reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ z prawami do Premier League do 2027/28 na 5 rynkach

dodano: 2023-09-22 14:04 | aktualizacja: 2023-09-24 15:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Premier League logo 2023 360px Grupa CANAL+ przedłużyła prawa do transmisji Premier League na pięciu rynkach aż do końca sezonu 2027/28. Oznacza to, że abonenci platform należących do CANAL+ we Francji, Szwajcarii, Czechach, Słowacji i Wietnamie będą mogli oglądać mecze ligi angielskiej przez pięć najbliższych sezonów.

www.canalplus.com
Premier League Canal+ www.canalplus.com


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ przedłużył prawa do transmisji angielskiej Premier League z 380 meczami w sezonie, do końca 2027/28. We Francji wszystkie te spotkania można śledzić wyłącznie na kanałach CANAL+ oraz w ramach usługi myCANAL, a w szczególności w CANAL+ Premier League. To przedłużenie dotyczy nie tylko Francji, lecz także Szwajcarii (tylko w języku francuskim), Czech, Słowacji i Wietnamu, na zasadzie wyłączności - kluczowych regionów dla Grupy, w których Premier League jest wiodącą ligą piłkarską.
 

- Jesteśmy zachwyceni nabyciem wyłącznych praw do transmisji Premier League w kilku kluczowych regionach Grupy. Przede wszystkim jest to źródło wielkiej przyjemności dla naszych abonentów, którzy jednomyślnie uznają Premier League za najbardziej ambitne rozgrywki w Europie, w których udział biorą najlepsze kluby i zawodnicy na świecie. Nie byłoby to możliwe bez wzorowej pracy naszych zespołów, których profesjonalizm podziwiam - powiedział Maxime Saada, prezes i dyrektor generalny Grupy CANAL+.

- Premier League od ponad 10 lat stanowi mocny filar naszej strategii nadawczej w Wietnamie i Szwajcarii, a niedawno została wprowadzona na rynek w Czechach i na Słowacji, gdzie spotkała się już z szerokim uznaniem naszych klientów. Dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy nadal zapewniać rozrywkę naszym abonentom oferując relacje z tych wyjątkowych rozgrywek - powiedział Jacques du Puy, dyrektor generalny CANAL+ International.

- Premier League jest zachwycone przedłużeniem naszej wieloletniej współpracy z CANAL+ do końca sezonu 2027/28. CANAL+ jest wyjątkowym partnerem, który w dalszym ciągu zapewnia wiodący na rynku i innowacyjny zasięg na swoich istniejących i nowych platformach cyfrowych. Cieszymy się, że CANAL+ nadal będzie domem Premier League na tych ważnych terytoriach - powiedział Paul Molnar, dyrektor ds. mediów w Premier League.

W Polsce prawa do transmisji Premier League do końca sezonu 2027/28 posiada Viaplay, a CANAL+ dzięki sublicencji obowiązującej do końca 2024/25 pokazuje dwa mecze każdej kolejki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...