reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Zgłoś ogród” na kanałach TVN, TVN Style i HGTV

dodano: 2023-07-17 13:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN Style W poniedziałek, 17 lipca br. o godz. 22:00 na kanale TVN Style, a w kolejnych dniach w stacjach TVN i HGTV, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Zgłoś ogród”. Jego prowadzącymi będą siostry Olga Szarmach i Izabela Piórkowska, znane z nadawanego na kanałach HGTV i ITVN Extra (TVN International Extra) programu „Wymarzone ogrody”.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, siostry Izabela Szarmach i Olga Piórkowska znów biorą się do pracy, aby odmienić przydomowe ogrody. Zaprezentują projekty pełne nie tylko ciekawych i rzadko spotykanych roślin, ale również nowinek ze świata ogrodowych gadżetów. Zapierające dech w piersiach ogrody będzie można podziwiać na antenie stacji TVN Style od poniedziałku, 17 lipca br. o godzinie 22:00.

Izabela Szarmach i Olga Piórkowska to siostry, wspólniczki i ogrodowe specjalistki. Ten duet, znany z programu „Wymarzone ogrody” (emisja w stacjach HGTV i ITVN Extra/TVN International Extra) (więcej tutaj), zaprezentuje swoje kolejne pomysły. Jak zapowiada nadawca, w programie „Zgłoś ogród” siostry podejmą się urządzenia przydomowych przestrzeni tak, aby były praktyczne, piękne i rozpieszczały właścicieli odrobiną luksusu. Widzowie będą mogli liczyć na moc inspiracji - Izabela Szarmach i Olga Piórkowska wykorzystają w swoich projektach nowoczesne ogrodowe gadżety oraz jak zwykle podzielą się garścią praktycznych porad dotyczących dbania o zieleń.

Program „Zgłoś ogród” zadebiutuje na antenie TVN Style w poniedziałek, 17 lipca br. - czteroodcinkową serię będzie można oglądać premierowo w poniedziałki o godzinie 22:00. W kolejnych dniach program ten pojawi się w ramówkach kanałów TVN i HGTV.
 
Olga Szarmach i Izabela Piórkowska w programie „Wymarzone ogrody”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Olga Szarmach i Izabela Piórkowska w programie „Wymarzone ogrody”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Izabela Piórkowska i Olga Szarmach w programie Izabela Piórkowska i Olga Szarmach, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Izabela Piórkowska i Olga Szarmach w programie Izabela Piórkowska i Olga Szarmach, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Zgłoś ogród” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 17 lipca 2023 roku) o godz. 22:00 w TVN Style. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVN i HGTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...