reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia Premium Sport - nowy pakiet w Netia GO

dodano: 2023-08-28 19:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

Netia GO Serwis Netia GO, w ramach którego operator oferuje treści VOD i kanały telewizyjne online, został wzbogacony o nowy pakiet. Klienci mogą teraz uzyskać dostęp do Netia Premium Sport z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Natomiast biblioteka VOD Netia GO została wzmocniona szeregiem superprodukcji od Sony Pictures Entertainment.

Netia Premium Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy pakiet Netia Premium Sport, który jest dostępny w serwisie Netia GO w cenie od 35 zł miesięcznie (w zależności od urządzenia, na którym kupuje się dostęp), nie wiąże się z zawieraniem długotrwałych zobowiązań. Zapewnia dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Narodów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także wybranych meczów ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej, portugalskiej, belgijskiej, Pucharu Anglii, Pucharu Niemiec oraz wybranych meczów PGE Ekstraligi na kanałach Eleven Sports.

W bibliotece VOD serwisu Netia GO (filmy udostępnianie na 48 godzin w cenach od 5 zł do 20 zł; kwota doliczana do rachunku) pojawiły się natomiast produkcje kolejnego wielkiego studia filmowego - Sony Pictures Entertainment. Są to zarówno najnowsze produkcje, tj. „Spider-Man. Poprzez multiwersum”, „Rycerze Zodiaku”, „Hotel Transylwania 4: Transformania”, „65”, czy „Bullet Train”, jak i dziesiątki cenionych klasyków.

Serwis Netia GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Oferuje treści VOD oraz kanały telewizyjne online, na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputery - go.netia.pl, urządzenia Android, iOS, Android TV, Apple TV, telewizory Samsung - wyprodukowane od 2019 roku, funkcje Chromecast, AirPlay oraz dekodery z serii Netia Evobox).

Do serwisu Netia GO abonenci logują się tym samym loginem i hasłem, którego używają w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl. Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...