reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Nasz nowy dom” 21 w telewizji Polsat

dodano: 2023-09-07 10:39 | aktualizacja: 2023-09-07 13:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Nasz nowy dom” W czwartek, 7 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 21. sezonu polskiego programu „Nasz nowy dom”. Jego prowadzącą jest Elżbieta Romanowska („Pierwsza miłość” i „Barwy szczęścia”), a remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej” w TV4), Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy - Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Wcześniejsze odcinki tego produkowanego przez Constantin Entertainment Polska programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4. Gospodynią poprzednich serii była Katarzyna Dowbor.

Polsat „Nasz nowy dom”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku dwudziestego pierwszego sezonu programu „Nasz nowy dom”? Anna samotnie wychowuje trzynastoletniego Kacpra, który jest dzieckiem w spektrum autyzmu, wymagającym stałej opieki. Matka stara się zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje, walcząc jednocześnie z chorobą nowotworową. Anna przeszła już trzy operacje, czeka ją kolejna. Stara się żyć normalnie, ale paraliżujący strach o przyszłość swoją i syna praktycznie to uniemożliwia. Ich mieszkanie w bloku na konińskim osiedlu od lat nie było remontowane. Po mastektomii ręce Anny są niemal niesprawne. Trzeba dostosować do potrzeb kobiety łazienkę. Do Konina przyjeżdża Elżbieta Romanowska („Pierwsza miłość” na kanałach Polsat, Polsat 1 i TV4 - więcej tutaj, i „Barwy szczęścia” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj), która nie tylko przekaże rodzinie radosną wiadomość o remoncie, ale też dopilnuje, by mieszkanie spełniało wszystkie pokładane w nim nadzieje.

Dodajmy, że przez dwadzieścia sezonów gospodynią programu „Nasz nowy dom” była Katarzyna Dowbor. Wraz z zakończeniem poprzedniej serii nadawca poinformował jednak, że nowy sezon poprowadzi Elżbieta Romanowska. Nie zmieniła się jednak pozostała ekipa - remontami zajmują się architekci - Martyna Kupczyk („Łowcy skarbów. Kto da więcej” w stacji TV4 - więcej tutaj), Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy - Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak, ale wprowadzono nowe logo programu (więcej tutaj).
 
Dotychczasowe logo programu „Nasz nowy dom”, foto: archiwum
Dotychczasowe logo programu „Nasz nowy dom”, foto: archiwum
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Kala Kiełbasińska
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk
Elżbieta Romanowska w programie „Nasz nowy dom”, foto: Piotr Gamdzyk


„Nasz nowy dom” - sezon 21., emisja w czwartki (od 7 września 2023 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...