizji zarówno w Polsce, jak i regionie Europy Środkowo-Wschodniej – mówi Kakhaber Abashidze, SVP Country Manager The Walt Disney Company, CEE. – Cieszymy się z nowej identyfikacji wizualnej oraz nazwy i jesteśmy przekonani, że spodobaja się one także naszym widzom – dodaje.

Zmiana obejmie również drugi kanał serialowo-filmowy w telewizyjnym portfolio The Walt Disney Company w Polsce – FOX Comedy stanie się FX Comedy. Nowa identyfikacja wizualna nie wiąże się ze zmianą pozycji na listach kanałów u poszczególnych operatorów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały TV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...