reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Damy i wieśniaczki.PL” 7 w TTV

dodano: 2023-09-13 12:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” grafika rysunek animacja bajka W środę, 13 września br. o godz. 22:00 na antenie kanału TTV wyemitowany zostanie premierowo 2. odcinek 7. sezonu polskiego programu „Damy i wieśniaczki.PL”. W tej serii wystąpią m.in. Magdalena Lubacz „Maluba” („Projekt lady”), Wiola Wrzesińska „LaViola” i Karolina Maria Derpieńska „Caroline Derpienski” („Kuba Wojewódzki”). Program mogą również oglądać widzowie serwisu VOD Player. Sezon liczyć będzie 10 odcinków. Dodajmy, że widzowie stacji TTV mogą również oglądać program „Damy i wieśniaczki. Ukraina”.

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” Justyna Pawlicka TVN „Top Model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Damy - bogate, piękne i pewne siebie kobiety odwiedzą, niekiedy pierwszy raz w swoim życiu, polską wieś. Tam nie będą miały taryfy ulgowej, czeka je ciężka praca fizyczna, skromne warunki mieszkalne i trudy na gospodarstwie. Czy oderwane od swojej rzeczywistości, strefy komfortu oraz luksusu poradzą sobie z wyznaczonymi zadaniami? Rzecz będzie wyglądać, z pozoru inaczej, u wieśniaczek - poznają, co to drogie restauracje, luksusowe miejsca i ekskluzywne zabiegi na ciało. Czy drogie kosmetyki, apartamenty i markowe ubrania zrobią na nich wrażenie? Jak odnajdą się w wielkomiejskim życiu?

W pierwszym odcinku siódmego sezonu programu „Damy i wieśniaczki.PL”, który na antenie TTV wyemitowany został premierowo w środę, 6 września br., wystąpiła Agnieszka - prawdziwa krakowska dama, która oprócz bycia glamour zajmuje się wróżeniem, z gwiazd, z ręki, z czego popadnie. Pojawiły się także Lidia i wokalistka Magdalena Lubacz „Maluba”, znana z programu TVN „Projekt lady” (więcej tutaj).

Co wydarzy się w drugim odcinku siódmego sezonu programu „Damy i wieśniaczki.PL” (premierowa emisja w środę, 13 września br. o godzinie 22:00 na kanale TTV)? Paulina pracuje na gospodarstwie swoich rodziców w Jachówce, ale w związku z tym, że wygląda dość szokująco, jak na mieszkankę wsi - czuje, że do swojej wioski nie pasuje.

A co widzowie zobaczą w trzeciej odsłonie siódmego sezonu, która na antenie TTV pojawi się premierowo (premierowa emisja w środę, 20 września br. o godzinie 22:00)? Wiola Wrzesińska „LaViola” jest warszawską damą, a przy okazji gwiazdą disco polo, z tym oczywiście wiąże się to, że kocha złoto i błyskotki - bo kto ich nie kocha. Z kolei Kamila to listonoszka mieszkająca na wsi i hodowczyni drobiu.

Dodajmy, że w pierwszym odcinku czterdziestego drugiego sezonu programu „Kuba Wojewódzki” (emisja w TVN i ITVN/TVN International) wystąpiła modelka i influencerka Karolina Maria Derpieńska „Caroline Derpienski”, która pojawi się także w serii „Damy i wieśniaczki.PL” (w piątym odcinku siódmego sezonu). Odsłona z jej udziałem ma pojawić się na antenie kanału TTV premierowo w środę, 4 października br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że widzowie stacji TTV mogą również oglądać program „Damy i wieśniaczki. Ukraina”.
 
Bohaterka programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterka programu „Damy i wieśniaczki.PL”, foto: Warner Bros. Discovery


„Damy i wieśniaczki.PL” - sezon 7., emisja w środy o godz. 22:00 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...