reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i filmy w czerwcu w Polsat JimJam

dodano: 2023-05-17 09:59 | aktualizacja: 2023-05-17 14:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W czerwcu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Hau hau, Ćwirka i Panda Dave”, filmy „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Barbie Dreamtopia”, „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Franklin i Zielony Rycerz”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota” i „Pettson i Findus”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Pettson i Findus”, w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Ricky Zoom” i „Rajdek - mała wyścigówka”, a w ramach pasma „Miesiąc ciekawości” („Ciekawość”) takie produkcje jak „Hau hau, Ćwirka i Panda Dave”, „Tropiciele zagadek” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Pettson i Findus”
emisja: codziennie o 6:25, 10:55 i 18:25

Seria „Pettson i Findus” opowiada o porywających przygodach pomysłowego farmera Pettsona i jego wiernego, ale niesfornego kota Findusa. Pettson to starszy pan mieszkający na farmie położonej daleko na północy. Ma pod opieką energicznego i ciekawego świata kota. Findus nieustannie chce odkrywać i doświadczać nowych, ekscytujących rzeczy: łowienia ryb, biwakowania na świeżym powietrzu czy poszukiwania skarbów. Pettson zawsze jest u jego boku, towarzyszy mu podczas jego przygód i troszczy się o niego. Dzięki kociakowi i jego pomysłowości stary farmer ma również okazję do testowania swoich najnowszych wynalazków. Czego bajka „Pettson i Findus” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Rozwiązywania problemów: program podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas. Na maraton z serialem kanał Polsat JimJam zaprasza codziennie w godzinach 6:25, 10:55 oraz 18:25 (więcej tutaj i tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 9:55 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom światy nauki, techniki i przyrody. W maju br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Ricky Zoom” oraz „Rajdek - mała wyścigówka”, mali widzowie poznają otaczający ich świat. Ricky Zoom pokaże dzieciom, jak ważni w naszym życiu są przyjaciele i jak współpracować w grupie, a dzięki Rajdkowi najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się efektywnej komunikacji, dokonywania dobrych wyborów i rozwiązywania problemów. Czego bajki z cyklu edukacyjnego uczą dzieci? Pracy zespołowej: programy uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem bajek jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Rozwiązywania problemów: programy podkreślają, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Na naukę i zabawę z Polsat JimJam stacja zaprasza codziennie w godzinach 9:55 i 14:00 (więcej tutaj).

„Miesiąc ciekawości”:
emisja: codziennie o 16:40
Nie bój się zadawać pytań! W ramach cyklu „Ciekawość” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Hau hau, Ćwirka i Panda Dave”, „Tropiciele zagadek” (więcej tutaj) oraz „Daisy i Ollie” (więcej tutaj). Programy w tym cyklu zachęcają dzieci do odważnego zadawania pytań. Pokazują, jak być otwartym i ciekawym świata oraz pomagają przezwyciężyć wątpliwości i niepewność. Odcinki poszerzają horyzonty dzieci, zachęcają do interakcji i motywują do rozmowy na tematy zawarte w programach. Na maraton bajek z odznaką „Ciekawość” zapraszamy codziennie od 16:40!

„Hau hau, Ćwirka i Panda Dave”
emisja: codziennie o 17:10

Nowe odcinki. Jak zapowiada nadawca, w bajce „Hau hau, Ćwirka i Panda Dave” sympatyczni bohaterowie uczą najmłodszych widzów zadając im pytania wielokrotnego wyboru związane z wieloma różnymi dziedzinami. Każdy odcinek rozgrywa się w innym miejscu, np. w krainach baśni i muzyki, co daje szansę na poznanie powiązanych z nimi pojęć. W trakcie podróży dzieci uczą się różnych koncepcji, takich jak wysokość dźwięku, emocje, liczby czy siła wiatru, a wszystko to za sprawą zabawnych postaci, które czerpią radość z doświadczania nowych rzeczy. Czego bajka „Hau hau, Ćwirka i Panda Dave” uczy dzieci? Jak zapowiada nadawca, rozwiązywania problemów: program podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Ciekawości: bajka pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Na nowe odcinki serialu kanał Polsat JimJam zaprasza codziennie o godzinie 17:10.

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W czerwcu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 3 czerwca br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 4 czerwca br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w sobotę, 10 czerwca br. o godzinie 11:00 „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, w niedzielę, 11 czerwca br. o godzinie 11:00 „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny” i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” (więcej tutaj), w sobotę 17 czerwca br. o godzinie 11:00 „Franklin i Zielony Rycerz” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life”, w niedzielę, 18 czerwca br. o godzinie 11:00 „Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota” (więcej tutaj), w sobotę, 24 czerwca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, a w niedzielę, 25 czerwca br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...