reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Power TV z przedłużoną koncesją na kolejne 10 lat

dodano: 2023-08-23 18:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

Power TV HD Małgorzata Grabda, Natalia Cichy i Magdalena Cichy (zespół Camasutra) W środę, 23 sierpnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) podjęła uchwałę w sprawie udzielenia Michałowi Winnickiemu (MWE Networks) ze Szczecina koncesji na kolejny okres 10 lat na program telewizyjny o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym, rozpowszechniany w sposób rozsiewczy satelitarny pod nazwą Power TV. Koncesja obowiązywać będzie od 8 października 2023 roku do 7 października 2033 roku.

Power TV HD Daniel Wilczewski, Magdalena Narożna, Dawid Narożny (zespół Piękni i Młodzi), Małgorzata Grabda, Natalia Cichy i Magdalena Cichy (zespół Camasutra)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Power TV to kanał z portfolio należącej do Michała Winnickiego grupy MWE Networks. Stacja - w rozdzielczościach standardowej i wysokiej (Power TV HD) - rozpoczęła nadawanie w 2013 roku (więcej tutaj). Kanał dostępny jest (w SD i/lub HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) dla abonentów platform CANAL+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV, a także bezpłatnie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E i dla odbiorców należących do nadawcy multipleksów lokalnych (MUX) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).

W ofercie stacji widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową, głównie dance, disco i disco polo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...