reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w lipcu w Polsat JimJam

dodano: 2023-07-08 15:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W lipcu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Franklin i przyjaciele” (sezony 1. i 2.), filmy „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Pettson i Findus”, „Barbie Dreamtopia” i „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w ramach pasma „Miesiąc kreatywności” („Kreatywność”) takie produkcje jak „Gryzmołki Gryzmołka”, „Timmy uczy i bawi” i „Messy jedzie do Okido”, a w ramach pasma „Bohater miesiąca” taki serial jak „Messy jedzie do Okido”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Miesiąc kreatywności”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
- Twórz swobodnie - zachęca nadawca. W ramach serii „Kreatywność” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Gryzmołki Gryzmołka”, „Timmy uczy i bawi” oraz „Messy jedzie do Okido”. - Bajki z tą odznaką zachęcają widzów do swobodnego tworzenia: malowania, rysowania czy układania puzzli. Dzięki tej kategorii dzieci poznają kształty, kolory i liczby. Uczą się też nowych piosenek, rymowanek, a nawet ruchów tanecznych - zapewnia nadawca. Na maraton bajek z odznaką „Kreatywność” stacja zaprasza codziennie od 10:00 i 14:00 (więcej tutaj).

„Bohater miesiąca”:
„Messy jedzie do Okido”
emisja: codziennie o 10:25 i 14:20

„Messy jedzie do Okido” to serial dla przedszkolaków o ciekawskim niebieskim potworku o imieniu Messy. Kiedy Messy ma pytanie, udaje się do Okido, miasta, w którym mieszkają jego przyjaciele Zoe i Felix. Wszyscy otrzymują pomoc od ekspertów naukowych Zim, Zam i Zoom. Bohaterowie znajdują odpowiedzi na różnorodne pytania z wielu różnych dziedzin, na przykład z czego powstają skały księżycowe albo dlaczego ludzie tracą głos. Czego bajka „Messy jedzie do Okido” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, kreatywności: bajka inspiruje dzieci do swobodnego tworzenia i kreatywnego myślenia. Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Na maraton z serialem kanał zaprasza codziennie w godzinach 10:25 i 14:20 (więcej tutaj).

„Franklin i przyjaciele” 1, 2
emisja: codziennie o 7:45, 15:40 i 20:15

Jak zapowiada nadawca, Franklin i jego przyjaciele przekazują pozytywne przesłanie na temat przyjaźni, relacji rodzinnych i rozwiązywania problemów. Bohaterowie ruszają z nowymi przygodami. W tej serii Franklin i jego przyjaciele są już nieco starsi, jednak nadal chętni na uczenie się nowych rzeczy, odkrywanie otaczającego ich świata i kreatywne wyrażanie siebie, co czyni ich godnym podziwu wzorem do naśladowania dla dzieci. Serial podąża za wesołymi zwierzętami, które przeżywają radosne chwile, ale też trudności - zarówno w szkole, jak i w czasie wolnym. Znane twarze, takie jak Ślimak, Królik, Bóbr i Niedźwiedź, powracają wraz z Franklinem, jego rodziną i nową postacią, Ciocią T, która uczy Franklina, jak wyrażać siebie. Czego bajka „Franklin i przyjaciele” uczy dzieci? Rozwiązywania problemów: program podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Na premierowe odcinki sezonów pierwszego i drugiego serii stacja zaprasza codziennie w godzinach 7:45, 15:40 oraz 20:15 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00
W lipcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 1 lipca br. o godzinie 10:55 „Ciekawski George: Gońcie tę małpę”, w niedzielę, 2 lipca br. o godzinie 10:55 „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie”, w sobotę, 8 lipca br. o godzinie 11:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, w niedzielę, 9 lipca br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life”, w sobotę, 15 lipca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 16 lipca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 23 lipca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 29 lipca br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia”, a w niedzielę, 30 lipca br. o godzinie 11:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...