reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netia: Nowa oferta z umową na 9 miesięcy

dodano: 2023-08-01 13:38 | aktualizacja: 2024-03-26 10:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Od 1 sierpnia br. Netia oferuje nową edycję specjalnej oferty usług dostępu do internetu na sieci własnej z umową na zaledwie 9 miesięcy. Ceny internetu startują od 40 zł miesięcznie, a już od 55 zł miesięcznie można nabyć szybki, przewodowy internet z dostępem do serwisu Disney+. Dodatkowo, w każdym wariancie pierwszy miesiąc abonamentu klienci otrzymają gratis.

Netia
Netia Disney+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak co roku w okresie poprzedzającym powrót do szkół i na uczelnie, Netia prezentuje specjalną ofertę promocyjną na dostęp do internetu na sieci własnej, opracowaną głównie z myślą o uczniach i studentach (ale dostępną dla wszystkich chętnych). Ofertę charakteryzuje krótki okres zobowiązania (umowa na zaledwie 9 miesięcy) i atrakcyjne opłaty abonamentowe (już od 40 zł miesięcznie za dostęp o prędkości pobierania danych do 150 Mb/s, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe).

Ceny poszczególnych taryf przedstawiają się następująco:
 
Opcja prędkości pobierania danych: Miesięczny abonament od 2. do 9. miesiąca:
do 150 Mb/s 40 zł
do 300 Mb/s 50 zł
do 600 Mb/s 60 zł
do 1 Gb/s 80 zł

W cenach odpowiednio od 55 zł do 95 zł miesięcznie Netia oferuje internet wraz z dostępem do serwisu Disney+.

Pierwszy miesiąc w każdym z wariantów klienci otrzymują gratis, a po 9 miesiącach umowa na internet lub internet z Disney+ przechodzi na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, a abonament wzrasta o 10 zł. Promocja potrwa do 31 października br.

Taryfy mobilne z 5G

Użytkownicy szybkiego, przewodowego dostępu do internetu Netii mogą dokupić na specjalnych warunkach usługi mobilne, które działają na bazie sieci Plus – umożliwiającej transmisję danych o prędkości aż do 1 Gb/s.

Dostępne są 4 taryfy mobilne, już od 25 zł miesięcznie, a przeniesienie numeru z innej sieci premiowane jest 3 miesiącami abonamentu gratis. W trzech wyższych planach taryfowych obowiązuje aktualnie promocja, w ramach której pakiet danych w okresie zobowiązania jest podwojony. Dzięki czemu już w taryfie Super (5G) za 30 zł miesięcznie abonenci otrzymują aż 60 GB danych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...