reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kuba Wojewódzki” 42 w TVN i ITVN

dodano: 2023-09-05 09:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuba Wojewódzki” grafika animacja rysunek bajka We wtorek, 5 września br. o godz. 22:40 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 42. sezonu polskiego programu „Kuba Wojewódzki”. Widowisko zobaczą również widzowie ITVN (TVN International). Wystąpią gospodarz Jakub Wojewódzki oraz goście - modelka i influencerka Caroline Derpieński („Damy i wieśniaczki.PL” w TTV) oraz tancerz Marcin Hakiel („Taniec z gwiazdami” TVN/„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Polsatu). A czy pojawi się też seksowna Wodzianka Angelika Wachowska? Dodajmy, że po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w serwisie VOD Player czeka wersja rozszerzona odcinka - „Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy”.

TVN „Kuba Wojewódzki” Kuba Wojewódzki grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największą sławę Jakubowi Wojewódzkiemu przyniosła rola jurora w programie muzycznym „Idol”, gdzie zasłynął ze swojego ciętego języka i bezkompromisowości (więcej tutaj). Stamtąd droga do własnego talk-show była już krótka. Program „Kuba Wojewódzki” zyskał miano kultowego i na stałe zapisał się w historii telewizji. Prowadzący do swojego programu zaprasza różne gwiazdy show-biznesu, m.in. aktorów, filmowców, muzyków, sportowców, osobistości ze światów mody, polityków, instagramerów czy youtuberów.

Kogo widzowie zobaczą w nowym sezonie programu „Kuba Wojewódzki”? W pierwszym odcinku wystąpi modelka i influencerka Caroline Derpienski, która pojawi się w siódmym sezonie programu „Damy i wieśniaczki.PL” - odcinek z jej udziałem wyemitowany zostanie premierowo w środę, 4 października br. w TTV (więcej tutaj). Drugim gościem będzie tancerz Marcin Hakiel, w przeszłości występujący w emitowanym wtedy w TVN programie „Taniec z gwiazdami” (obecnie program pod tytułem „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” znany jest widzom Polsatu - więcej tutaj).

Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w serwisie VOD Player czeka wersja rozszerzona odcinka - „Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy”.

Dodajmy, że licząc serie emitowane w telewizjach Polsat i TVN będzie to 42. sezon programu „Kuba Wojewódzki”, a licząc tylko produkcje TVN będzie to 35. odsłona tego widowiska (więcej tutaj).
 
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Jakub Wojewódzki w programie „Kuba Wojewódzki”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Kuba Wojewódzki” - sezon 42., emisja we wtorki (od 5 września 2023 roku) o godz. 22:40 w TVN. Program ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...