reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„The Voice of Poland” 14 na kanałach TVP

dodano: 2023-09-02 07:38 | aktualizacja: 2023-09-02 10:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 2 września br. o godz. 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 14. polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Program poprowadzą Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”. Dodajmy, że ponadto nadawca emituje program „Gwiazdy The Voice” („The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”).

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszej edycji „The Voice of Poland” wprowadzono szereg zmian. Podczas „Przesłuchań w ciemno”, pierwszego etapu programu, trenerzy będą budować piętnastoosobowe drużyny. Dodatkowo trenerzy będą mogli użyć przycisku „Blokada” dopiero po zakończeniu występu uczestnika, eliminując tym samym innego trenera z walki o niego.

W najnowszej edycji „ The Voice of Poland” zmienia się sposób eliminacji uczestników w „Bitwach”, drugim etapie programu. Wszyscy trenerzy podzielą swoje piętnastoosobowe drużyny na tria. Każdy tercet zaśpiewa już w trakcie warsztatów muzycznych, a trener zdecyduje, który z uczestników pożegna się z programem. Dwie pozostałe osoby stoczą ostateczną walkę na muzycznym ringu.

Wygraną będzie udział w trzecim etapie programu - „Nokaucie”. Na scenie wystąpi pięć osób z każdej drużyny. Spośród nich trener każdego zespołu wyłoni czworo uczestników, którzy wystąpią w czwartym etapie - „Live”. W odcinkach „na żywo”, których zwieńczeniem będzie „Finał”, widzowie zobaczą łącznie szesnaścioro uczestników. O tym, kto zdobędzie statuetkę „Najlepszego głosu w Polsce”, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych, niezmiennie zdecydują widzowie programu biorący udział w głosowaniu SMS-owym.

W obrotowych fotelach, tak jak przed rokiem, widzowie zobaczą Justynę Steczkowską, Lanberry, Marka Piekarczyka, Tomsona i Barona. Prowadzącym program jest Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), do którego w etapie „Live” dołączy Aleksander Sikora („Pytanie na śniadanie”) (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w piątki, 1 i 8 września br. o godzinie 22:10 na kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacji TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego programu „Gwiazdy The Voice”, w którym pojawią się uczestnicy takich produkcji jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” (więcej tutaj).
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski


„The Voice of Poland” - sezon 14., emisja w soboty (od 2 września 2023 roku) o godz. 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno. Program ten będą mogli również oglądać widzowie stacji TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...