reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zmiany kadrowe w TVP - nowy dyrektor TVP3

dodano: 2023-08-31 23:02
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

TVP3 28 sierpnia br. Marta Ławacz-Leszczyńska została zastępcą dyrektora – redaktora naczelnego ds. TVP Kultura. Zastąpiła na tym stanowisku Artura Bazaka. 30 sierpnia Piotr Kierzkowski objął stanowisko dyrektora – redaktora naczelnego TVP3. Zastąpił Magdalenę Drohomirecką, która pełniła obowiązki dyrektora TVP3 od 27 kwietnia. 31 sierpnia Daria Barycka została dyrektorem Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy. Dotychczas dyrektorem AKRiO była Anna Cyzowska-Andura.

TVP3 TVP 3 Trójka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marta Ławacz-Leszczyńska studiowała Konserwację Dzieł Sztuki na ASP w Warszawie i Kulturoznawstwo na Kierunku Zarządzania na UKSW. Współpracowała z Fundacją Polska Wielki Projekt, jako specjalistka ds. komunikacji i public relations. Była rzecznikiem prasowym Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, ostatnio pracowała w Polskim Radio w wydziale PR. Odpowiadała za obsługę medialną 1. Kongresu Kopernikańskiego i Akademii Kopernikańskiej. Przez ponad 10 lat związana była z sektorem NGO.

Piotr Kierzkowski pracował w samorządach w Sochaczewie i Żyrardowie. Z Telewizją Polską związany jest od lipca 2021 roku. Pracował w Dziale Komunikacji i Dziale Wydarzeń Korporacyjnych w Biurze Spraw Korporacyjnych. W maju br. został p.o. kierownika ds. koordynacji oddziałów terenowych, pełnił również obowiązki dyrektora – redaktora naczelnego TVP3 Olsztyn.

Daria Barycka jest redaktorem z wieloletnim doświadczeniem w obszarze współtworzenia programów rozrywkowych. Najpierw współpracowała z TVP Kultura, była również kierownikiem Redakcji Rozrywki i Oprawy w TVP1 oraz zastępcą dyrektora Agencji Rozrywki i Oprawy. Przez ostatnie lata pracowała w Redakcji Rozrywki w Biurze Programowym Telewizji Polskiej. Zanim nawiązała współpracę z Telewizją Polską pracowała m.in.: w RMF FM, Programie III Polskiego Radia oraz w pionie internetu Agora S.A.

Artur Bazak, Magdalena Drohomirecka i Anna Cyzowska-Andura pozostają w strukturach spółki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...