reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netia Soundbox 4K - nowy dekoder Android TV

dodano: 2024-02-20 10:22 | aktualizacja: 2024-03-26 10:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia Soundbox 4K Operator telekomunikacyjny Netia z Grupy Polsat Plus wprowadził do oferty dekoder Android TV - Netia Soundbox 4K. Dotychczas abonenci Netii nie mieli możliwości zamówienia androidowego boxa. Co więcej, Netia Soundbox 4K jest pierwszym urządzeniem oferowanym przez całą Grupę Polsat Plus, które wykorzystuje platformę Android TV (w ofercie Polsat Box nie ma dekodera Android TV). Jednocześnie Netia zmieniła swój wygląd - jej logo stało się bardziej polsatowe.

Netia
Netia Soundbox 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Producentem dekodera Netia Soundbox 4K jest francuska firma Sagemcom. Nie jest to zatem InterPhone Service z Mielca, który dostarcza dekodery dla Cyfrowego Polsatu.

Netia Soundbox 4K został wyprodukowany we współpracy z Bang & Olufsen oraz Dolby. To dzięki nim dekoder zapewni użytkownikom dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, pochodzący z 4 wbudowanych głośników.

Dekoder obsługuje funkcje głosowe poprzez pilota, łączącego się po Bluetooth oraz standard komunikacji Wi-Fi 6. Sprzęt wykorzystuje dwie różne częstotliwości Wi-Fi: 2,4 GHz i 5 GHz. Pilot zdalnego sterowania jest zbliżony wyglądem do tego oferowanego z dekoderami Polsat Box 4K.
 
Pilot i dekoder Netia Soundbox 4K
Pilot i dekoder Netia Soundbox 4K, fot. Netia
Panel tylny dekodera Netia Soundbox 4K
Panel tylny dekodera Netia Soundbox 4K, fot. Netia

Jako że Netia Soundbox 4K to dekoder Android TV, można na nim korzystać z Google Play, w tym aplikacji Netia GO, YouTube, Disney+, HBO Max, Tidal i wielu innych. Wbudowany Chromecast umożliwia łatwe strumieniowe przesyłanie filmów, muzyki i innych treści do telewizora. - Oglądaj kanały TV, nawet do 7 dni wstecz, nagrywaj ulubione programy, a do tego wypożyczaj najlepsze filmy w Netia GO - zachęca operator.

Dekoder Netia Soundbox 4K będzie dostępny dla zainteresowanych abonentów telewizji 4K za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł miesięcznie (dzierżawa).
 

– Nowy etap ewolucji identyfikacji wizualnej marki Netia podkreślamy premierą całkowicie nowego dekodera Netia Soundbox 4K. Jest to pierwsze rozwiązanie do domów, oferowane przez operatora w Polsce z wbudowanymi głośnikami wykorzystującymi technologię Dolby Atmos z dźwiękiem zoptymalizowanym przez firmę Bang & Olufsen, jakością obrazu 4K, oparte o platformę Android TV – powiedział Tomasz Dakowski, członek zarządu i dyrektor deneralny obszaru B2C w Netia S.A. – W połączeniu ze światłowodem nawet do 2 Gb/s i usługami mobilnymi ze smartfonami 5G to najnowocześniejsza propozycja w Polsce – dodał.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...