reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Przygody księcia Ivandoe w lipcu w Cartoon Network

dodano: 2023-07-11 17:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” Jak zachęca nadawca, dołącz do epickich przygód Księcia Ivandoe, pewnego siebie młodego jelonka i jego lojalnego giermka Berta. Wyruszają w największą wyprawę ich życia do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. W lipcu br. kanał Cartoon Network zaprasza widzów na brytyjsko-duński serial animowany „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”). Za produkcję odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe. Ponadto widzowie tego kanału mogą oglądać serię „Mini Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe - Shorts”).

Cartoon Network „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio odpowiedzialne za produkcję Cartoon Network EMEA, „Niesamowity świat Gumballa”, zaprasza na nowy serial oryginalny „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe”. W świecie charakternych postaci, dworskich rywalizacji i magicznych stworków podążamy za młodym, nazbyt pewnym siebie jelonkiem podczas największej przygody jego życia. Wiernym towarzyszem jest lojalny giermek Bert. Książę Ivandoe wyrusza na wyprawę do Orlej Góry poprzez Pięć Królestw, aby zdobyć legendarne Złote Pióro. To podróż, która zaprowadzi go do krain z dala od domu. Do ścieżki, na której spotka niepojęte niebezpieczeństwa oraz niesamowitych matołków.

Premierowa produkcja to pięć rozdziałów, w których pojawiają się nowe kolorowe królestwa i postaci, a także bohaterowie i bohaterki, jak największy przeciwnik Ivandoe, okropny Książę Łabędź, podstępna Księżniczka Złodzei imieniem Jezebel. A któż mógłby zapomnieć o zdumiewająco osobliwych Przebiegłych Gnomach. W rozdziale pierwszym Książę Ivandoe żegna się z Królestwem Potężnego Jelenia i wyrusza na wyprawę przez Pięć Królestw, która doprowadzi go do niesamowicie tajemniczej Orlej Góry i legendarnego Złotego Pióra. Każde z Pięciu Królestw znajdzie się w jednym z pięciu rozdziałów.

Za produkcję najnowszej serii odpowiada Hanna-Barbera Studios Europe w Londynie. Christian Bøving-Andersen i Eva Lee Wallberg objęli stanowiska creator, writer i series director. Daniel Lennard objął stanowiska co-creator, writer i executive story editor. Produkcją animacji zajęło się wielokrotnie nagradzane Sun Creature Studio w Danii.

- Dołącz do Księcia Ivandoe podczas podróży przez Łabędziowo i Las Złoczyńców w dwóch pierwszych rozdziałach „Bohaterskiej wyprawy dzielnego księcia Ivandoe” - zachęca nadawca. Premiera serialu „Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe”) w stacji Cartoon Network odbyła się w sobotę, 13 maja br. Ponadto widzowie tego kanału mogą oglądać serię „Mini Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” („The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivandoe - Shorts”) (więcej tutaj).

„Bohaterska wyprawa dzielnego księcia Ivandoe” - sezon 1., emisja codziennie w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...