reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netia z ofertą Black Weeks Premium

dodano: 2023-11-02 20:13 | aktualizacja: 2024-03-26 10:54
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Netia

Netia 2 Gb/s Od 2 listopada br. w ofercie Netii pojawiło się wiele nowości ofertowych. Na okres świąteczno-noworoczny Netia przygotowała m.in. oferty Black Weeks i Black Weeks Premium, dzięki którym można zaoszczędzić ponad 80 zł miesięcznie. Z kolei użytkownicy pakietów, przenosząc do Netii numer komórkowy, przez 6 miesięcy skorzystają z usługi za darmo, zachowując w tym okresie możliwość rezygnacji bez konsekwencji.

Netia
Black Weeks Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz nowej opcji prędkości Internetu (do 2 Gb/s), od listopada w ofercie Netii klienci znajdą wiele nowych ofert promocyjnych, zarówno usług dostępu do Internetu, jak i pakietów z TV, Disney+ czy sportem premium (Eleven Sports, Polsat Sport Premium), a także usług telefonii komórkowej.

Nowa gama ofert o nazwie „Nieziemska rozrywka” w stosunku do poprzedniej, to m.in. wspomniana już taryfa do 2 Gb/s. Zmianie uległy też m.in. ceny pakietów z dostępem do serwisu Disney+. Przykładowo światłowód do 600 Mb/s z dostępem do Disney+ kosztuje w Netii 70 zł miesięcznie (z TV w wariancie M 4K +15 zł/mies.). Dla porównania, rynkowa cena samego dostępu do Disney+ to aktualnie 37,99 zł miesięcznie.

Klienci mogą też wybrać nową ofertę z umową na 12 miesięcy (np. Internet do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie czy pakiet z telewizją M 4K za 75 zł miesięcznie; po 12 miesiącach cena Internetu wzrasta o 10 zł miesięcznie). Analogiczne oferty z umową na czas nieokreślony kosztują odpowiednio 70 zł i 95 zł miesięcznie.

Black Weeks

W ramach ofert Black Weeks szybszy Internet jest dostępny w cenie tego o niższej prędkości. Dzięki temu dostęp w technologiach światłowodowych w opcji do 600 Mb/s można teraz mieć za 50 zł miesięcznie, a taryfę do 1 Gb/s już za 60 zł miesięcznie. A do tego aż 3 miesiące gratis. Pakiet z TV w wariancie M 4K to dodatkowo 15 zł miesięcznie.

Kandydatem do miana bestsellera jest nowy zestaw Black Weeks Premium w cenie 99 zł miesięcznie (1. miesiąc gratis). W skład zestawu wchodzi: dostęp do Internetu w technologiach światłowodowych do 600 Mb/s, telewizja M 4K, Polsat Sport Premium z Eleven Sports oraz Disney+. Rynkowa cena łączna składowych tego zestawu to ok. 180 zł miesięcznie, zatem w okresie zobowiązania (24 miesiące), skorzystanie z Netia Black Weeks Premium pozwoli zaoszczędzić ponad 1800 zł.

Usługi mobilne - 6 miesięcy na darmowe testowanie

Kolejną nowością jest możliwość bezpłatnego testowania usług komórkowych z dostępem do sieci 5G (działa na bazie infrastruktury operatora sieci Plus). Klienci, którzy zdecydują się na przedłużenie lub zawarcie nowej umowy na co najmniej dwie usługi - Internet z TV, i przeniosą do Netii swój numer komórkowy z innej sieci, otrzymają 6 miesięcy abonamentu gratis. Co więcej, w tym okresie klient może bez konsekwencji zrezygnować w usługi mobilnej.

W przypadku dokupienia usługi komórkowej do stacjonarnego dostępu do Internetu, na pierwszy przeniesiony numer klient otrzyma 3 miesiące gratis, a na drugi i kolejny numer 6 miesięcy abonamentu gratis.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...