reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange TV z nowymi kanałami w ofercie

dodano: 2023-10-03 23:35 | aktualizacja: 2023-10-04 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange plafon logo 2021 360px We wtorek, 3 października br. oferta IPTV Orange TV powiększyła się o kanały CTV - Dla Ciebie TV HD (na pozycji numer 258) i Current Time HD (784), natomiast abonenci satelitarnej platformy Orange TV (DTH) zyskali dostęp do stacji CTV - Dla Ciebie TV HD (291). Ponadto operator świętuje Dzień Doświadczeń Klienta i z tej okazji przygotował specjalne promocje.

satkurier.pl
Orange plafon logo 2021 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W prezencie 20 GB i odkodowana telewizja dla klientów Orange

- We wtorek, 3 października br. obchodzimy Dzień Doświadczeń Klienta. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was prezent - 20 GB na Internet oraz odkodowane kanały TV, by tych najlepszych doświadczeń było jak najwięcej - informuje operator. Pakiet gigabajtów otrzymają wszyscy klienci indywidualni, biznesowi, abonamentowi a także na kartę, Orange Flex i nju. Na pewno przyda się na początek roku szkolnego, akademickiego, do pracy, do rozrywki i na umilenie jesiennych dni. Pakiet możecie odebrać wysyłając SMS pod numer 80111, o treści „Klient” lub w wchodząc do aplikacji Mój Orange. Do jego wykorzystanie abonenci mają 14 dni od włączenia. W przypadku nju mobile subskrypcja będzie automatyczne doładowanie w czasie trwania promocji, a dla nju mobile abonament jest SMS o treści „Klient”, ale na numer 80855.

Dodatkowo do poniedziałku, 16 października br. operator odkodował w prezencie pakiet Komfortowy dla klientów pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej (IPTV). - To oznacza, że przez ten czas, mając telewizję Orange - będzie można korzystać z wyższych pakietów z dostępem do nowych filmów oraz wielu ciekawych propozycji na domowe seanse - zapewnia operator.

Nowe kanały w Orange TV

To jednak nie koniec nowości, bowiem oferta IPTV Orange TV powiększyła się o kanały CTV - Dla Ciebie TV HD i Current Time HD, natomiast abonenci satelitarnej platformy Orange TV (DTH) zyskali dostęp do stacji CTV - Dla Ciebie TV HD.

Current Time HD to amerykański kanał tworzony przez Radio Free Europe/Radio Liberty (korporacja medialna typu non-profit, finansowana z dotacji Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki za pośrednictwem agencji United States Agency for Global Media), przy udziale Voice of America. Redakcja stacji znajduje się w Pradze, stolicy Czech, a dziennikarze pracują w Rosji, Ukrainie, Kazachstanie, Azerbejdżanie, Białorusi, Gruzji, Kirgistanie i innych krajach. Kanał nadaje od 2017 roku, w języku rosyjskim. - Naszą misją jest promowanie wartości i instytucji demokratycznych, a także praw człowieka, poprzez dostarczanie odbiorcom tego, czego nie zawsze mogą zapewnić lokalne media: nieocenzurowanych wiadomości, odpowiedzialnej wymiany opinii, otwartej dyskusji o problemach - informuje nadawca (więcej tutaj). Stacja została dodana do pakietu Optymalnego i Orange Love Standard, na pozycji numer 784.

CTV - Dla Ciebie TV HD to stacja o profilu ogólnym, który jak zapowiada nadawca, swoją ofertę kieruje do kobiet. W jej ramówce widzowie znajdą filmy, seriale, programy podróżnicze, talk-show czy reality show od ukraińskich grup medialnych - Film UA Group, 1+1 Media i Starlight Media. Kanał nadaje w językach polskim (według zapowiedzi nadawcy w 60 proc.) i ukraińskim (40 proc.). Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 25 sierpnia br. Dystrybutorem kanału jest Idea Ventures (więcej tutaj). Stacja została dodana do pakietu Optymalnego i Orange Love Standard, pakietu Extra+ w technologii w technologii kablowej (IPTV), na pozycji numer 258, a także do pakietu Optimum+ w technologii satelitarnej (DTH), na pozycji numer 291.

Dodajmy, że w ostatnim czasie oferta IPTV Orange TV powiększyła się o takie kanały jak TVP Seriale HD, TVP Historia HD, TVP Rozrywka HD (więcej tutaj), TVP Nauka HD, Novela TV HD, Mixtape HD, Active Family HD i Water Planet HD (więcej tutaj), a okresowo abonenci mieli dostęp do stacji Eurosport 4K, która już zakończyła nadawanie (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...