reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP2: Nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”

dodano: 2023-09-12 12:02
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

Rytmy Dwójki TVP2 Telewizja Polska TVP2 zaprasza na nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”. Osiem tygodni, osiem muzycznych sław, a u ich boku najciekawsi polscy wokaliści. W roli głównej zaś wielkie polskie przeboje. Hity, które kochamy wszyscy i które zajmują szczególne miejsce w sercach gwiazd. Teraz usłyszymy je w wykonaniu wyjątkowych duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.

Telewizja Polska
Rytmy Dwójki TVP2 Telewizja Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Alicja Węgorzewska, Lanberry, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Tomasz Szczepanik i Rafał Brzozowski – to właśnie oni stworzą duety z najzdolniejszymi i najciekawszymi uczestnikami programów muzycznych TVP. Każdy kolejny odcinek to nowe duety i nowe wykonania największych polskich przebojów od czasów międzywojnia po współczesność. Wybór piosenek jest nieprzypadkowy. Każda z nich jest z jakiegoś powodu ważna dla gwiazdy, która wykona ją w programie. Wiąże się z osobistą historią, wspomnieniem, ma wartość sentymentalną...​

Publiczność w studio przez siedem tygodni będzie wybierać najlepszą piosenkę odcinka. W ósmym finałowym odcinku usłyszymy zwycięskie utwory z całego cyklu. To spośród nich wyłoniony zostanie największy przebój „Rytmów Dwójki”. O tym, która piosenka wygra w wielkim finale, zdecydują wyłącznie telewidzowie w głosowaniu SMS.

Program poprowadzi gwiazdorski duet: Izabella Krzan doskonale znana widzom z „Pytania na śniadanie” i „Koła Fortuny” oraz Sandra Kubicka, która niedawno dała się poznać jako prowadząca show „Love me or leave me”. Wykonawcom towarzyszyć będzie orkiestra pod batutą Grzegorza Urbana, a Marek Sierocki zaprezentuje krótką historię każdego przeboju. Zwieńczeniem wieczoru będzie występ gwiazdy specjalnej odcinka.

W pierwszym tygodniu w duetach z gwiazdami zaśpiewają: Tadeusz Seibert, Jerzy Grzechnik, Antek Smykiewicz, Łukasz Drapała, Zuzanna Piech, Julia Szarlińska, Wioletta Malenda i Karol Dziedzic. Z kim znajdą się w parze? Jakie przeboje wykonają? Która piosenka awansuje do wielkiego finału? Pierwsze wybory gwiazd dotyczące muzycznego partnera oraz repertuaru poznamy już wkrótce w premierowym odcinku „Rytmów Dwójki”. Tego wieczoru poznamy także pierwsze werdykty widzów.

TVP2 zaprasza w piątek 15 września o godz. 22:10.​

Zobacz galerię zdjęć na stronie AKPA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...