reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Edukujące flmy i seriale w marcu w Polsat JimJam

dodano: 2023-02-28 13:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W marcu br. kanał Polsat JimJam poleca filmy „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, „Czarodziejskie święta Franklina”, „Benjamin i tajemnica grobowca”, „Benjamin i cyrkowe lwy”, „Benjamin i księżniczka lodowej tafli”, „Pettson i Findus”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Dzikie święta braci Kratt”, „Barbie Dreamtopia” i „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w ramach pasma „Miesiąc z naturą i zwierzętami” („Natura i zwierzęta”) takie seriale jak „Leo, strażnik przyrody”, „Jak borsuk z lisem”, „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” i „Dziki świat braci Kratt”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Basia i Bartek”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Messy jedzie do Okido”, „Timmy uczy i bawi” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Basia i Bartek”
emisja: codziennie o 8:00 i 13:45

Ślimak Bartek i biedronka Basia są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami - chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat. Jak zapowiada nadawca, każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego dziecka i podkreśla wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata. Czego bajka „Basia i Bartek” uczy dzieci? Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas. Na przygody tych uroczych przyjaciół stacja zaprasza codziennie o 8:00 i 13:45 (więcej tutaj).

„Miesiąc z naturą i zwierzętami”:
emisja: codziennie o 8:15 i 15:10
Dla dzieci nasze środowisko jest niewyczerpanym źródłem odkryć i skarbów. W ramach serii „Natura i zwierzęta” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak „Leo, strażnik przyrody” (więcej tutaj), „Jak borsuk z lisem” (więcej tutaj), „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” (więcej tutaj) oraz „Dziki świat braci Kratt” (więcej tutaj). Programy w tym paśmie poświęcone są środowisku naturalnemu, zwierzętom i świadomości ekologicznej. Bajki w zabawny sposób edukują maluchy, w jaki sposób doceniać przyrodę i pokazują jej różnorodność. Na maraton bajek z odznaką „Natura i zwierzęta” stacja zaprasza codziennie o 8:15 i 15:10.

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom światy nauki, techniki i przyrody. W marcu br. w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Messy jedzie do Okido”, „Timmy uczy i bawi” oraz „Daisy i Ollie” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Timmy razem z przyjaciółmi uczy najmłodszych nowych słów i zaprasza na rozwijające ciekawość aktywności. Messy wprowadza widzów w świat nauki i przyrody, a Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Czego bajki z pasma edukacyjnego uczą dzieci? Ciekawości: programy pokazują, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Pracy zespołowej: programy uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Kreatywności: programy inspirują dzieci do swobodnego tworzenia i kreatywnego myślenia. Na naukę i zabawę z Polsat JimJam stacja zaprasza codziennie o 10:00 i 14:00 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W marcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 4 marca br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” (więcej tutaj), w niedzielę, 5 marca br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” (więcej tutaj), w sobotę 11 marca br. o godzinie 11:00 „Czarodziejskie święta Franklina” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Benjamin i tajemnica grobowca” (więcej tutaj), w niedzielę, 12 marca br. o godzinie 11:00 „Benjamin i cyrkowe lwy” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Benjamin i księżniczka lodowej tafli” (więcej tutaj), w sobotę, 18 marca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach” (więcej tutaj), w niedzielę, 19 marca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Dzikie święta braci Kratt” (więcej tutaj), w sobotę, 25 marca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia” (więcej tutaj), a w niedzielę, 26 marca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...