reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia GO na telewizorach Samsung

dodano: 2023-07-05 19:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia GO Serwis Netia GO, w ramach którego operator oferuje serwisy wideo na życzenie, w tym pakiet Netia Premium i nawet 130 kanałów TV online, dostępny jest od lipca również na telewizorach Samsung wyprodukowanych od 2019 roku.

Netia GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis Netia GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Zapewnia dostęp do bogatej oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online, które są dostępne na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputery – go.netia.pl, aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS, w tym telewizory z Android TV i Apple TV, Samsung – wyprodukowane od 2019 roku, funkcje Chromecast, Airplay oraz dekodery z serii Netia EvoBox).

W ramach aplikacji Netia GO dostępnych jest nawet 130 kanałów telewizyjnych online (w zależności od pakietu TV, posiadanego przez danego abonenta) oraz trzy kategorie treści VOD:
  • tzw. Katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach TV, posiadanych przez danego abonenta,
  • wypożyczalnia filmów (TVOD – transakcyjny serwis VOD) – udostępnianie na 48 godzin pojedynczych filmów od filmowych nowości prosto z kina po klasykę filmową, w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku),
  • Netia Premium (SVOD – pakiet wideo na żądanie w cenie 20 zł na 30 dni, doliczane do rachunku), w ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

Do serwisu Netia GO abonenci logują się tym samym loginem i hasłem, którego używają w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl.

Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...